خانه / بهترین رستوران های تهران که مردم در گوگل سرچ می کنند!

بهترین رستوران های تهران که مردم در گوگل سرچ می کنند!

بهترین رستوران های تهران که مردم در گوگل سرچ می کنند!

بهترین رستوران های تهران که مردم در گوگل سرچ می کنند که دارای نظرات مثبت و منفی زیادی هم هستند، در فهرستن بهترین رستوران های تهران از نظر مردم نام برندهای قدیمی و جدیدی رویت می شود که گاه خیلی از مراجعین از آنها شاکی و خیلی دیگر راضی بوده اند، این اسامی شامل رستوران های گران قیمت تهران و رستوران های ارزان و متوسط هم می شود که هدف از معرفی آنها آگاهی بیشتر مردم در حین مراجعیه برای میل یک وعده ی غذایی است، شاید رستورانی در نقطه ای از کلان شهر پایتخت باشد که کیفیت زیادی دارد اما به علت عدم تبلیغات دچار گمنامی بوده و کمتر مردم آن را در گوگل سرچ می کنند. پس در ادامه همراه من در این توی باشید تا بفهمیم بهترین رستوران های تهران که مردم در گوگل سرچ می کنند کدامند؟

۱- رستوران ارکیده میدان آرژانتین

غذاهای ایرانی در رستوران ارکیده شعبه آرژانتین

رستوران ارکیده شعبه آرژانتین یکی از شعبه های رستوران البرز در تهران می باشد که در سایر مناطق نظیر کرج و مازندران هم دارای نمایندگی رسمی است، قدمت این رستوران به سال ۱۳۴۸ بر می گردد و در این شعبه با معماری و دیزاینی مدرن میزبان مردم غذاهای سنتی ایرانی، انواع استیک، باقالی پلو و کباب ترش همراه با امکانات رفاهی خوبی نظیر پارکینگ، سالن پذیرایی پونصد نفره، ورودی مناسب افراد دارای محدودیت می باشد.

 • آدرس : میدان آرژانتین، نبش خیابان الوند

۲- رستوران مسلم

آدرس دقیق رستوران مسلم

رستوران مسلم از بهترین رستوران های تهران در منطقه ۱۵ خرداد و بازار تهران می باشد که با منوهای ایرانی و سنتی از در بین مردم شهرت زیادی دارد، این رستوران در بازار و کوچه حج رحیم با صف های طولانی شاید اعصاب برخی ها را بهم بریزد اما کیفیت خوب غذاهای رستوران مسلم همه این موارد را از یادتان خواهد برد، این واحد در بین ساعات ۱۱ تا ۱۸ میزبان مردم و گردشگران در منطقه تاریخی ۱۵ تهران می باشد.

 • آدرس رستوران مسلم : خیابان پانزده خرداد،نبش سبزه میدان،کوچه ی حج رحیم خان پلاک۴

۳- رستوران مانسون لانژ

رستوران مانسون لانژ جردن

رستوران مانسون لانژ از بهترین رستوران های منطقه جردن در شمال تهران می باشد که در آن غذاهای دریایی، ماکی رول، انواع سالاد و پیش غذا، غذای گوشتی و سوشی نیگری همراه با نودل و برنج بر اساس انتخاب شما سرو می شود، کاری سبز تایلندی، نودل سوخاری، فیله مینیون، ماهی سالمون، میگو گریل، سالاد سزار، سالاد اردک سوخاری و تمپورای سبزیجات از معروف ترین غذاهای مانسون لانژ خیابان گلدان است.

 • آدرس رستوران مانسون لانژ : يابان جردن، نبش خيابان گلدان،پلاک٢

۴- رستوران رنسانس

کافه رستوران رنسانس تهران

کافه رستوران رنسانس یکی از بهترین رستوران های شهرک غرب با منویی متشکل از انواع مختلف فست فود، نوشیدنی های گرم و سرد می باشد؛ نظافت رستوران همانند کیفیت غذا نسبتا خوب بوده و مشتریان زیادی از رستوران رنسانس راضی بیرون می آیند. ۳ فضای سرو غذا در رستوران وجود دارد که شامل طبقات همکف، طبقه یک و حیات می باشد که همین خود بر جذابیت های رستوران رنسانس افزوده است.

 • آدرس رستوران رنسانس :شهرک غرب، بلوار دادمان غرب، بعد از بیمارستان آتیه، شماره ۴۱

۵- رستوران کوبابا جردن

کافه رستوران کوبابا تهران جردن

کافه رستوران کوبابا جردن یکی از معدود رستوران های تهران با تمرکز بر غذاهای خاورمیانه ای، عربی ، لبنانی و مدیترانه است که از کیفیت و تنوع بسیار عالی برخوردار است و انواع دسر های عربی مثل حمص و فتو شو غذاهای عربی مثل شاورما و چای و شیرینی های ترکیه ای و مراکشی مثل کنوفه و باقلوا را عرضه میکند،  نسبت قیمت این رستوران نسبتا گران است اما کیفیت و حجم غذا در مقابل قیمت ارزش مناسبی دارد و کاملا شما را راضی خواهد کرد .

 • آدرس رستوران کوبابا منطقه جردن : خیابان گلخانه، شماره ۲۵۷، طبقه یک

۶- رستوران شاندیز گالریا

رستوران شاندیز گالریا تهران

یکی از بهترین رستوران های منطقه ۱ تهران، رستوران شاندیز گالریا تهران می باشد؛ از نظر کیفیت غذا، خدمات دهی و طراحی داخلی این رستوران سرآمد بوده که روزانه افراد زیادی برای صرف وعده غذایی خود شاندیز گالریا را انتخاب می کنند. رفتار پرسنل بسیار خوب بوده اما شاید به علت شلوغی این مکان کمی در آرامش شما اختلال ایجاد کند، با این وجود تنوع غذایی و کیفیت بالای آن می تواند برای یکبار هم که شده لذت بخش باشد.

 • آدرس رستوران شاندیز : ولنجک،خیابان سیزدهم،پلاک۵،مرکز خرید گالریا،طبقه ۶

۷- رستوران تهران بیروت

رستوران تهران بیروت

رستوران تهران بیروت از بهترین رستوران های عربی تهران واقع در مرکز خرید روشا می باشد که در سال های اخیر محبوبیت زیادی در بین پایتخت نشینان کسب کرده است، سرو انواع غذاهای لبنانی و عربی با طعمی دلپذیر و البته استفاده از مواد غذای فرد اعلا در این شهرت نقش مهمی داشته است، سبک معماری و طراحی داخلی لاکچری در کنار خدمات برگزاری جشن تولد یا میهمانی تا ۴۰ نفر در رستوران تهران بیروت امکان پذیر است، این مکان در طبقه نهم مجتمع روشا دارای ویوی ایده آل به سوی مناطق شهریست.

 • آدرس رستوران بیروت : نیاوران، دزاشیب، بین عمار و لواسانی، مرکز خرید روشا، طبقه ۹

۷- رستوران کنزو ونک

رستوران ژاپنی کنزو ونک

رستوران ژاپنی کنزو از بهترین رستوران های میدان ونک با منوهای ژاپنی در تهران می باشد که در بین مردم و حتی گردشگران پایتخت شهرت زیادی دارد، سوپ نودل، سوپ میسو، یاکی توری، فانکی سالاد، سالمون سالاد، برنج سرخ شده همراه با مرغ، بشقاب دریایی کانسو، چیکن تریاکی، چیلی چیکن، گریل لابستر، برنج سرخ شده با میگو، سینی های سوشی، نیگری و ماکی رول های گوناگون از مهم ترین غذاها در منوی رستوران کنزو ونک می باشند.

 • آدرس رستوران کنزو : میدان ونک، خیابان خدامی، نبش کوچه لیلی، پلاک ۲۶

۸- باغ رستوران شاهنامه فردوسی

باغ رستوران شاهنامه فردوسی تهران یا رستوران پارادایس از بهترین رستوران های روباز تهران در منطقه سیمون بولیوار می باشد که بیشتر به خاطر دیزی سنگی های خوشمزه اش معروف شده است، آلاچیق هایی با ظرفیت ۲ تا ۵۰ نفر، سالن برپایی عروسی یا جشن تولد در کنار سرو غذا با نان داغ از ویژگی های این مکان است.

 • آدرس رستوران شاهنامه : انتهای ستاری شمال، میدان دانشگاه، سیمون بلیوار، نبش شاهد ۴

۹- رستوران عربی مدائن

کافه رستوران عربی مدائن ظفر

کافه رستوران عربی مدائن از معروف ترین رستوران های منطقه ظفر تهران می باشد، رستوران مدائن با غذاهایی همچون پیش غذاهای گرم عربی با نام های خیز الجبی، سنبوسک باللحمه، بطاطا حاره، پیده، صفیه، سالادهای عربی نظیر خبز االحم و الجبن، سالاد الروی، ورق عنب، لبنه بالثوم، چلوهایی همچون مجبوس، لحم منصف، مجبوس الدجاج، المارز المطبوخ، جمبری بالزبده، شاورما میکس، شاورما لحم، کباب های عربی مثله شالتو، شیش طاووق، موسخان، انواع قلیان در طعم های مختلف با نوشیدنی های سرد و گرم آماده پذیرایی از مردم است.

 • آدرس رستوران مدائن : خیابان ظفر شرقی، خیابان فرید افشار، بلوار آرش شرقی، پلاک ۴۴

۱۰- رستوران عطاویچ چیتگر

رستوران عطاویچ چیتگر یکی از بهترین شعب خود را جدیدا در نزدیکی دریاچه چیتگر با ویویی ایده آل رو به زیبایی های اطراف افتتاح کرده است، مجموعه رستوران های عطاویچ که تا ارمزوه شعب خود را در نقاط مختلف تهران و حتی استانبول گسترش داده از شهر مشهد مقدس آغاز به کار کرد، فست فود عطاویچ با سرو خوشمزه ترین و با کیفیت ترین پیتزا و ساندویچ ها در بین مردم شهرت زیادی دارد.

 • آدرس عطاویچ چیتگر : میدان دریاچه چیتگر، جوزانی غربی، بلوار اسمان، مجتمع تجاری خلیج فارس

۱۱- آشپزخانه برادران سئول

آشپزخانه برادران خیابان سئول

آشپزخانه برادران از بهترین رستوران های خیابان سئول تهران با منوهای ایتالیایی، فست فود، غذهای بین المللی، پیتزا، ساندویچ، غذاهای حلال و سوپ مورد توجه مردم قرار دارد، از نکات قابل توجه رستوران برادران سئول سرو صبحانه های خوشمزه و خاص علاوه بر ناهار و شام است، در روزهای آخر هفته اکثرا برای نشستن باید منتظر بمانید و ازدحام جمعیت در وعده ناهار بیشتر می باشد.

 • آدرس رستوران برادران : ضلع شمالی میدان شیخ بهایی، به سمت خیابان ونک، ابتدای سئول جنوبی، نبش کوچه نسترن، پلاک۹

۱۲- رستوران مرشد

رستوران مرشد نیاوران

رستوران مرشد از بهترین رستوران های نیاوران تهران در خانه ای قدیمی با سبک و سیاقی نیمه قجری و غذاهای اصیل ایرانی خیلی در بین مردم و گردشگران شهرت کسب کرده است، رستوان سنتی مرشد که در ابتدا محل برای پذیرایی از عزاداران در ماه های محرم و صفر بود در سال ۱۳۹۱ با تغییر کاربی به رستورانی بی نظیر تبدیل شد، چلوکباب وزیری از معروف ترین غذاهای شعبه رستوران مرشد نیاوران محسوب می شود که در سینی های قدیمی سرو می شوند.

 • آدرس رستوران مرشد : نیاوران نرسیده به پمپ بنزین خ مهر نبش دلشاد

۱۳- رستوران ریحون جردن

رستوران ریحون جردن

رستوران ریحون از بهترین رستوران های منطقه جردن در خیابان کاج آبادی با غذاهای ایرانی و جگرکی با کیفیت می باشد که در بین مردم شهرت زیادی دارد، خوشمزه ترین کباب های تهران را هم می توان در این واحد تیست کرد، گوشت بزغاله ایتالیایی از مهم ترین غذاهای رستوران ریحون است.

 • آدرس رستوران ریحون : جردن، خیابان کاج آبادی، پلاک ۱۸

۱۴- رستوران البرز سهروردی

سالن پذیرایی چلوکبابی البرز

رستوران البرز سهروردی شمالی یا چلوکبابی البرز یکی از قدیمی ترین رستوران های تهران می باشد که از سال ۱۳۴۶ خورشیدی تا به امروزه با سرو غذاهای ایرانی همچنان شهرت خود را حفظ کرده است، این چلوکبابی معروف دارای دو سالن عمومی و یک سالن خصوصی برای مهمانی و مجالس شما می باشد، اگر عاشق غذاهایی نظیر کباب و برگ یا سلطانی و وزیری هستید البرز از بهترین گزین ها برای شما خواهد بود.

 • آدرس رستوران البرز : سهروردی شمالی، بالاتر از چهارراه شهید بهشتی، نبش کوچه نیکوقدم

۱۵- رستوران قصاب فرشته

خانه استیک کاساب یا قصاب

خانه استیک کاساب به ترکی یا رستوران قصاب به فارسی گرانترین، لاکچری ترین و خوشمزه ترین استیک های پایتخت را برای علاقه مندان سرو می کند، این برند معتبر در خیابان فرشته بیشتر با دنده گریل هایش به محبوبیت دست یافته است.

 • آدرس رستوران قصاب : خیابان فرشته، فیاضی پلاک ۱۰۴،ساختمان ام اچ هاوس

۱۶- رستوران شرف الاسلامی

ته چین های رستوران شرف الاسلامی

رستوران شرف الاسلامی همیشه در لیست محبوب ترین رستوران های تهران از نظر مردم قرار دارد، چلوکبابی شرف الاسلامی در بازار بزرگ تهران و نزدیک مسجد امام واقع شده است، اکثر کسبه قدیمی این نام را به خوبی می شناسند و علاقه مندان به غذاهای سنتی ایرانی در منقه یک و دو همیشه اینجا را در نظر دارند، تاریخی تاسیس رستوران شرف الاسلامی به سال ۱۳۱۷ شمسی بر می گردد و همین نکته باعث شده که علاوه بر شهرت، کیفیت بالای غذاهای آن زبانزد تهرانی ها باشد، اگر قصد میل غذا در این مکان را دارید باید تحمل ایستادن در صف های طولانی را هم داشته باشید.

 • آدرس رستوران شرف الاسلامی : بازار، به سمت مسجد شاه،داخل حياط مسجد شاه، راه سمت راست

۱۷- رستوران طهرونچی میرداماد

کافه رستوران طهرونچی میرداماد

کافه رستوران طهرونچی از بهترین رستوران های بلوار میرداماد تهران با منوی ایرانی نظیر ته چین مرغ، چلو جوجه کباب سینه، چلو کباب لقمه و سایر غذاهای خوشمزه در کنار برخی نوشیدنی ها در بین ساکنین منطقه شهرت زیادی دارد، در کافه طهرون چی همچنین سرو قلیان های با کیفیت و چای انجام می شود.

 • آدرس رستوران طهرونچی : بلوار میرداماد، خیابان دفینه

۱۸- رستوران پلاک ظفر

رستوران پلاک ظفر

رستوران پلاک ظفر از بهترین فست فودی های منطقه ظفر تهران می باشد که در آن انواع پیتزاهای ایتالیایی، پیش غذا، پیتا وجیترین، استریپس، ساندویچ و نوشیدنی سرو می شود، غذاهای اصلی پلاک ظفر فستیوال میکس، رویال میکس و پلاکچینی می باشد که در بین تهرانی ها شهرت زیادی دارد.

 • آدرس رستوران پلاک : ظقر، بین شریعتی و مدرس، فرید افشار، بلوار آرش شرقی،پلاک۳۲و۳۴

۱۹- رستوران طهرون قدیم

رستوران طهرون قدیم در تیمچه اکبریان

رستوران طهرون قدیم در تیمچه اکبریان از معروف ترین سفره خانه های سنتی تهران در جوار بازارچه عودلاجان محل خوبی برای میل یک دیزی مشتی همراه دوستان یا اعضای خانواده شما خواهد بود، ساختمانی که در آن نخستین بانک ایرانی ( بانک سپه ) در آن فعالیت می کرد و بعدها به تیمچه یهودیان با کاربری بارانداز تغییر یافت امروزه به یک سفره خانه سنتی دلنشنی در محیطی قجری تغییر کاربری پیدا کرده است.

 • آردس رستوران طهرون قدیم : خیابان پانزده خرداد،‌بازراچه عودلاجان پلاک ۸۲

۲۰- رستوران آذری راه آهن

سفره خانه سنتی آذری راه آهن

در لیست بهترین دیزی های تهران در محدوده راه آهن از با سابقه ترین رستوران ها، سفره خانه سنتی آذری می باشد که با پخش موسیقی زنده در کنار سرو انواع غذاهای خوشمزه ایرانی طرفداران بیشماری را به خود می کشاند، علاوه بر دیزی های شمتی اینجا صبحونه های ایده آلی هم سرو می کند، نزدیکی اینجا به ایستگاه راه آهن تهران مکان خبوی برای مسافران شبکه ریلی جنوب پایتخت فراهم آورده تا خستگی سفر خود را در آن بیرون کنند، از غذاهای معروف اینجا می توان به خوراک جوجه، کوبیده و کشک و بادمجان اشاره کرد که توسط پرسنلی با پوشش قدیمی وار سرو می شود.

 • آدرس سفره خانه سنتی آذری : میدان راه آهن-ابتدای خیابان ولی عصر روبروی شهرداری ناحیه ۴-پلاک ۳۰

سخن پایانی

حال که با بهترین رستوران های تهران که مردم در گوگل سرچ می کنند آشنا شدید بهتره بدانید همه این رستوران های تهران که در بالا ذکر شد امکان دارد در روزی دچار خطا از همه لحاظ  شوند، در ادامه با کامنت های خودتان سایرین را در این رابطه کمک کنید.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
https://intoday.ir/?p=69497

کوروش ابریشمی

اینکه رشته نرم افزار خوندم و هیچ کمکی تو زندگی بهم نکرد داشت نا امیدم می کرد تا بعد از آزمون و خطاهای متعدد با شغل گردشگری آمیخته شدم ، همین که به کارم علاقه دارم ایزد رو شکر می کنم هر روز.

مطالب مرتبط
فودکورت باغ کتاب
زهرا هاشم زاده
8 دیدگاه
پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب
مریم عبداللهی
0 دیدگاه
باغ علم نوجوان باغ کتاب
مهسا مطهری
7 دیدگاه
باغ هنر یا باغ عاشقی تهران
پروانه ماندگار
0 دیدگاه
مجموعه آبی ایران‌مال
ترلان کمیلی
0 دیدگاه
تالار آیینه ایران‌مال
ترلان کمیلی
0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس