کاربران گرامی، سایت این‌تودِی در حال بروزرسانی می‌باشد در این هنگام ممکن است شما با خطا هایی مواجه شوید لطفاً تا پایان اصلاحیه سایت ما را همراهی کنید. باتشکر
خانه / روستای فارم ایذه

روستای فارم ایذه

روستای فارم ایذه

روستای فارم از روستاهای ایذه در حوالی تالاب میانگران و منطقه باستانی سنگ نگاره کول فرح می باشد، فارمبه معنی کشاورز بوده و دلیل انتخاب فارم Farm می گویند نام روستای فارم از کلمه انگیسی بر این بوده که شغل اکثر مردم روستا کشاورزی بوده و بیشتر مناطق اطراف روستا را زمین های کشاورزی فرا گرفته است. نام دوم روستای فارم قلعه کژدم است که عده ای نیز این روستا را با نام قلعه کژدم می شناسند، قلعه کژدم نیز برگرفته از وجود قلعه ای با همین نام در نزدیکی روستاست.

نقش برجسته های باستانی نزدیک روستای فارمعکس از دیدنی های روستای فارمفارم در ۱۰ کیلومتری شهر ایذه قرار دارد که از دو سمت نیز کوه هایی پر از درختان بلوط، انجیر وحشی آن را فرا گرفته و همچنین وجود چشمه های همیشه پرآب و هوای مطبوع و نزدیک بودن به تالاب میانگران، فارم را به روستایی تفریحی گردشگری بی نظیر با ویو عکاسی بسیار زیبا تبدیل ساخته اند، با کمک نقشه این تودی راهی این روستای زیبا شده و تجربیات خود را برای کمک به سایر مسافران کامنت نمایید.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
https://intoday.ir/?p=73480

مهری شاپوری

تا سال 95 یه زن خونه دار عادی بودم ، خیلی دوست داشتم کار کنم و همزمان به کار خونه برسم تا اینکه به تیم بزرگ این تودی آشنا شدم ، واقعا کار گردشگری بی نظیره.

مطالب مرتبط
روستای سطل سر لاهیجان
مهری شاپوری
0 دیدگاه
روستای زرین گل علی آباد
مهدی خانی
0 دیدگاه
روستای کلمه کلاردشت
مهدی خانی
0 دیدگاه
روستای تلمادره
زهرا هاشم زاده
0 دیدگاه
روستای دارابکلا میاندورود
مهدی خانی
0 دیدگاه
پارک صخره‌ای ایذه
پروانه ماندگار
0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس