کاربران گرامی، سایت این‌تودِی در حال بروزرسانی می‌باشد در این هنگام ممکن است شما با خطا هایی مواجه شوید لطفاً تا پایان اصلاحیه سایت ما را همراهی کنید. باتشکر
خانه / سینما بهمن سبزوار

سینما بهمن سبزوار

سینما بهمن سبزوار

سینما بهمن سبزوار با نام قدیم سینما سعدی از با سابقه ترین سالن های سینمایی خراسان رضوی است که از قبل از انقلاب تا به امروز همچنان میزبان مخاطبین و علاقه مندان هنر هفتم است، امروزه پردیس سینمایی بهمن با ظرفیت ۴۳۵ بیننده علاوه بر بزرگ ترین سالن سینمایی منطقه، تنها سینمای شهر سبزوار محسوب می شود که روزگاری چندین سالن سینمایی داشت، با کمک نقشه راهی این محل شده و نظرات خود را در کنار امتیازات کامنت کنید.

سینما سعدی سابق سبزوار


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
https://intoday.ir/?p=72504

شهره مقصودی

مطالب مرتبط
پاساژ مهتاب مشهد
بهنام خیریه
6 دیدگاه
برج آلتون مشهد
ترلان کمیلی
11 دیدگاه
جمعه بازار کتاب مدرس مشهد
بهنام خیریه
6 دیدگاه
بازار جنت مشهد
پروانه ماندگار
5 دیدگاه
باغ گیاه‌شناسی مشهد
امیر رضا شاهرخی
9 دیدگاه
پارک ژوراسیک مشهد
امیر رضا شاهرخی
8 دیدگاه

2 پاسخ

 1. سینما بهمن یه خوبی داره
  ده تا بدی
  ببین چرا باید سبزوار یه سینما داشته باشه
  سینما و فیلم کودک هم که ندارین

 2. همیشه در تعجب بودم که سبزوار به این بزرگی و داشتن آدمهای خیر پولدار چرا باید این قدر در ساخت و گسترش فضاهای فرهنگی ضعیف باشد.. فضای سالن کوچک، آکوستیک افتضاح، صندلی کم و تهویه بسیار نامناسبی دارد.
  اگر به سبزوار سفر کرده باشید و یا ساکن آنجا باشید از هر صد قدم با یک داروخانه و بانک مواجه می شوید. متاسفانه گروه و باندی که سالهای سال در شهرداری سبزوار سمتی داشتند، ، درست همانهایی که در داشگاه های دولتی این شهر نیز سمتهای بالایی داشتند، به جای تخصیص بودجه برای فرهنگ سازی و نهادینه کردن آموزش های فرهنگی و اجتماعی،در موارد دیگری تلاش کردند که کافی نبود.
  مشکل دیگر این سینما، کم بودن سانس و محدود بودن اکران فیلم ها هم هست. فیلمی که در مراکز استانهای بزرگ روی پرده است، در این سینما مدتها طول می کشد که روی پرده بیاید. حالا نمیدانم این ضعف مربوط به کجا و چه کسانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس