معرفی کامل پاراسل کیش به همراه عکس و آدرس

پاراسل کیش یکی از این تفریحات آبی که در بین مسافران جزیره کیش معروف می باشد پاراسل و یا چتر بازی روی آب در ارتفاع بالا است که در ادامه با این بازی هیجان انگیز بیشتر آشنا خواهید شد.

پاراسل کیش پاراسل کیش

پاراسل کیش

پاراسل در ارتفاعات بالا در جزیره کیش و تماشای همه جزیره بسیار لذت بخش می باشد، کاربرد پاراسل به این صورت است که شما که به چتر متصل هستید توسط یک قایق موتوری با سرعت بالا حرکت خواهید کرد و به تدریج به آسمان خواهید رفت و علاوه بر دیدن جزیره از بالا آب های خلیج همیشه فارس را هم تا افق های دور می توانید نظاره گر باشید.

پاراسل کیش پاراسل کیش

بیشترین ارتفاعی که اگر بخت با شما یار باشد و بتوانید پرواز کنید تا سقف 350 متر اوج خواهید گرفت و لذت پرواز بدون هواپیما را خواهید چشید.

پاراسل کیش

پاراسل کیش به سه تعداد یک نفره، دو نفره و سه نفره تقسیم بندی می شود که می توانید چتر بازی روی آب را همراه با دوستان و یا خانواده در یک پاراسل انجام دهید.

پاراسل کیش پاراسل کیش

نجوه پاراسل سواری به صورت مختصر

دوستان عزیز شما پس از اینکه به جلیقه نجات و کلاه ایمنی مجهز شدید به چتر مخصوص پاراسل سواری متصل می شوید و پس از طی مسافت لازم و سرعت مناسب اپراتور قایق طناب پاراسل را رها می کند تا شروع اوج شما آغاز شود.

پاراسل کیش پاراسل کیش

مدت زمان پاراسل سواری کیش چقدر است ؟ یک ساعت در مجموع و در حالت پرواز 10 دقیقه است.

هزینه پاراسل جزیره کیش برای هر نفر : 50 هزار تومان 

پاراسل کیش پاراسل کیش

آدرس مراکز تفریحی و پاراسل سواری در جزیره کیش : 

اسکله بزرگ تفریحی و توریستی نزدیک به مراکز مهم جزیره

اسکله مرجان جزیره یکی از زیباترین سواحل کیش

اسکله دامون با منظره کشتی های بزرگ تجاری

ساحل و اسکله سیمرغ جزیره با منظره طلوع خورشید و ساحل ویژه شنی

ساعات بازدید و استفاده از پاراسل کیش : از ساعت 9 صبح تا 19

پاراسل کیش پاراسل کیش

امکانات رفاهی سایت پاراسل کیش

در سایت پاراسل کیش امکانات رفاهی خوبی نظیر کافه رستوران های مختلف، سرویس های بهداشتی، تاکسی سرویس، آنتن دهی خوب موبایل ، فروشگاه و دستگاه خودپرداز تعبیه شده است و بهتر است قبل از مراجعه به این سایت کفش مناسب، حوله، کوله پشتی، وجه نقد، کفش مناسب، عینک آفتابی، لباس ویژه شنا، کارت بانکی و دمپایی همراه داشته باشید تا بدون دردسر از این تریفح بی نظیر استفاده کنید.

پاراسل کیش پاراسل کیش

سخن پایانی

شما می توانید نظرات، سوالات و تجربیات خود را درباره پاراسل کیش در بخش زیر کامنت کنید و یا در انجمن گردشگری این تودی با دیگران به بحث بگذارید.

منبع : این تودی بلیط هواپیما

سایت پاراسل کیش از بهترین تفریحات آبی کیش | این تودی
5 (100%) 1 vote[s]
اشتراک گذاری