نام شهر یا مکان
Generic filters
جاذبه های گردشگری مشهد

تفریحات هیجانی مشهد کدوماست ؟

مطالب مرتبط

اینکه بدانیم تفریحات هیجانی مشهد کدوماست به شما کمک می کند تا در طول سفر به مشهد مقدس در کنار زیارت کمی سیاحت کنید، مشهد دومین شهر بزرگ ایران پس از تهران دارای جاذبه های تفریحی هیجانی می باشد که ما اکثر آنها را به صورت یک به یک در بخش جاذبه  های گردشگری مشهد معرفی کردیم، حال در این مطلب به معرفی بهترین تفریحات هیجانی مشهد می پردازیم، در این ایرانگردی همراه من در این تودی باشید.

تفریحات هیجانی مشهد

سرزمین موج های آبی

پارک آبی سرزمین موج های آبی مشهد اولین پارک آبی ایران زمین در منطقه قاسم آباد و بلوار اندیشه می باشد که با دو سالن به صورت همزمان به بانوان و آقایان خدمات خود را عرضه می کند، این پارک دارای سرسره و وسایل تفریحی هیجان انگیزی می باشد که در کمتر جای دیگری از کشور شاهد چنین تجهیزاتی خواهید بود، دقت کنید که در روزهای توریستی سال صف استفاده از وسایل داخل پارک ساعت ها زمان شما را خواهد گرفت!

تفریحات هیجانی مشهد

شهربازی ملت

شهربازی ملت مشهد دارای بلندترین فان فار خاورمیانه می باشد که در کنار آن تعداد زیادی از وسایل بازی فوق آدرنالینی در آن تعبیه شده است، ترن هوایی، صندلی گردان و سورتمه هیجانی از مهم ترین بخش های این شهربازی محسوب می شوند که در نیمه اول سال دایر می شود.

تفریحات هیجانی مشهد

هلیوم پارک

بزرگ ترین هلیوم پارک ایران یا پارک ترامپولینی کشور در مشهد مقدس افتتاح گردیده که از بهترین تفریحات هیجانی مشهد بشمار می اید، البته شاید ورود و استفاده از وسایل فوق آدرنالینی این پارک سرپوشیده کمی گران باشد اما برای رده های سنی خردسالان تا نوجوان ارزشش را دارد، دقت کنید ورود به پارک نیاز به پا کردن جوراب های مخصوصیست که یا باید همراه داشته باشید یا در همان ورودی تهیه کنید، این پارک در بلوار جانباز مشهد واقع شده است.

بخوانید  آرامگاه فردوسی توس مهم ترین جای دیدنی مشهد

تفریحات هیجانی مشهد

سرزمین موج های خروشان

وقتی بلوار وکیل آباد را تا انتها ادامه دهید در ابتدای ورودی جاده شاندیز یکی دیگر از تفریحات هیجانی مشهد با نام پارک آبی سرزمین موج های خروشان واقع شده است، این پارک وسیع با وسایل تفریحی فوق آدرنالینی در بین مشهدی ها و گردشگران محبوبیت زیادی دارد و پیشنهاد می کنیم یک روز کامل را در آن سپری کنید.

تفریحات هیجانی مشهد

تله سیژ و زیپ لاین چالیدره

شهر توریستی طرقبه را شاید بارها نامش را شنیده باشید، در انتهای این منطقه سد چالیدره وجود دارد که امروزه در آن مهیج ترین تفریحات این شهر تعبیه شده است، یک تله سیژ دیدنی در کنار زیپ لاین فوق هیجانی در آن قرار دارد که استفاده از آنها نیاز به کمی شجاعت دارد.

سخن پایانی

حال که با تفریحات هیجانی مشهد آشنا شدید در بخش زیر می توانید نظرات، سوالات و پیشنهادات هیجانی خود را درباره این شهر کامنت کنید.

بیشتر بخوانید

شیما محمدیان

تو بازار مترجمی زبان بودم و تقریبا هیچ درآمدی نداشتم ، وقتی با مدیر گروه این تودی آشنا شدم مسیر زندگی من تغییر کرد و تونستم از رشته مترجمی خودم استفاده کنم در بخش توریستی .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن