ezgif-1-ff200d5a3d

مزرعه موز چهاربیتی کهیر کنارک

مزرعه موز چهاربیتی کنارک
ezgif-1-eca2962dc6

مزرعه موز چهاربیتی از توابع دهستان کهیر و دیدنی های کنارک در لیست جاذبه های گردشگری چابهار قرار دارد، روستای چهرابیتی میزبان مزارع و درختان موز گرمسیری در کنار زیتون و خرما بوده که امروزه علاقه مندان به طبیعت گردی و بوم گردی در طول فصل برداشت موز، راهی این منطقه بکر می شوند، در این باغ ها انواع میوه های گرمسیری شامل موز، انبه، پاپایا و زیتون محلی و کُنار رشد می کند، زیتون میوه ای شبیه به گلابی خودمون و با طعمی مشابه آن است که پیشنهاد می کنم حتما آن را تجربه کنید. بومیان دائما از میوه های درختان به شما تعارف می کنند که نشان از مرام و معرفت بومیان این خطه از ایران زمین است.

این باغ ها بعد از روستای چهاربیدی یا چهاربیتی قرار دارد و در فاصله ۳۸ کیلومتری شمال غرب چابهار قرار دارد و حدود ۱ ساعت رسیدن به آنجا زمان می برد و حدود نیم ساعت پیاده روی دارد که به درختان و باغات بزرگتر برسید اما در طول مسیر در دوطرف جاده خاکی، درختان متنوع و عظیم خودنمایی می کنند. منتظر تجربیات و سوالات شما درباره مزرعه موز چهاربیتی کهیر کنارک هستیم.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
https://intoday.ir/?p=67420

مهری شاپوری

تا سال 95 یه زن خونه دار عادی بودم ، خیلی دوست داشتم کار کنم و همزمان به کار خونه برسم تا اینکه به تیم بزرگ این تودی آشنا شدم ، واقعا کار گردشگری بی نظیره.

مطالب مرتبط
سایت موج سواری رمین چابهار
ترلان کمیلی
0 دیدگاه
ساحل رمین
سردبیر ارشد
1 دیدگاه
قوانین رزرو کلبه سوتراش
مهری شاپوری
15 دیدگاه
هتل لوله‌ای پازارلند شیرینو عسلویه
مهسا مطهری
11 دیدگاه
گاردن هتل ویشارده
ترلان کمیلی
5 دیدگاه
جنگل حرا تیس
فاطمه سادات حسینی
0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس