کاربران گرامی، سایت این‌تودِی در حال بروزرسانی می‌باشد در این هنگام ممکن است شما با خطا هایی مواجه شوید لطفاً تا پایان اصلاحیه سایت ما را همراهی کنید. باتشکر
خانه / فاصله کیش تا قشم و بالعکس

فاصله کیش تا قشم و بالعکس

فاصله کیش تا قشم و بالعکس

فاصله کیش تا قشم از مسیر دریایی ۱۹۵ کیلومتر و از مسیر بندرعباس و بندر چارک ۳۰۰ کیلومتر می باشد که با کمک لنج های دریایی می توانید آن را طی نمایید، طی کردن مسیر قشم تا کیش با قایق بسیار سخت و دشوار خواهد بود که از همین رو معمولا مسافران ابتدا به بندرعباس، سپس بندر چارک مراجعه می کنند تا با کمک لنج های متعدد و ارزان قیمت راهی جزیره کیش شوند، از آنجایی که لنجی مستقیم شما را از جزیره کیش به قشم منتقل نمی کند ابتدا از کیش به بندر چارک رفته، سپس از از چارک به بندر پل و از آنجا یعنی بندر پل سوار بر لنج های جزیره قشم شوید که کل مدت سفر بدون اتلاف وقت ۷ تا ۸ ساعت خواهد بود.

نکات سفر از کیش به قشم!

به طور کلی این نوع سفر عقلانی نیست و کمتر مسافری در یک سفر از این دو جزیره دیدن می کند، خطراتی که شما در طول عبور از دریای خلیج فارس تهدید می کند از یکسو، آفتاب سوزان و دریای مواج، لنج های کهنه و فرسوده، معطلی در صف های طولانی دو بندر چارک و پل ، همه و همه به شما می گوید که طی کردن فاصله کیش تا قشم عقلانی نمی باشد.

در برخی روزهای سال، پروازهای کوچک از فرودگاه کیش به سمت جزیریه قشم انجام می شوند که اگر خوش شانس باشید یکی از آنها نصیب شما شود، در غیر اینصورت باید از کیش به بندرعباس و سپس از بندرعباس با لنج به قشم سفر کنید و یا کلا برنامه بازدید از این دو جزیره را از هم سوا کنید و بی خیال این سفر شوید. منتظر تجربیات و نظرات شما در این زمینه هستیم.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
https://intoday.ir/?p=74876

مهسا مطهری

مطالب مرتبط
فاصله تهران تا جوارم
بهنام خیریه
0 دیدگاه
فاصله چابهار تا تیس
پروانه ماندگار
0 دیدگاه
فاصله تهران تا باداب سورت از سه جاده
مهسا مطهری
0 دیدگاه
فاصله مرز رازی تا فرودگاه وان
مهدی خانی
0 دیدگاه
مسیر قله کلکچال از پارک جمشیدیه
پروانه ماندگار
0 دیدگاه
مدت زمان پرواز اهواز تا تهران
بهنام خیریه
0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس