تصاویر پارک ملی آبیسکو سوئد

پارک ملی آبیسکو سوئد بهترین جاذبه طبیعی اروپا با آدرس و تصاویر | این تودی

جاذبه های گردشگری سوئد

معرفی پارک ملی آبیسکو سوئد

پارک ملی آبیسکو سوئد یکی از بهترین جاذبه های طبیعی این کشور مدرن اروپایی می باشد که در فاصله نزدیک نسبت به شهر استکهلم واقع شده است ، این پارک ملی دارای رودخانه های متعدد ، چشمه های طبیعی ، پوشش گیاهی ، گونه های گیاهی متنوع و مسیرهای پیاده روی و کوهنوردی می باشد که در منطقه کرونا قرار دارد .

پارک ملی آبیسکو سوئد پارک ملی آبیسکو سوئد

اطلاعات بازدید آبیسکو

کشور سوئد از بهترین مقاصد توریستی دنیا است که البته شرایط دریافت ویزای توریستی آن کمی نسبت به سایر کشورهای درجه اول این قاره سخت تر می باشد ، از همین رو کمتر کسی فرصت ورود به خاک این کشور را پیدا می کند ، در این مقاله به طور کامل با پارک ملی آبیسکو سوئد همراه با آدرس ، تصاویر ، تفریحات و دیدنیهای آن آشنا خواهید شد ، همراه این تودی باشید.

 • آدرس پارک ملی آبیسکو سوئد : کره زمین ، قاره اروپا، سوئد ، کرونا
 • ساعات بازدید : شبانه روزی
 • مدت زمان پیشنهادی بازدید : 4 ساعت تا 24 ساعت
 • ویژگی های بارز : بهترین جاذبه طبیعی سوئد ، مهم ترین منطقه گردشگری اروپا
 • هزینه ورودی پارک : رایگان
 • ثبت در میراث ملی سوئد و یونسکو : در سال 1909 میلادی به عنوان اثر مهم طبیعی این کشور
 • امتیاز در این تودی : 4.9 از 5
 • دیدنیها و امکانات رفاهی : هتل یخی در فصل زمستان ، درشکه سواری با گوزن های شمال اروپا، مشاهده کهکشان راه شیری به آسانی در طول شب ، اسنوموبیل سواری ، تورهای سافاری درون پارکی ، مسیرهای پیاده روی، مسیرهای کوهنوردی ، جنگل نوردی ، گونه های گیاهی گوناگون ، پرندگان نادر ، حیوانات وحشی کم یاب
 • لوازم مورد نیاز سفر : وجه نقد ، کارت بانکی، موبایل، دوربین عکاسی، دوربین شکاری ، کفش کوهنرودی، لباس بادگیر، آب آشامیدنی ، وعده های خوراکی ، عینک آفتابی، کلاه آفتابی، لباس اضافه، کوله پشتی، کارت شناسایی
 • نکات منفی بازدید : سردسیر بودن منطقه حتی در فصول گرم سال
 • بهترین فصل سفر : تابستان هر سال
 • AddressKiruna , Swede

پارک ملی آبیسکو سوئد

پارک ملی آبیسکو سوئد

پارک ملی ابیسکو سوئد بی شک از بهترین جاذبه های طبیعی اروپا می باشد که در آن تقریبا انواع گونه های گیاهی و جانوری در کنار تعداد زیادی چشمه های طبیعی و رودخانه قرار دارد ، در سال 2016 میلادی اولین هتل یخی جهان در آبیسکو افتتاح گردید که گردشگران با هزینه شبی 350 دلار می توانند در آن اقامتی کم نظیر داشته باشند ؛ علاوه بر زیبایی های منطقه در فصول گرم سال ، خیلی از عاشقان طبیعت فصول سرد را برای بازدید از این مکان انتخاب می کنند .

READ  پردیس سینما گالری ملت تهران با سانس ها و هزینه بلیت | این تودی

پارک ملی آبیسکو سوئد پارک ملی آبیسکو سوئد

تفریحات پارک ملی آبیسکو

تفریحات پارک ملی آبیسکو فقط به بخش های دیدنی ختم نمی شود ، شما با صرف هزینه ای 20 دلار به ازای هر ساعت می توانید سوار بر اسنوموبیل های مدرن شده تا با آن سری به اطراف این پارک بزنید ، ایستگاه آوورا یکی دیگر از جاهای دیدنی ابیسکو است که با توجه به ارتفاع آن علاقه مندان به تماشای ستاره ها در طول شب به آن مراجعه می کنند، همچنین تورهایی سافاری متعددی با موضوعات بازدید از گونه های گیاهی و جانوری و خودروهای چند دیفرانسیل در همین منطقه برگزار می شود .

پارک ملی آبیسکو سوئد پارک ملی آبیسکو سوئد

شفق های قطبی لاپلند

علاوه برا دوست داران طبیعت ، عاشقان به علم و فضا برا تماشای شفق های قطبی لاپلند هر ساله به این محل سفر می کنند تا یکی از زیباترین پدیده های طبیعی دنیا را از نزدیک تماشا کنند ، شفق های قطبی با توجه به نزدیکی این پارک به قطب شمال در طول فصول سرد سال و هر شب رخ می دهند که بسیار حیرت انگیز هستند.

پارک ملی آبیسکو سوئد

درشکه سواری با گوزن

برخی از بومیان ساکن این منطقه گوزن های شمالی را کمی رام کرده اند و با متصل کردن یک درشکه به آن تفریحی جذاب برای گردشگران ایجاد کرده اند ، شما می توانید در گروه های یک تا 4 نفره سوار بر این درشکه ها شوید تا در کنار یک مربی حرفه ای سواری لذت بخشی روی برف ها داشته باشید، خارج این مورد گونه های جانوری دیگری نظیر خرس ، راسو ، سنجاب ، روباه ، انواع آبزیان و گرگ در این منطقه زندگی می کنند .

READ  مرکز خرید گرند مال وارنا بهترین مرکز تفریحی و برند بلغارستان با راهنما | این تودی

پارک ملی آبیسکو سوئد پارک ملی آبیسکو سوئد

مسیرهای کوهنوردی در آبیسکو

مسیرهای کوهنوردی در آبیسکو بسیار متعدد هستند ، البته برای این تفریح باید لوازم این رشته را همراه خود داشته باشید تا بتوانید به ارتفاعات بالاتر صعود نمایید ، اگر در فصل زمستان به این مکان سفر می کنید بهتر است با یک راهنمای حرفه ای به رشته کوه های اطراف مراجعه کنید .

پارک ملی آبیسکو سوئد

شرایط آب و هوایی ابیسکو

شرایط آب و هوایی ابیسکو در این منطقه بسیار خاص است ، اگر از سرما خوشتان نمی اید بهتر است در نیمه اول سال و اگر عاشق برف و یخ هستید در نیمه دوم سال به این منطقه مراجعه نمایید .

پارک ملی آبیسکو سوئد

چگونه به آبیسکو بروم

برای مراجعه به این جاذبه طبیعی در کشور سوئد به شهر کرونا سفر کنید و با دنبال کردن تابلوهای راهنمایی به درب ورودی این محل خودتان را برسانید ف باید بدانید این مکان از شما هزینه ورودی دریافت نخواهد کرد و فقط در صورت استفاده از امکانات و تفریحات هزینه هایی که در بالا عنوان شد را باید پرداخت کنید.

سخن پایانی

شما می توانید نظرات ، سوالات و تجربیات سفر خود به این محل را در بخش زیر کامنت کنید و یا در انجمن گردشگری با دیگران به بحث بگذارید.

بیشتر بخوانید

کوروش ابریشمی

اینکه رشته نرم افزار خوندم و هیچ کمکی تو زندگی بهم نکرد داشت نا امیدم می کرد تا بعد از آزمون و خطاهای متعدد با شغل گردشگری آمیخته شدم ، همین که به کارم علاقه دارم ایزد رو شکر می کنم هر روز.

پاسخی بگذارید

پارک

جدیدترین مطالب