جاذبه های گردشگری ویتنامموزه

زندان هوالو هانوی ویتنام

FavoriteLoadingافزودن به لیست علاقه مندی
آدرس
:
1 P. Hoả Lò, Trần Hưng Đạo, Hoàn Kiếm, Hà Nội, ویتنام
مدت زمان بازدید
:
80 دقیقه
ساعت دسترسی
:
08:00 تا 17:00
ورودی
:
ارزان
تفریحات
:
عکاسی
امکانات
:
اطلاعات , سرویس بهداشتی , راهنما , آنتن دهی موبایل
اماکن نزدیک
:
کلیسای سن جوزف 474m- خیابان قطاری هانوی 595m- تئاتر عروسکی آبی (ویتنام) 608m- دریاچه هوان کیم 733m- هتل لنید تو نهوم 108m- هتل ملیا هانوی 192m- موونپیک هانوی هتل 247m- هتل کورتاکسو دو نهوم 84 302m- رستوران نودل اند رول 441m- رستوران چا کا تانگ لانگ 906m- کینگ روتی 910m- رستوران بامی برد 1.1km- فرودگاه نوء بای هانوی 22km
تماس
:
842439342253
لوازم سفر
:
موبایل , وجه نقد , کارت بانکی , کفش راحتی
موقعیت روی نقشه گوگل
:

زندان هوالو از جاهای دیدنی هانوی توسط فرانسوی ها برای نگهداری زندانیان سیاسی استفاده می شده است و بعدها در طول جنگ سربازان و خلبان های امریکایی در این محل زندانی بوده اند. زندان شامل بخش های مختلف مانند بند مردان، بند زنان، اتاقهای شکنجه و اعدام و … بود. در طبقه دوم موزه نیز برخی از افراد سرشناس که در این محل زندانی بوده اند معرفی شده بودند. در حیاط موزه هم به یادبود شهدای ویتنام مجسمه های یادبودی قرار دارد.

این موزه همه روزه از ساعت 8 الی 17 باز می باشد و هزینه بلیت ورودی 30 هزار دانگ است. در ابتدای مسیر نقشه زندان درج شده است حتما عکسی از ان بگیرید تا در هر مرحله کاربری اتاق ها را متوجه شوید. بخش سلول های انفرادی و همچنین اتاق اعدام و گیوتین وحشتناک ترین بخش های این زندان بود. جالب است که در طول تاریخ دو مرتبه تعدادی زندانی از طریق کانال فاضلاب از این زندان فرار کرده اند که ماکت ان شبیه سازی شده بود. در این موزه اینترنت رایگان وجود دارد.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا