جاذبه های گردشگری همدانمراکز اقامتی

اقامتگاه های بوم گردی همدان

FavoriteLoadingافزودن به لیست علاقه مندی

اقامتگاه های بوم گردی همدان و بهترین مراکز بوم گردی این استان سرد سیر نظیر اقامتگاه بوم گردی مزدا گرد، اقامتگاه بوم گردی آقبلاغ، اقامتگاه بوم گردی آمادای و خانه های بوم گردی ملایر و سایر شهرهای مشهور این استان تاریخی را در این پست مورد بررسی و معرفی قرار داده ایم، جاذبه های گردشگری همدان را در بخش ایرانگردی به طور ویژه معرفی کرده ایم، در این پست با لیستی از بهترین اقامتگاه های بوم گردی همدان همراه با آدرس و تصاویر آنها آشنا خواهید شد، همراه من در این تودی باشید.

اقامتگاه بوم گردی شبستان همدان

اقامتگاه بوم گردی شبستان همدان

اقامتگاه بوم گردی شبستان واقع در روستای یکن آباد در اوایل بزرگراه همدان به کرمانشاه واقع شده است، این مکان با ظرفیت چهل نفر دارای امکاناتی نظیر پخش موسیقی، سرویس بهداشتی، اشپزخانه و اطلاعات می باشد.

  • آدرس اقامتگاه شبستان : شهر همدان، ابتدای جاده کرمانشاه، روستای یکن آباد

اقامتگاه بوم گردی ورکانه

اقامتگاه بوم گردی ورکانه

از بهترین اقامتگاه های بوم گردی همدان ، اقامتگاه ورکانه می باشد، می دانید که یکی از زیباترین روستاهای ایران همین روستای ورکانه با معماری و منازل سیاه رنگش می باشد که امروزه در آن این اقامتگاه با امکاناتی نظیر یخچال، تلویزیون، حمام و ظرفیت بیست گردشگر تعبیه شده است.

نوشته های مشابه
  • آدرس اقامتگاه بوم گردی ورکانه : شهر همدان، نزدیک ورودی روستای ورکانه

اقامتگاه بوم گردی آرتینا

اقامتگاه بوم گردی آرتینا

از دیگر اقامتگاه های خوب همدان می توان به اقامتگاه بوم گردی آرتینا در روستای اسد آباد اشاره کرد، این روستا که امروزه به شهر تبدیل شده خود دارای جاذبه های تاریخی متعدد نظیر حمام گلستان، موزه مردم شناسی و تالاب جنگلی پیرسلیمان است که مورد توجه گردشگران در نیمه اول سال قرار می گیرد، اقامتگاه آرتینا با ظرفیت بیست نفر در چهار اتاق می تواند از شما عزیزان پذیرایی کند.

  • آدرس اقامتگاه بوم گردی آرتینا اسدآباد : استان همدان، شهر اسدآباد، روستای ملحمدره

اقامتگاه بوم گردی آمادای همدان

اقامتگاه بوم گردی آمادای همدان

از مشهورترین اقامتگاه های بوم گردی استان همدان همین اقامتگاه بوم گردی آمادای می باشد که در بخش تاریخی شهر همدان جا خوش کرده است، ظرفیت چهل نفره هشت اتاق این مجموعه در کنار دسترسی عالی به جاهای دیدنی همدان از ویژگی های این محل می باشد.

  • آدرس اقامتگاه بوم گردی آمادای : شهر همدان، خیابان شهدا، محله جولان

اقامتگاه بوم گردی آقبلاغ

اقامتگاه بوم گردی آقبلاغ

در ادامه این لیست جذاب به اقامتگاه بوم گردی آقبلاغ می رسیم، روستای دیدنی آقبلاغ در نزدیکی لالجین با تاریخچه ای هشتصد ساله دارای اماکن تاریخی و طبیعی متعددی است، همچنین اینجا دارای تعداد زیادی کارگاه تولید سفال می باشد که گردشگران زیادی از آنها خریداری می کنند، 6 اتاق این محل با ظرفیت چهل نفر می تواند پذیرای شما باشد.

  • آدرس اقامتگاه آقبلاغ : شهر همدان، شهر بهار در بخش ورودی روستای آقبلاغ در پنج کیلومتری لالجین

اقامتگاه بوم گردی مزداگرد

اقامتگاه بوم گردی مزداگرد

روستای امزاجرد از تاریخی ترین روستاهای استان همدان میزبان اقامتگاه بوم گردی مزداگرد می باشد، سبک معماری قدیمی و نوستالوژیک این مکان در کنار باغ گیاهان دارویی اینجا را به مکانی خاص بدل کرده است، این مکان با ظرفیت نود گردشگر و آدرس زیر قابل دسترسی می باشد :

  • آدرس اقامتگاه بوم گردی مزداگرد : استان همدان، شهر همدان، روستای امزاجرد اسماعیل زاده

سخن پایانی

حال که با بهترین اقامتگاه های بوم گردی همدان آشنا شدید در بخش زیر می توانید نظرات خود را درباره آنها بیان کنید تا کمکی به سایر گردشگران شده باشد.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا