اخذ ویزای توریستی ارمنستان با راهنما | این تودی

اخذ ویزای توریستی ارمنستان

دریافت ویزای توریستی ارمنستان

اخذ ویزای توریستی ارمنستان برای مسافران ایرانی شاید یکی از آسان ترین نوع دریافت ویزا در بین کشورهای توریستی و محبوب گردشگران باشد، جاذبه های گردشگری ارمنستان را به طور کامل در بخش جاذبه های گردشگری خارجی به شما معرفی کردیم ، حال در این مقاله با انواع ویزاهای ارمنستان، سفارت ارمنستان و مراحل دریافت ویزای توریستی ارمنستان آشنا خواهید شد ، با این تودی همراه باشید .

اخذ ویزای توریستی ارمنستان

انواع ویزاهای ارمنستان

در این بخش با معرفی انواع ویزاهای ارمنستان که به چهار دسته تقسیم می شوند آشنا می شوید :

  • ویزای ترانزیت : این نوع روادید برای افرادی که قصد دارند از فرودگاه ها یا جاده های زمینی ارمنستان برای ورود به کشور ثانویه استفاده کنند صادر می گردد.
  • ویزای دیپلماتیک : ویزای دیپلماتیک برای اشخاصیست که دارای پاسپورت دیپلماتیک می باشند.
  • ویزای دولتی : این نوع روادید هم برای کارمندان رده بالای دولت و وزارت خانه صادر می شود.
  • ویزای توریستی : اگر قصد سفر به ارمنستان داشته باشید و یا تمایل به دیدار یکی از اقوام یا دوستانتان که ساکن این کشور است باید از این نوع ویزا استفاده کنید که در قالب یک بار ورود تا چند بار ورود بنا بر نیاز متقاضی صادر می گردد.

اخذ ویزای توریستی ارمنستان

ویزای توریستی ارمنستان

ویزای توریستی ارمنستان برای مسافران ایرانی با توجه به رابطه نزدیک دو کشور برداشته شده است و شما نه نیازی به مراجعه سفارت دارید و نه تعیین وقت ، این روادید در فرودگاه و مرزهای زمینی به محض ورود به خاک ارمنستان برای ایرانیان صادر می شود و تنها مسافر باید گذرنامه با اعتبار بیشتر از هفت ماه داشته باشد ، ایران و ارمنستان دارای مرز خاکی هستند که اگر شما قصد سفر زمینی به این منطقه جذاب را داشته باشید می توانید در همان مرز نوردوز ویزای خود را دریافت کنید .

READ  راهنمای سفر به مشهد با اطلاعات گردشگری ، دانستنیها و نقشه | این تودی

سفارت ارمنستان کجاست ؟

چنانچه به هر علت تمایل به حضور در سفارت ارمنستان دارید می توانید از راه های ارتبای زیر استفاده نمایید :

  • آدرس سفارت ارمنستان : تهران، خیابان انقلاب، خیابان رازی، خیابان شهریار، پلاک ۱ 
  • سایت رسمی سفارت ارمنستان
  • تلفن : 02166704838
  • فکس : 02166700657

سخن پایانی

امروزه شما تنها با رزرو بلیط هواپیما رفت و برگشت ایروان براحتی می توانید وارد این کشور فوق العاده شوید ، همچنین می توانید نظرات، سوالات و تجربیات سفر خودتان را در بخش زیر کامنت کنید و یا در انجمن گردشگری با دیگران به بحث بگذارید.

بیشتر بخوانید

کوروش ابریشمی

اینکه رشته نرم افزار خوندم و هیچ کمکی تو زندگی بهم نکرد داشت نا امیدم می کرد تا بعد از آزمون و خطاهای متعدد با شغل گردشگری آمیخته شدم ، همین که به کارم علاقه دارم ایزد رو شکر می کنم هر روز.

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب