بازار عبدل آباد تهران

Abdol Abad Market
بازار عبدل آباد تهران

بازار عبدل آباد از ارزان‌ترین بازار لباس مردانه و زنانه تهران، یکی از بهترین مراکز خرید سیسمونی در تهران و بهترین مکان برای خرید پوشاک ارزان در تهران است، پوشاک عبدل آباد در لیست مراکز خرید ارزان تهران همیشه نام بازار عبدل آباد به چشم می‌خورد، خرید لباس کیلویی با قیمت‌های مناسب در این بازار مورد توجه مردم و خریداران قرار دارد، در شب‌های نزدیک عید نوروز و فصل بازگشایی مدارس، بازار عبدل آباد جای سوزن انداختن نیست! البته به غیر از لباس مردانه ارزان، در بازار عبدل آباد می‌توان لباس زنانه ارزان، لباس مجلسی ارزان را هم تهیه کنید، همچنین اینجا بهترین مکان برای خرید لباس بچه گانه ارزان در تهران بشمار می‌رود.

بعد از بازار بزرگ تهران و سرای ملی که قطب خرید لباس عمده در پایتخت است، این منطقه به خاطر قیمت‌های ارزان و تنوع بالا در کنار اینکه صدها مغازه و دست فروشی در کنار هم فعالیت دارند، یکی از بهترین مناطق خرید لباس تهران است، ابلته شاید از لحاظ کیفیت به بازار بزرگ تهران، پاساژ کویتی‌ها و بازار رضا نرسد، اما اگر خوب حوصله به خرج دهید و تمام مغازه‌ها را بگردید، قطعا اجناس با کیفیت هم پیدا خواهید کرد.

بازار عبدل آباد همچنین یکی از بهترین مراکز خرید پارچه تهران محسوب می‌شود که بعد از بازار پارچه مولوی، عبدل آباد قطب عرضه انواع پارچه، رو تختی، پتو و پرده در تهران است، همچنین بازار عبدل آباد یکی از بهترین مراکز خرید سیسمونی در تهران در زمینه سیسمونی‌های قیمت مناسب و ارزان است که معمولا خانواده‌ها برای خرید لباس نوزاد، لوازم سیسمونی و زایمان روزانه راهی این بازار جذاب و بزرگ می‌شوند.

 شاید از خودتان بپرسید که بازار عبدل آباد تا ساعت چند باز است؟ این بازار همه روزه از ساعت ۱۱ ظهر الی ۹ شب دایر می‌گردد، اگر حوصله شلوغی و ازدحام جمعیت در این مکان را ندارید، توصیه می‌کنیم برای خرید در بازار عبدل آباد، در روزهای غیر تعطیل و اواسط هفته راهی اینجا شوید، بازار عبدل آباد به طور دقیق در جنوب تهران و چند کیلومتر پایین تر از ایستگاه راه آهن تهران واقع در کوچه‌ای تاریخی با نام کوچه‌ی احسانی قرار گرفته است که در تمام روزهای هفته، حتی در جمعه‌ها هم دایر می‌شود.

همچنین بازار عبدل آباد یکی از بهترین مراکز خرید تهران برای خرید پوشاک عمده، خرید پارچه عمده، خرید لوازم سیسمونی و جهیزیه عمده در جنوب پایتخت است که برخی مغازه‌داران از شهرهای دور و نزدی، برای خرید اجناس به صورت کلی و عمده راهی این بازار در محله عبد آباد می‌شوند، البته شمایی هم که قصد خرید تکی و جزئی دارید هم می‌توانید از همین مغازه‌ها و دست فروشی‌های متعدد داخل کوچه پس کوچه‌های عبدل آباد، خریدهای مورد نیازتان را به صورت تکی انجام دهید.

یکی دیگر از دلایل شهرت بازار عبدل آباد وجود بازار مبل و تولیدی‌های مبلمان و صنایع چوبی در عبدل آباد است، اینجا بعد از منطقه یافت آباد، یکی از بهترین مناطق تهران برای خرید مبل، میز، صندلی، لوازم دکوراسیون، تخت، دراور و سایر کالاهای چوبی منزل و اداری است، همانطور که در ابتدای مطلب عنوان شد، عبدل اّباد، یکی از بهترین مراکز خرید تهران برای خرید سیمونی و لباس نوزاد قیمت مناسب است که تنوع و کیفیت‌های متناسب با هر بودجه‌ای دارند.

در مابین این مغازه‌های بازار عبدل آباد هم تعدادی کافه رستوران و چایخانه فعالیت دارند تا مردم برای استراحت و میل غذا یا نوشیدنی در بین خریدهایشان از آن‌ها استفاده کنند، فراموش نکنید که هر ارزانی بی علت نیست و در حین خرید، دقت لازم را داشته باشید، به طور کلی تهرانی‌ها و بومیان سایر شهرهای ایران که روزانه برای خرید راهی اینجا می‌شوند، بیشتر به برای خرید سیسمونی، پارچه و پوشاک عبد آباد اقدام می‌کنند.

بازار عبدل آباد چه چیزهایی دارد؟

در این قسمت با لیست اجناس و کالاهایی که در بازار عبدل آباد تهران در مغازه‌های مختلف و حراجی‌های آن فروخته می‌شود به طور خلاصه آشنا می‌کنیم تا قبل از مراجعه، درک بهتری از اینکه چه چیزهایی در بازار عبدل آباد انتظار شما را می‌کشند، داشته باشید:

 • بازار عبدل آباد قطب فروش پوشاک ارزان در تهران است.
 • بازار عبدل آباد، بهترین مکان برای خرید سیسمونی ارزان در تهران است.
 • بازار عبدل آباد، بهترین بازار برای خرید پارچه، پرده، پتو و روتختی قیمت مناسب در تهران است.
 • بازار عبدل آباد، از ارزانترین مراکز خرید سیسمونی ارزان در تهران است.
 • بازار عبدل آباد، بهترین محل برای خرید لباس مردانه، لباس زنانه، لباس بچه گانه و لباس مجلسی قیمت مناسب در تهران است.
 • بازار عبدل آباد، بهترین بازار برای تهیه لوازم آشپزخانه، قابلمه، ظروف چینی و کریستالی، لوازم تزئینی منزل و محل کار با قیمت متعادل است.
 • بازار عبدل آباد بعد از بازار مبل یافت آباد، بهترین مکان برای خرید مبل در تهران است.
 • بازار عبدل آباد، بهترین مکان برای خرید لوازم جهیزیه ارزان در تهران است.
 • حراجی‌های بین کوچه پس کوچه‌های بازار عبدل آباد هم لوازم برقی، ظروف کریستالی، لباس، کیف و کفش های ارزانی میفروشند.

بازار عبدل آباد کجاست؟

بازار عبدل آباد یکی از قدیمی‌ترین بازارهای تهران با قدمتی در حدود ۸۰ سال در منطقه ۱۹ و کوجه‌ای قدیمی با نام کوچه احسانی قرار دارد، اگر قصد دارید با خودروی سواری به این مکان مراجعه کنید، کافیست روی دکمه نقشه بازار عبدل آباد در ابتدای مطلب کلیک کنید تا این محل را با کمک نقشه بلد، نشان یا گوگل مپ، خیلی اسان و بدون چالش مسیریابی کنید، ابلته پیدا کردن جای پارک هم در این منطقه شلوغ کمی چالش برانگیز خواهد بود.

بازار عبدل آباد با مترو

بهترین روش مراجعه به بازار عبدل آباد استفاده از مترو است، نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به بازار عبدل آباد، ایستگاه متروی عبدل آباد در ۱.۵ کیلومتری این بازر است، با پیاده شدن در این ایستگاه، می‌توانید بقیه مسیر را پیاده یا با تاکسی تا بازار طی کنید تا بدون ترافیک و در سریع‌ترین زمان ممکن به بازار عبدل آباد برسید.

فاصله بازار عبدل آباد تا مناطق مهم تهران

در این قسمت شما را با میزان فاصله بازار عبدل آباد تا مناطق مهم تهران، خیابان‌ها و ایستگکاه‌های قطار، مترو و راه آهن اشنا می‌کنیم تا با یک برنامه ریزی دقیق با توجه به ترافیک شدید منطقه ۱۹، راهی این بازار جذاب و زیبا شوید.

 • فاصله فرودگاه مهرآباد تا بازار عبدل آباد: ۱۱.۵ کیلومتر معادل ۴۰ دقیقه
 • فاصله راه آهن تهران تا بازار عبدل آباد: ۹.۳ کیلومتر معادل ۳۷ دقیقه
 • فاصله متروی عبدل آباد تا تا بازار عبدل آباد: ۱ کیلومتر معادل ۱۰ دقیقه
 • فاصله بازار بزرگ تهران و منطقه ۱۵ خرداد تا تا بازار عبدل آباد: ۱۱.۷ کیلومتر معادل ۴۴ دقیقه
 • فاصله بازار مولوی تا تا بازار عبدل آباد: ۱۰.۴ کبلومتر معادل ۳۸ دقیقه
 • فاصله میدان شوش تا بازار عبدل آباد: ۱۰.۳ کیلومتر معادل ۴۰ دقیقه
 • فاصله صادقیه تا بازار عبدل آباد: ۱۴ کیلومتر ۵۸ دقیقه
 • فاصله تهرانپارس تا بازار عبدل آباد: ۲۶.۶ کیلومتر معادل ۷۲ دقیقه
 • فاصله ترمینال جنوب تا تا بازار عبدل آباد: ۷.۵ کیلومتر ۳۰ دقیقه
 • فاصله میدان آزادی و ترمینال غرب تا بازار عبدل آباد: ۱۱.۷ کیلومتر معادل ۴۲ دقیقه
 • فاصله میدان تجریش تا بازار عبدل آباد: ۲۸.۲ کیلومتر معادل ۹۵ دقیقه
 • فاصله میدان ولیعصر تا بازار عبدل آباد: ۱۴.۱ کیلومتر ۶۵ دقیقه
 • فاصله کرج تا بازار عبدل آباد: ۵۷ کیلومتر معادل ۶۴ دقیقه
 • فاصله تهرانسر تا بازار عبدل آباد: ۱۵.۵ کیلومتر معادل ۴۱ دقیقه
 • فاصله میدان ونک تا بازار عبدل آباد: ۱۹.۳ کیلومتر ۷۸ دقیقه
 • فاصله چیتگر تا بازار عبدل آباد: ۲۲.۷ کیلومتر معادل ۴۵ دقیقه
 • فاصله سه راه افسریه تا بازار عبدل آباد: ۱۸.۸ کیلومتر معادل ۴۵ دقیقه
 • فاصله شهرری تا بازار عبدل آباد: ۱۵.۵ کیلومتر معادل ۳۵ دقیقه
 • فاصله رودهن، بومهن و شهر جدید پردیس تا بازار عبدل آباد: ۶۳.۵ کیلومتر معادل ۱۰۰ دقیقه
 • فاصله شهرک قدس تا بازار عبدل آباد: ۱۹.۷ کیلومتر معادل ۷۲ دقیقه
 • فاصله شهرک اکباتان تا بازار عبدل آباد: ۱۴.۷ کیلومتر ۴۶ دقیقه

نظرات بازار عبدل آباد

قبل از اینکه نظرات مردم درباره بازار عبدل آباد تهران را بخوانید، خوب است بدانید که در نزدیکی بازار عبدل آباد، جاهای دیدنی و تفریحی خوبی نظیر پارک ولایت، پردیس سینمایی کیان، بازار مبل نعمت اباد، بوستان مطهری و پارک شریعتی قرار دارند که با مقداری پیاده روی می‌توانید برای استراحت از این بوستان‌ها استفاده کنید و برای خرید مبل هم سری به بازار مبل نعمت آباد بزنید، در پایان منتظر امتیاز و تجربیات شما درباره خرید در بازار عبدل آباد تهران خواهیم بود.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
https://intoday.ir/?p=88758

مهری شاپوری

تا سال 95 یه زن خونه دار عادی بودم ، خیلی دوست داشتم کار کنم و همزمان به کار خونه برسم تا اینکه به تیم بزرگ این تودی آشنا شدم ، واقعا کار گردشگری بی نظیره.

مطالب مرتبط
ساعت بزرگ تهران
شهره مقصودی
0 دیدگاه
پارک بازار مشهد
فاطمه سادات حسینی
3 دیدگاه
بازار فردوسی 2 مشهد
امیر رضا شاهرخی
7 دیدگاه
آبشار چال مگس
آیدا قوام
3 دیدگاه
آبشار هنزک لواسان
الناز ایل بیگی
3 دیدگاه
باغ موزه مینیاتور تهران
ترلان کمیلی
3 دیدگاه

27 پاسخ

 1. پرده های باکیفیت خارجی همراه با بار نامه قابل رهگیری میدن بهتون .کارشون واقعا صادقانه و عالی .همیشه همینطور بمونید .ممنون

 2. این خیابون در عبدل آباد واقع شده.
  در این مکان
  تنوع اجناس و پارچه بسیار زیاده و اگر نیاز به خرید جهیزیه با قیمت مناسب داشته باشید.
  در این بازار شما میتوانید اجناس مورد نظرتان را مثل پرده ،ملحفه ،کریستال ،ظرف و ظروف،رومیزی ،روتختی و…..به راحتی تهیه کنید.

 3. قیمتها خوبه از مولوی بهتره من قبلا میرفتم مولوی هم پارچه وهم پرده بهترین جا عبدل اباد هست از لححاظ جدید وروی مد بودن مولوی خوبه

 4. خونه خواهرم ی پرده نصب کردید خیلی قشنگه .واقعا تا حالا پرده به این قشنگی ندیده بودم .مدل پرده هاتون از همه جا قشنگتره عالی

 5. در‌مجموع پرده های خوبی میشه خرید و قیمت ها با توجه به وضع بازار معقوله و نسبت به مراکز دیگه مثل زرتشت قیمت ها منطقی تره

 6. حرکت خوبیه که بتونی دنبال کالای مورد نظرت از یه بازار به این بزرگی و با اینهمه تنوع بدست بیاری.از طرفی قیمت هاش هم مناسب هستش.

 7. حتما قبل از رفتن به پرده فروشیاش تحقیق کنید
  یکی از پرده فروشیا که ارتفاع پرده امو هشتاد سانت کمتر بود
  یکی دیگه از پرده فروشیا هم اولش قیمتشو کم گفت بعد از نصب نصفه و نیمه دیدم چند برابر قیمت اول هزینه کردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
ساعت دسترسی : 11:00 تا 21:00
نوع کاربری : بازار پارچه، بازار پوشاک، بازار مبل، بازار سیسمونی، بازار جهیزیه
توضیحات بیشتر
موارد تفریحی : پیاده روی، خرید
امکانات رفاهی : سرویس بهداشتی، کافه، رستوران، آنتن دهی موبایل، دسترسی به اینترنت
ملزومات سفر : موبایل، وجه نقد، کارت بانکی، کفش راحتی، عینک و کلاه آفتابی، آب آشامیدنی
اطلاعات تماس
آدرس : تهران، منطقه 19، محله عبدل آباد، کوچه احسانی