تصاویر پارک آبی آکوالند آنتالیا

معرفی کامل پارک آبی آکوالند آنتالیا | پارک های آبی آنتالیا | این تودی

Antalya
36°
few clouds
humidity: 23%
wind: 5m/s SSW
H 30 • L 28
33°
Mon
34°
Tue
34°
Wed
33°
Thu
Weather from OpenWeatherMap

جاذبه های گردشگری آنتالیا

بررسی پارک آبی آکوالند آنتالیا به همراه تصاویر و آدرس

نام به انگلیسی : The water park Antalya Aqualand

سلام دوستان، همانطور که عاشقان گردشگری می دانند، شهر آنتالیا جز پرطرفدارترین شهرهای توریستی از نگاه ایرانیان اسن و ماهانه از ایران 40 هزار گردشگر به آنتالیا سفر می کنند، پارک آبی آکوالند آنتالیا بین بهترین و مجهزترین پارک های آبی در شهر آنتالیاست و در ساحل مشهور کنیالیتی قرار دارد.

تصاویر پارک آبی آکوالند آنتالیا تصاویر پارک آبی آکوالند آنتالیا

همچنین در پارک آبی آکوالند آنتالیا تجهیزات بسیار زیاد و جذابی وجود دارد که شما می توانید برنامه ی یک روز کامل از سفر خود را برای آن تنظیم کنید، سرسره های موجود در پارک آکوالند شامل سرسره ی وی بزرگ، سرسره ی از ارتفاع بالا، سرسره ی مارپیچ، سرسره ی با قایق های بادی دو نفره و چهار نفره و چاله ی فضایی می باشد و نکته ی جالب درباره این سرسره ها اینه که شما برای رسیدن به بالای آن جهت استفاده باید ازفضاهای بسایر زیبا و سرسبز عبور کنید و لذت ببرید.

تصاویر پارک آبی آکوالند آنتالیا تصاویر پارک آبی آکوالند آنتالیا

در حاشیه ی این فضاهای سبز در این پارک کافی شاپ های بسیار مجهز و مدرن، رستوران های متعدد با غذاهای متنوع ایجاد شده است که در حین تفریح در آن ها استراحت کنید و یا نوشیدنی و غذا میل کنید.

تصاویر پارک آبی آکوالند آنتالیا تصاویر پارک آبی آکوالند آنتالیا

همچنین در پارک ابی اکوالند، در تایم های تعیین شده ای از روز موسیقی زنده، برنامه های فان و مسابقات جذابی برگزار می شود که شما هم، در صورت تمایل می توانید جزیی از شرکت کنندگان در انها باشید.

تصاویر پارک آبی آکوالند آنتالیا تصاویر پارک آبی آکوالند آنتالیا

دوستان توجه کنید همه ی زمان خودتونو روی استفاده از سرسره ها تنظیم نکنید! چرا ؟ خوب در پارک آگوالند، برنامه ی بازدید از پارک دلفین ها در هر روز در دو نوبت برای همه انجام میشود که اولین نوبت در ساعت 11.30 دقیقه ظهر و دومین نوبت از بازدید از پارک دلفین ها در ساعت 14.00 می باشد.

تصاویر پارک آبی آکوالند آنتالیا

تصاویر پارک آبی آکوالند آنتالیا

کافه رستوران های پارک آبی آکوالند 

در آکوالند رستوران ها و فست فودهای با کیفیتی وجود دارد که در بالاتر توضیح دادم بهتون، غذاهایی که در این رستوران ها طبخ می شود زیاد باب میل ما ایرانی ها نیست مگر اینکه ازکباب ترکی ویژه آن استفاده کنید و یا از ساندویچ ها و پیتزاهای ترکی در فست فود این پارک استفاده کنید، که البته برای استفاده از غذاها و نوشیدنیهای این پارک باید دستبند و یا کارت الکترونیکی خودتونو شارژ کنید و سپس به رستوران، فست فود و کافی شاپ این پارک مراجعه کنید.

تصاویر پارک آبی آکوالند آنتالیا تصاویر پارک آبی آکوالند آنتالیا

نکات مهم قبل از ورود به پارک آبی آکوالند آنتالیا

دوستان و مردم عزیز ایرانی توجه کنید که با پیشنهاد من قبل از سفر به شهر آنتالیا همراه خودتون شورت مایو، کلاه شنا و عینک مخصوص شنا ببرید چون هزینه خرید وسایل شنا در پارک های آبی و خود انتالیا بسیار گران و غیر منطقی است، همچنین در این پارک لازم نیست دمپایی همراه داشته باشید.

در هنگام ورود به پارک آبی آکوالند یک عدد کارت هوشمند به هر نفر داده می شود که برای اینکه بتوانید از آن در رستوران، کافی شاپ و … استفاده کنید باید شارژ کنید.

در مجموع پارک آبی آکوالند آنتالیا در کشور ترکیه جز پارک های زیبا و مدرن می باشد که برای شمایی که قصد سفر به ترکیه به صورت شخصی و یا تور آنتالیا را دارید چه با دوستان و چه با خانواده بسیار عالی می باشد.

هزینه ورودی پارک آبی آکوالند آنتالیا چقدر است ؟

قیمت بلیت ورودی به این پارک برای هر نفر 30 دلار می باشد، معادل 90 لیر ترکیه و 100 هزار تومان به واحد پولی خودمون، البته در برخی از ماه های سال از جمله سپتامبر هزینه برای هر میزان ساعتی که شما در پارک باشید متغیر می باشد.

آدرس پارک آبی آکوالند و دلفین لند آنتالیا : ترکیه، آنتالیا، بلوار داملاپینار، ساحل کنیاآلتی Konyaalti Beach

بیشتر بخوانید

1

5.0
01

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین مطالب