تصاویر نهر دبی امارات

نهر دبی از بهترین مناطق تفریحی دبی با راهنما و عکس | این تودی

Dubai
34°
clear sky
humidity: 59%
H 33 • L 33
34°
Wed
33°
Thu
35°
Fri
36°
Sat
Weather from OpenWeatherMap

جاذبه های گردشگری دبی

معرفی نهر دبی به همراه تصاویر و آدرس

اگر قصد سفر با تور دبی یا شخصی به دبی امارات را دارید و یا هم اکنون در دبی هستین، قطعا نهر دبی را مشاهده کرده اید، نهر دبی این شهر را به دو قسمت شمال دبی به اسم دیره و جنوب دبی به اسم بور دبی تقسیم می کند، در ادامه همراه این تودی با این جاذبه گردشگری در شهر دبی و تفریحات زیبایش بیشتر اشنا می شوید.

تصاویر نهر دبی امارات

نهر دبی

نهر یکی از مشهورترین و ویژه ترین عامل های رشد چشمگیر شهر دبی امارات در سالیان گذشته بوده است و شباهتی خاصی به شهر نیویورک و رودخانه مشهور میان گذر آن دارد، در تصاویر هوایی این رودخانه نقش رود منهتن نیویورک را ایفا می کند که در نوع خود کم نظیر است.

تاریخچه نهر دبی

در اوایل گسترش شهر دبی ماهیگیران و قایق رانان اماراتی برای ماهیگیر و تفریح از این نهر استفاده می کرده اند، در ابتدای رشد نهر حدود چهارصد سال گذشته در حاشیه نهر دهکده های کوچکی ایجاد شد که اکثر آن به نام خانواده مشهور و قدیمی اماراتی یعنی بنی یاس بوده است.

تصاویر نهر دبی امارات تصاویر نهر دبی امارات

بندر نهر دبی

شما در بازدید از نهر علاوه بر لذت بردن از رودخانه میانگذر شهر دبی، شاهد بارگیری کشتی ها و لنج هایی خواهید بود که قدمت برخی از این لنج ها به یکصد سال هم می رسد.

اکثر خدمه این کشتی از گردشگران و مسافران دعوت می کنند تا از داخل لنج ها و کشتی ها بازدید نمایند و بارهایی که در این قسمت ها به روی کشتی ها بارگیری می شود اکثرا به کشورهای ایران، کویت، عمان کشورهای افریقایی ارسال می شود.

تصاویر نهر دبی امارات

تفریحات نهر دبی

خارج از همه این مواردی که خدمت شما عرض کردم می توانید برای تفریح از قایق ها و کشتی های گردشگری استفاده کنید و به میان آب های نهر دبی سفر کنید و تصاویر خاطره انگیزی برای خود و همراهانتون ایجاد کنید.

چگونه به نهر دبی برویم ؟

اگر بخواهید از نهر با کیفیت بازدید کنید بین 2 الی 3 ساعت از وقت سفر خودتون به شهر دبی را برای تماشا و تفریح در نهر تنظیم کنید.

آدرس نهر : کشور امارات متحده العربی، دبی خلیج نزدیک دبی کریک پارک، دبی، امارات متحده عربی

Address: Dubai Bay near Dubai Creek Park, Dubai, United Arab Emirates

گردآوری شده در دانشنامه گردشگری آنلاین این تودی

این مطلب هیچگونه جنبه تبلیغاتی نداشته و فقط بر اساس استاندارد ها و شایستگی در این تودی قرار گرفته است ( کپی فقط با ذکر منبع )

بیشتر بخوانید

1

5.0
01

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین مطالب