خرید آنلاین بلیط هواپیما از تهران به نجف

خرید آنلاین بلیط هواپیما از تهران به نجف با ارزانترین هزینه ویژه ایام محرم و صفر در این تودی ، بدون واسطه می توانید بلیط چارتر تهران نجف را تهیه کنید و در فرودگاه با همراه داشتن پاسپورت ، کارت پرواز خود را دریافت نمایید.

برای مشاهده اطلاعات پروازهای تهران به نجف عراق در کادر بالا مسیر را جستجوی نمایید و پس از جستجو علاوه برمشاهده ارزانترین پروازها از تهران به نجف ، ساعت های پروازی، اطلاعات پرواز و ظرفیت های باقی مانده از هر پرواز را مطالعه کنید.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما از تهران به نجف در بخش درج اطلاعات مسافر ، نام ، نام خانوادگی و شماره پاسپورت همراه با حرف انگلیسی ابتدای آن را وارد نمایید، سپس یک شماره موبایل وارد کنید و کد امنیتی چهار رقمی را وارد نمایید تا پس از آن با تایپ ایمیل و انتخاب بانک مورد نظر و لمس دکمه پرداخت وارد مرحله واریزی شوید.

در مرحله درگاه بانکی با درج اطلاعات حساب بانکی خود شامل شماره کارت، رمز دوم کارت بانکی، سی وی وی 2 ، تاریخ انقاض و یک کد امنیتی دکمه پرداخت را کلیک کنید تا بلیت شما در عرض کمتر از 30 ثانیه صادر و قابل دانلود شود.

قیمت بلیط هواپیما تهران نجف شنبه 1.299.000 هزار تومان

بلیط لحظه اخری از تهران به نجف یکشنبه 1.164.000 هزار تومان

بلیط هواپیما تهران نجف دوشنبه 1.179.000 هزار تومان

پرواز چارتر تهران نجف سه شنبه 999.000 هزار تومان

خرید آنلاین بلیط هواپیما از تهران به نجف چهارشنبه 709.000 هزار تومان

ارزانترین نرخ هواپیمای تهران به نجف پنج شنبه 1.154.000 هزار تومان

هزینه بلیط هواپیما تهران نجف عراق جمعه 885.000 هزار تومان

نکته : برای خرید آنلاین بلیط هواپیما از تهران به نجف نیازی به ثبت نام ندارید ، ولی در صورت ثبت نام قبل از رزرو بلیط ، برای اولین خرید شما تخفیف ویژه دریافت خواهید کرد و اگر کودک بین دو تا دوازده سال همراه شماست بهتر است بلیط سیستمی رزرو کنید تا تخفیف کودکان شامل شما شود.

این تودی ، خرید بدون واسطه بلیط هواپیما

به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک گذاری