دانستنی های گردشگریکاخ

6 کاخ زیبای جهان

FavoriteLoadingافزودن به لیست علاقه مندی

6 کاخ های زیبای جهان از میان بسیاری از قصرهای سلطنتی در کشورهای مختلف برای این مطلب انتخاب شدند. کاخ هایی که بسیار با شکوه هستند. این کاخ های زیبا نمونه ای از تاریخ و فرهنگ کشورها را به نمایش می گذارند. علاوه بر معماری و آثار هنری باشکوه، اقامتگاه‌های سلطنتی دارای زمین‌ها و باغ‌های باشکوه، با تعداد زیادی فواره‌های افسانه‌ای و تخت‌های گل هستند. این کاخ‌های زیبا به دلیل ارزش هنری، فرهنگی و تاریخی قابل توجهی که دارند، اکنون برخی از محبوب‌ترین جاذبه‌های گردشگری و موزه‌های دنیا را تشکیل می‌دهند.

5 کاخ های زیبای جهان5 کاخ های زیبای جهان

5 کاخ های زیبای جهان

5 کاخ های زیبای جهان

 

نوشته های مشابه

5 کاخ های زیبای جهان

5 کاخ های زیبای جهان5 کاخ های زیبای جهان5 کاخ های زیبای جهان

 

5 کاخ های زیبای جهان

5 کاخ های زیبای جهان

5 کاخ های زیبای جهان

5 کاخ های زیبای جهان

این 6 کاخ زیبای جهان زمانی خانه ی پادشاهان و ملکه ها بود. کاخ های که نه تنها به عنوان اقامتگاه های سلطنتی، بلکه برای اعلام و نشان دادن قدرت و اعتبار آنها به سایر کشورها و حتی مردم آن کشور احداث می شدند. به این ترتیب، پادشاهان و امپراتورها با یکدیگر رقابت می‌کردند، خانه‌های تابستانی مجلل را راه‌اندازی می‌کردند و مجموعه‌های هنری بدیع را جمع‌آوری می‌کردند تا سالن‌های بی‌پایان و اتاق‌های سلطنتی خود را پر کنند. گردشگران و توریست ها علاقه بسیاری به بازدید این قصرها و کاخ های زیبا دارند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مکان ها و مراکز گردشگری در ایران و سایر نقاط جهان به سایت این تودی بازدید کنید. این سایت به شما اطلاعات و دانستنی های جامع و کاملی را در مورد به نقاط مختلف دنیا به شما ارائه می دهد.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا