ezgif-1-ff200d5a3d

بهترین فست فودهای مشهد از نظر مردم

بهترین فست فودهای مشهد از نظر مردم
ezgif-1-eca2962dc6

بهترین فست فودهای مشهد از نظر مردم در مناطق مختلف شهر توریستی مشهد فعالیت می کنند، برخی کنتاکی های مشهد در بین بومیان و زوارین بسیار شهرت دارند از جمله کنتاکی بزرگمهر، میل یک وعده فست فود خوشمزه در مشهد آن هم در حین سفر لذت خاصی دارد که این پست به شما کمک می کند این تجربه را کسب کنید، اگر در جستجوی فست فود خوب در مشهد هستید در ادامه بخش مشهدگردی همراه من در این تودی باشید تا با بهترین فست فودهای مشهد از نظر مردم آشنا شوید.

فود فکتوری خیام

فود فکتوری خیام مشهد

در حوالی خیابان خیام مشهد فود فکتوری با کیفیت و منوهای ایده آل رویت می شود، دکوراسیون امریکایی این محل در کنار سرو غذاهایی نظیر لم چاپس، فیله مینیون و ریبون، پاستا آلفردو، پاستا پستو و عربیکا از ویژگی های این فست فود خوب هستند، اگر شما به غذاهای دریایی علاقه داشته باشید در این مکان سرو میگو، ماهی و میکس دریایی هم صورت می گیرد.

 • آدرس فود فکتوری : مشهد، بلوار خیام، خیابان خیام ۱۱، کوچه هوشیار
 • تماس : ۰۵۱۳۷۶۶۶۷۹۳

فست فود پیتزا پیتزا

فست فود پیتزا پیتزا مشهد

از بهترین فست فودهای مشهد ، برند پیتزا پیتزا با چندین شعبه در نقاط مختلف این شهر می باشد، استفاده از گوشت گوساله تازه در تهیه انواع پیتزاهای ایتالیایی و بین المللی این محل را به بهترین پیتزا فروشی شهر مشهد تبدیل کرده است، در ادامه آدرس شعب پیتزا پیتزا را برای شما درج کرده ایم تا به هر کدام نزدیک تر بودید مراجعه کنید.

 • پیتزا پیتزا شعبه هفت تیر : نبش هفت تیر ۳۰ ( ۰۵۱۳۸۶۶۰۹۶۶ )
 • پیتزا پیتزا شعبه کوهسنگی : بین کوهسنگی ۲۲ و ۲۴ ( ۰۵۱۳۸۴۰۰۴۰۰ )
 • پیتزا پیتزا شعبه وکیل آباد : نبش وکیل آباد ۱۹ ( ۰۵۱۳۶۰۸۰۴۰۰ )
 • پیتزا پیتزا بلوار سجاد : چهار راه بهار، پاساژ بهار ( ۰۵۱۳۷۶۸۶۷۰۰ )

گریل فود پر وحشی

گریل فود پر وحشی مشهد

سرو استیک های خالص و خوشمزه، لم چاپس ، چیز برگر و فرایز باعث شهرت گریل فود پر وحشی در مشهد شده است، غذاهایی خاص و خوشمزه که هوش از سر هر گردشگری می برند، البته در منوهای دیگر پر وحشی غذاهایی همچون چیکن استیک، فیش استیک، رویال و بیف استیک هم برای شما سرو می شود.

 • آدرس گریل فود پر وحشی مشهد : هنرستان، کنارگذر وکیل آباد، بلوار هنرستان
 • تماس : ۰۵۱۳۸۸۲۸۲۲۳

رستوران شبدیز مشهد

رستوران شبدیز مشهد

شاید مرغ سوخاری شبدیز باعث محبویت این مجموعه در بین مشهدی ها شده است! اما این محل با سابقه ده ساله و چندین شعبه در سطح شهر منوهای خوشمزه دیگری نظیر پیتزا، انواع برگر، هات داگ، پنیر و قارچ هم ارائه می کند، افرادی به که تمایل به برپایی مهمانی ها با جمعیت بالا هستند می توانند از سالن های دویست نفره شبدیز استفاده نمایند، آدرس شعب رستوران های شبدیز مشهد به شرح زیر است :

 • رستوران شبدیز شعبه هفت تیر : نبش هفت تیر ۱۵ ( ۰۵۱۳۸۶۶۶۶۶۶ )
 • رستوران شبدیز شعبه خیام : خیام ۱۱، قدس ۱۵ ( ۰۵۱۳۸۶۶۶۶۶۶ )
 • شبدیز شعبه وکیل آباد : نبش وکیل آباد ۶۷ ( ۰۵۱۳۸۶۶۶۶۶۶ )

فست فود عطاویچ

فست فود عطاویچ مشهد

از بهترین فست فودهای مشهد همین برند عطاویچ می باشد، این برند مطرح که امروزه شعب آن به عدد ۶۰ در داخل کشور و یک شعبه رسمی در شهر استانبول رسیده با مرکزیت مشهد مقدس بهترین فودهای ایران را سرو می کند، نام منوهای آن به سبک برند رستوران های نصرت ترکیه می باشد، منوی معمولی، منوی اکونومی و منوی غول و پیتزاهایی با ابعاد کوچک، مربعی، لارج و ایکس لارج اینجا را به یک فست فود ایده آل تبدیل کرده است، ساخت ساندویچ هایی بدون دخالت دست از دیگر دلایل شهر فست فود عطاویچ در ایران و از جمله مشهد می باشد.

 • آدرس رستوران عطاویچ مشهد : بلوار صياد شيرازي – بين صياد ٢٠ و ٢٢
 • تماس : ۰۵۱۳۸۶۵۸۱۸٣ و ٠٥١٣٨٦٥٨١٨٠

پیتزا شب مشهد

پیتزا شب مشهد

اگر در حول و حوش منطقه احمد آباد مشهد در حال خیابان گردی باشید می توانید برای میل یک پیتزای خوشمزه در مشهد سری به رستوران پیتزا شب بزنید، استفاده از برگرهای دست ساز در ساخت ساندویچ های با کیفیت در کنار سرو انواع و اقسام پیتزا هر روزه تا پاسی از بامداد از ویژگی های پیتزا سب می باشند.

 • آدرس پیتزا شب مشهد : احمد آباد،خ. کلاهدوز،بلوار احمد آباد
 • تماس : ۰۵۱۳۸۴۱۹۶۵۱

فست فود ایتالیایی لیو

فست فود ایتالیایی لیو در مشهد

در لیست فست فودهای خوشمزه مشهد همیشه نام رستوران ایتالیایی لیو به چشم می خورد، از دلایل شهرت روز ازفون اینجا ارائه منوهای وجیترین یا گیاهخواری پیتزا در کنار پیتزاهای امریکایی و ایتالیایی است، آدرس و تلفن فست فود لیو مشهد را برای شما درج کرده ایم تا یک وعده ی غذایی اروپایی در قلب شهرهای توریستی ایران میل کنید.

 • آدرس رستوران لیو مشهد : بلوار احمدآباد – بلوار ملاصدرا – نبش ملاصدرا ۱۹
 • تماس : ۰۵۱۳۳۸۴۰۳۳۹۰

رستوران باغ زیتون

رستوران باغ زیتون مشهد

رستوران باغ زیتون با جند شعبه در مشهد بسیار محبوبیت دارد، این رستوران بیشتر در نیمه اول سال و بخش روبازش شلوغ می شود که البته استیک های خوشمزه و امریکایی آن در بین مسافران مشهد پر طرفدار هستند، عدم استفاده از کالباس و سوسیس در کنار استفاده زیاد از سبزیجات کیفیت غذایی این رستوران را بسیار بالا برده که آن دسته از افرادی که به سلامتی غذایی خود اهمیت می دهند را جذب خود کرده است.

 • آدرس رستوران باغ زیتون شعبه ملک آباد : ملک آباد ۱۳، نبش چهارراه اول ( ۳۷۶۱۲۳۳۶۰۵۱ )
 • آدرس رستوران باغ زیتون شعبه سجاد : سجاد، بهار ۱۰، خیابان ۳/۱۰ ( ۰۵۱۳۷۶۲۱۳۸۲ )

فست فود پاچینو

فست فود پاچینو مشهد

شاید اگر به پاچینو نرفته باشید فکر کنید این محل فقط پاچین سرو می کند! خیر ! اینطور نیست! در فست فود پاچینو انواع و اقسام پیتزاهای ایتالیایی و امریکایی با گوشت و سبزیجات، ساندویچ های متنوع در کنار نوشیدنی هایی نظیر شکلات داغ و دمنوش را سفارش دهید، نکته ریزی که در این محل به چشم میخورد و در بین مشهدی ها محبوب شده سرو سس های دست ساز بسیار خوشمزه مکزیکی و آرژانتینی است، آدرس این مکان در ادامه برای شما نوشته شده است.

 • آدرس فست فود پاچینو مشهد : بلوار ملک آباد، فرهاد ۲۵، پلاک ۱۴۳
 • تماس : ۰۵۱۳۷۶۵۸۰۸۵

آس برگر

آس برگر مشهد

از بهترین فست فودهای مشهد از نظر مردم آس برگر با دو شعبه مجلل است، این محل تمرکز اصلی اش به روی انواع برگرهاست که مشهورترین آنها کابوی برگر می باشد، در کنار آن منوهای دیگری از جمله فیله، سوخاری، بشقاب داغ ژامبون و پنیر هم وجود دارد، آدرس شعب آس برگر به شرح زیر هستند :

 • آس برگر ششصد دستگاه : چهاراره ششصد دستگاه، بین قاضی طباطبایی ۲ و ۴ ( ۰۵۱۳۷۲۶۱۰۵۰ )
 • اس برگر شعبه وکیل آباد : بلوار وکیل آباد، نبش دانش آموز ( ۰۵۱۳۸۹۳۵۳۶۳ )

فست فود کندز مشهد

فست فود کندز مشهد

در بین فست فودهای خوشمزه مشهد یک برند قدیمی با نام کندز مشاهده می شود، انواع پیتزاهای با کیفیت بین المللی، ساندویچ هایی با دیزاینی خاص، فیله سوخاری، رست بیف، ژامبون و مرغ از مهم ترین منوهای کندز می باشند که با آدرس زیر قابل مراجعه است :

 • آدرس فست فود کندز مشهد : خیابان علامه امینی شرقی، مجتمع پارسیان ۴
 • تلفن : ۰۵۱۳۷۶۴۱۴۸۵

رستوران بزرگمهر بهترین کنتاکی مشهد

رستوران بزرگمهر بهترین کنتاکی مشهد

رستوران بزرگمهر در رده آخر از لیست بهترین فست فودهای مشهد از نظر مردم قرار دارد که البته علت محبوبیت آن سرو کنتاکی های با کیفیت است، سالن رستورانی ۵۰ نفره با کادری مجرب و حرفه ای از دلایل این معرفی می باشند، مشخصات فست فود بزرگمهر در ادامه مطلب درج شده است.

 • آدرس رستوران بزرگمهر مشهد : بلوار ملک آباد، ابتدای خیابان بزرگمهر جنوبی
 • تلفن : ۰۵۱۳۷۶۳۸۵۵۵

بهترین فست فودهای مشهد از نظر مردم

سخن پایانی

حال که با لیست بهترین فست فودهای مشهد از نظر مردم آشنا شدید تجربه خود را از این برندهای مطرح رستورانی و فست فودی در مشهد مقدس در بخش زیر کامنت کنید.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
https://intoday.ir/?p=54823

مهری شاپوری

تا سال 95 یه زن خونه دار عادی بودم ، خیلی دوست داشتم کار کنم و همزمان به کار خونه برسم تا اینکه به تیم بزرگ این تودی آشنا شدم ، واقعا کار گردشگری بی نظیره.

مطالب مرتبط
ساندویچ ارزان در مشهد کجا بخوریم؟
مهری شاپوری
0 دیدگاه
بهترین هتل‌های ارزان مشهد نزدیک حرم با غذا
شیما محمدیان
0 دیدگاه
بهترین رستوران‌های شاندیز از نظر مردم
فاطمه سادات حسینی
0 دیدگاه
پارک آبی بانوان موج‌های آبی مشهد
الهه شاکردوست
6 دیدگاه
پارک چهل بازه مشهد
آیدا قوام
3 دیدگاه
باغ گلها مشهد
آتنا بنی اسدی
2 دیدگاه

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس