خانه / جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه امام خمینی

جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه امام خمینی

IKIA Airport CIP Lounge
جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه امام خمینی تهران

شاید از خود بپرسید جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه امام خمینی یا همان خدمات CIP فرودگاه امام خمینی چیست؟ نحوه رزرو cip قرودگاه امام خمینی و رزرو آنلاین cip قرودگاه امام خمینی را با کمک سایت cip قرودگاه امام خمینی که در بخش جزئیات مطلب برای شما درح می توانید اقدام کنید، قیمت و هزینه cip قرودگاه امام خمینی در سال جاری ۲ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان است که البته خدمات دیگری هم در این محل ارائه می شوند که در ادامه با لیست قیمت‌‌ها آشنا می شوید.

ساعات کاری cip فرودگاه امام خمینی شبانه روزی بوده که شما می توانید از طریق سایت cip فرودگاه امام خمینی و یا همان سایت جایگاه اختصاصی فرودگاه امام خمینی در ابتدای مطلب جدیدترین قیمت‌ها، اطلاعیه‌ها و سایر موارد را مطالعه و مشاهده کنید،

جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه امام کجاست؟

شما با کمک نقشه جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه امام خمینی در ابتدای مطلب می توانید سالن cip فرودگاه امام خمینی را با کمک نرم افزار و یا گوگل مپ از هر نقطه ایران و شهر تهران مسیریابی کنید، سالن جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه امام خمینی و یا همان cip فرودگاه امام خمینی دقیقا مقابل متروی فرودگاه امام خمینی در کنار مسجد فرودگاه امام قرار دارد.

نحوه رزرو cip فرودگاه امام خمینی

نحوه رزرو cip فرودگاه امام خمینی و کالا رزرو آنلاین cip فرودگاه امام خمینی تهران خیلی راحت است، شما می توانید با ورود به سایت جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه امام خمینی که در بخش جزئیات مطلب درج شده با تکمیل فرم‌های مربوطه مثل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره ملی، شماره گذرنامه، شماره پرواز، تاریخ پرواز، مبدا و مقصد پروازی، آدرس محل سکونت، تلفن همراه، ایمیل و تلفن ثابت وارد بخش پرداخت آنلاین شوید و با کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود که دارای رمز پویا باشد، هزینه cip فرودگاه امام خمینی را آنلاین پرداخت کنید. در انتها یک واچر به صورت پی دی اف به شما نمایش داده می شود که با دانلود کردن آن می توانید قبل از انجام پرواز راهی این سالن در ضلع غربی ترمینال یک فرودگاه امام شوید تا پرسنل از شما استقبال کنند.

نگات مهم قبل از رزرو cip فرودگاه امام خمینی

در این بخش نکات مهمی را که می بایست جهت رزرو در نظر داشته باشید را ذکر کرده ایم:

 1. قبل از رزرو خدمات شرایط کنسلی و تغییر پرواز را مطالعه کنید و ابتدا مطمئن شوید و سپس رزرو کنید. 
 2. برای پروازهای ورودی تاریخ و ساعت ورود به ایران و فرودگاه امام را ذکر کنید. 
 3. کد ملی مسافر برای رزرو و یا شماره پاسپورت الزامی است.
 4. برای مسافرین ورودی پرواز امارات امکان رزرو ویلچر بر روی درخواست وجود ندارد. 
 5. برای پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی ایران ایر تور به مقصد دنیزلی امکان رزرو ویلچر نمی باشد. 
 6. برای پروازهای خروجی, در صورتی که حیوان خانگی تحویل بار شود، شامل هزینه می باشد.
 7. مسافرین قبل از حضور در جایگاه cip می بایست پرینت تصویر کارت واکسن خود را به زبان انگلیسی همراه داشته باشند. 
 8. پرواز خروجی هواپیمایی لوفتهانزا و آسترین (اتریشی) از CIP انجام نمی شود و امکان رزرو cip برای این پروازها وجود ندارد. 
 9. پروازهای ورودی و خروجی بغداد و نجف از سالن cip انجام نمی شود. 

خدمات cip قرودگاه امام خمینی در پروازهای خروجی چیست؟

CIP در پروازهای خروجی (از مبدا تهران -فرودگاه امام خمینی) به شرح زیر می باشند، پروازهای خروجی یعنی مسافری که قصد دارد از تهران به کشورهای خارجی سفر کند :

در خیلی از موارد مسافر گمان می کند با صرفا رزرو سی آی پی از درب منزل یا هتل سرویس دهی شروع می شود اما اینگونه نیست خدمات ترنسفر (تاکسی) فرودگاهی می بایست به صورت مجزا رزرو شود. لذا به صرف رزرو CIP خدمات از جایگاه تشریفات یا همان ساختمان CIP مستقر در فرودگاه خدمات رسانی خواهد کرد که شامل:

  • حمل چمدان و بار مسافر از درب خودرو تا قسمت بار
  • بازرسی اختصاصی پلیس
  • پذیرش مسافر در کانتر اختصاصی
  • دریافت کارت پرواز و رسید بار مسافر
  • استراحت در سالن اختصاصی با منظره باند فرودگاه
  • اینترنت پرسرعت
  • پذیرایی با انواع نوشیدنی و غذاهای ایرانی و فرنگی
  • بخش گذرنامه اختصاصی

خدمات cip قرودگاه امام خمینی در پروازهای ورودی

خدمات cip قرودگاه امام خمینی در پروازهای ورودی، یعنی مسافری که قصد دارد از کشورهای خارجی وارد تهران شده و از خدمات cip قرودگاه امام خمینی استفاده کند، به محض ورود مسافر به ساختمان سی آی پی cip نیروهای بخش خدمات چمدان مسافر را تحویل می گیرند و از بازرسی به مسافر در حمل چمدان می کنند. سپس مسافر در بخش پذیرش مورد استقبال قرار می گیرد و مدارک مورد نیاز شامل بلیط، پاسپورت، ویزا یا مدارک اقامتی کشور مقصد را در اختیار پرسنل قرار می دهد. بعد از اتمام پروسه پذیرش مسافر بدون معطلی وارد سالن مخصوص مسافران که با فضای شیک و مدرن طراحی شده است, می شود.

در مدتی که همکاران بخش عملیاتی CIP امور اداری مربوط به پرواز را انجام می دهند, مسافر در لانژ CIP از امکانات موجود استفاده می کند و با پذیرایی با انواع نوشیدنی و غذا میزبانی خواهد شد. همچنین اینترنت، شعبه بانک و غرفه ی صنایع دستی برای استفاده مسافر فراهم است. بعد از انجام مراحل اداری توسط پرسنل CIP کارت پرواز همراه تگ بار و مدارک اقامتی به مسافر تحویل داده خواهد شد و گذرنامه به بخش پلیس برای مهر ارسال خواهد شد. در نهایت در زمان اعلام سوار شدن به هواپیما مهماندار CIP به مسافر جهت عبور از بخش گذرنامه اطلاع رسانی می کند و بعد از عبور از گیت گذرنامه و بازرسی پلیس مسافر با همراهی پرسنل CIP با خودروی اختصاصی تا پای پلکان هواپیما مشایعت خواهد شد.

 • CIP برای پروازهای ورودی (به مقصد تهران- فرودگاه امام خمینی)
  بعد از رزرو خدمات CIP مسافری، پرسنل سی آی پی بر اساس اطلاعات اعلامی در روز پرواز و ساعت ورود هواپیما در پای پرواز با بورد اسم مسافر یا مسافرین حضور دارند و زمان خروج مسافر از هواپیما با مشاهده اسم، خود را به پرسنل CIP معرفی می کند سپس با خودروی مخصوص CIP از هواپیما تا سالن CIP همراهی می شود به محض ورود در صورتی که مسافر چمدان در قسمت بار داشته باشد به پرسنل اعلام می کند و پرسنل همزمان به بخش بار مراجعه و جهت دریافت چمدان مسافر وارد عمل می شوند و مسافر از بخش گذرنامه عبور می کند و در سالن اختصاصی تا زمان دریافت پاسپورت و چمدان پذیرایی می شود. و در انتها با دریافت چمدان و پاسپورت سرویس مسافر به پایان می رسد.

خدمات و قیمت cip قرودگاه امام خمینی

در این قسمت به طور جرئی و دقیق با لیست خدمات جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه امام خمینی و قیمت خدمات cip قرودگاه امام خمینی در بخش‌های گوناگون شهر فرودگاهی امام خمینی آشنا می شوید، همراه من در این تودی باشید :

 • قیمت خدمات تشریفات سی آی پی فرودگاه امام خمینی : ۲.۳۷۰.۰۰۰ هزار تومان
 • هزینه خدمات ویزای cip فرودگاه امام خمینی : ۹۴۸.۰۰۰ هزار تومان
 • هزینه خدمات به مستقبل یا مشایع cip فرودگاه امام خمینی : ۹۴۸.۰۰۰ هزار تومان
 • هزینه خدمات ویژه و ویلچر cip فرودگاه امام خمینی : ۱.۱۱۸.۰۰۰ هزار تومان
 • قیمت خدمات حیوانات خانگی cip فرودگاه امام خمینی : ۱.۱۹۳.۰۰۰ هزار تومان
 • قیمت سوئیت ۶ ساعته یک خواب در cip فرودگاه امام خمینی : ۷۳۰.۰۰۰ هزار تومان
 • قیمت سوئیت ۱۲ ساعته یک تخته در cip فرودگاه امام خمینی : ۱.۲۵۳.۰۰۰ هزار تومان
 • قیمت سوئیت ۲۴ ساعته در cip فرودگاه امام خمینی : ۱.۸۵۸.۰۰۰ هزار تومان
 • قیمت سوئیت ۶ ساعته دو تخته در cip فرودگاه امام خمینی : ۹۵۹.۰۰۰ هزار تومنا
 • قیمت سوئیت ۱۲ ساعته دو تخته در cip فرودگاه امام خمینی :  ۱.۵۰۴.۰۰۰ هزار تومان
 • قیمت سوئیت ۲۴ ساعته در cip فرودگاه امام خمینی :  ۲.۱۲۵.۰۰۰ هزار تومان
 • قیمت سوئیت ۶ ساعته ۳ تخته در cip فرودگاه امام خمینی : ۱.۰۹۰.۰۰۰ هزار تومان
 • قیمت سوئیت ۱۲ ساعته ۳ تخته در cip فرودگاه امام خمینی : ۱.۶۶۷.۰۰۰ هزار تومان
 • قیمت سوئیت ۲۴ ساعته سه تخته در cip فرودگاه امام خمینی : ۲.۳۴۳.۰۰۰ هزار تومان
 • هزینه ترانسفر سواری ( تویوتا، رنو و هیوندای ) : ۵۸۳.۰۰۰ هزار تومان داخل شهر تهران
 • هزینه ترانسفر سواری ( تویوتا، رنو و هیوندای ) : ۹۵۰.۰۰۰ هزار تومان به کرج و لواسان
 • هزینه ترنسفر خودروی تویوتا : ۶۹۰.۰۰۰ هزار تومان داخل شهر تهران
 • هزینه ترنسفر خودروی تویوتا : ۱.۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان به سمت کرج و لواسان
 • هزینه ترنسفر ون فرودگاهی در cip فرودگاه امام خمینی : ۷۳۰.۰۰۰ هزار تومان با ظرفیت ۷ نفر و داخل شهر تهران
 • هزینه ترنسفر تشریفاتی ون در cip فرودگاه امام خمینی : ۱.۱۷۰.۰۰۰ هزار تومان به سمت کرج و لواسان
 • هزینه اتاق کنفرانس در cip فرودگاه امام خمینی : نیاز به استعلام تلفنی دارد
 • هزینه اتاق VIP در cip فرودگاه امام خمینی : نیاز به استعلام تلفنی دارد

شماره cip فرودگاه امام خمینی

در این قسمت شما با شماره‌های تماس cip فرودگاه امام خمینی تهران برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدماتی خارج از جداول پیش بینی شده درج شده است که به شرح زیر می باشند :

خدمات cip فرودگاه امام خمینی

جایگاه تشریفات اختصاصی  (CIP) از سال ۱۳۹۱  در ساختمانی مجزا از ترمینال اصلی فرودگاه امام خمینی (ره) در فضایی به مساحت ۷۵۰۰ متر و با زیربنای ۸۰۰۰ متر  جهت پروازهای بین المللی در سه طبقه  مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

جایگاه CIP با یک دهه سابقه در زمینه ارائه خدمات فرودگاهی به مشتریان خاص و شناخت دغدغه‌های مسافرین کثیرالسفر و پرمشغله طیفی گسترده از خدمات کامل و متنوع را در محیطی ایده آل و سرشار از احترام و آرامش فراهم کرده است که منجر به صرفه جویی در وقت با ارزش شما می‌شود.

مسافرین CIP روش‌های معمول ورود و خروج مانند منتظر ماندن در صف‌های طولانی و انتظار برای دریافت کارت پرواز و چمدان‌ها را تجربه نمی‌کنند، بلکه فارغ از ازدحام ترمینال اصلی فرودگاه ساعات قبل یا بعد از پرواز خود را در سالن تشریفاتی CIP استراحت می‌کنند و با انواع خوراک‌های ایرانی و خارجی، نوشیدنی‌های سرد و گرم و… به صورت بوفه آزاد پذیرایی می‌شوند. در طول این مدت تمامی مراحل سوار شدن به هواپیما از حمل چمدان‌ها تا گرفتن کارت پرواز و انتقال مسافرین تا پلکان هواپیما با خودروهای اختصاصی توسط تیم متخصص CIP انجام می‌شود.

امکان استفاده از سایر خدمات جایگاه جهت رفاه حال مسافران محترم مانند اقامت موقت در سوئیت‌ها، گرفتن ویزای فرودگاهی در بدو ورود به کشور، ترانسفر فرودگاهی، برگزاری جلسات کاری در اتاق کنفراس و خرید از غرفه با ارائه محصولات ممتاز و صنایع دستی فاخر ایران زمین در محیط آرام و بی‌دغدغه از دیگر مزایای خدمات جایگاه است.

خدمات ویلجر cip فرودگاه امام خمینی

مستقبل یا استقبال کننده در خدمات CIP به شخصی اطلاق می شود که برای استقبال از مسافر CIP وارد سالن سی آی پی می شود و بابت ورودیه به لانج CIP هزینه ای پرداخت می کند و از زمان ورود مسافر می تواند در لانج حضور داشته باشد تا زمانی که امور اداری مسافر به اتمام برسد و از تمامی امکانات پذیرایی و سایر خدمات موجود در CIP می تواند همانند مسافر استفاده کند.

مشایع یا مشایعت کننده در خدمات CIP به شخصی اطلاق می شود که همراه مسافر به داخل سالن تشریفات وارد می شود و تا زمان پرواز می تواند در کنار مسافر حضور داشته باشد و از امکانات CIP (شامل پذیرایی و اقامت در لانج) استفاده کند و بابت این خدمات هزینه پرداخت می کند.

خدمات ویژه (ویلچر و بالابر)

عده ای از مسافران بدلیل ناتوانی جسمی نیاز به استفاده از خدمات ویژه در اصطلاح ویلچر دارند این مسافران در صورتی که بر روی بلیط خود در زمان خریداری بلیط خدمات ویژه را درخواست داده باشند می توانند بدون رزرو از این سرویس در سالن cip استفاده کنند در غیر این صورت می بایست هزینه این خدمات را بر طبق جدول فوق پرداخت کنند و در خواست آن را در در فرم رزرو آنلاین ذکر کنند.

توجه داشته باشید منظور از این خدمات صرفا دستگاه ویلچر نیست بلکه خودروهای مخصوص حمل مسافر ویلچری (بالابر) را شامل می شود که در صورت درخواست آنلاین این خودروها جهت حمل مسافر به / از سالن سی ای پی هماهنگ می شوند.

قوانین کنسلی cip فرودگاه امام خمینی

هزینه کنسل نمودن درخواست سی آی پی فرودگاه امام برای کلیه پروازها تا ۲۴ ساعت قبل از ساعت پرواز بدون جریمه است. از ۲۴ الی ۸ ساعت مانده به پرواز ۳۰ درصد کل مبغ فاکتور به عنوان جریمه منظور می گردد. کنسلی کمتر از ۸ ساعت به پرواز صد در صد مبلغ به عنوان جریمه منظور می گردد.

برای تغییرات در ساعت پرواز، شماره پرواز و حتی تغییر ایرلاین صرفا با ارتباط و تماس با واحد پشتیبانی مسافر می تواند تغییرات خود را اعمال کند. لطفا جهت سهولت در انجام درخواستها موارد مربوطه را به صورت شفاف و ترجیحا کتبا به واحد رزرواسیون ارجاع دهید.

 • کنسلی ترانسفر فرودگاهی حتما می بایست ۲۴ ساعت قبل از پرواز انجام شود در غیر این صورت هزینه به حساب مسافر منظور می گردد.
 • در صورتی که صاحب حساب کاربری هستید، با رعایت قوانین کنسلی، می توانید درخواست استرداد مبلغ را به صورت آنلاین از حساب کاربری ارسال کنید. همچنین با واحد پشتیبانی جهت تایید نهایی تماس بگیرید. 
 • تغییرات پرواز به صورت آنلاین امکان پذیر نیست و می بایست با بخش پشتیبانی تماس بگیرید. 
 • توجه داشته باشید قوانین کنسلی هر فرودگاه با فرودگاه دیگر تفاوت دارد. در مواردی این تغییرات به صورت ماهیانه تغییر می کند. لذا همیشه قبل از انچام رزرو, قوانین کنسلی درخواست های رزرو را مطالعه کنید. 

قوانین و شرایط خدمات ویزا در cip فرودگاه امام

منظور از سرویس ویزا ، ارائه خدمات به مسافران غیر ایرانی جهت دریافت ویزای ورودی به ایران است. مسافران به دو روش می توانند اقدام به درخواست ویزای ایران نمایند:

 1. اقدام از طریق سفارت خانه یا کنسولگری ایران در کشور مبدا

  در این نوع درخواست مسافر خود با مراجعه به این مراکز در کشور مبدا درخواست خود را برای ویزای ایران ثبت می کند و ویزای خود را با پرداخت هزینه دریافت می کند. در این روش مسافر با خیال راحت و بدون دغدغه با تهیه ی بلیط می تواند وارد کشور شود و ورود بلامانعی داشته باشند. cip فرودگاه امام نیز هزینه ای بابت موضوع ویزا از مسافر دریافت نمی کنند و در صورت درخواست سی ای پی صرفا هزینه ی مسافری دریافت می گردد.

 2. دریافت ویزای فرودگاهی به محض ورود به کشور

  در این روش مسافر به محض ورود به کشور در فرودگاه اقدام به دریافت ویزا از بخش روادید وزارت خارجه مستقر در فرودگاه می کند. در حال حاضر در صورتی که مسافر یک نفر میزبان در ایران داشته باشد می تواند درخواست ویزای یک ماهه نماید. مشخصات تماس میزبان (دعوت کننده) مسافر برای بخش روادید الزامی است. برای اتباع تعدادی از کشورها ویزای فرودگاهی صادر نمی گردد لذا ابتدا مطمئن شوید به مهمان شما ویزای فرودگاهی تعلق می گیرد سپس نسبت به رزرو خدمات و تهیه بلیت برای مسافر اقدام کنید در غیر این صورت می بایست از روش اول برای دریافت ویزا استفاده کرد.

 3. همچنین مسافرانی که درخواست cip دارند و به ویزای فرودگاهی هم نیاز دارند می بایست هزینه اخذ ویزا را نیز در نظر بگیرند این هزینه علاوه بر نرخ خدمات cip مسافر فرودگاه است و به فاکتور اضافه می گردد. هزینه های ذکر شده بجز مبلغی است که مسافر غیرایرانی باید به اداره روادید به صورت ارزی پرداخت کند. (لازم به ذکر است این قوانین بعد از شرایط کرونا تغییراتی داشته است لذا بهتر است برای اطمینان با اداره امور روادید وزارت خارجه تماس بگیرید)

شرایط پارکینگ cip فرودگاه امام خمینی

با توجه به محدودیت فضای پارکینگ cip فرودگاه امام امکان رزرو بخش پارکینگ برای مسافران وجود ندارد. تنها راه حل استفاده از پارکینگ در زمان ورود به سی ای پی و سوال از بخش حراست است که همکاران این بخش درصورتی که جای پارک در پارکینگ موجود باشد مسافران را راهنمایی می کنند. البته همانطور که می دانید در بعضی از زمان‌ها و خصوصا ایام تعطیلات و پرتردد از چندین روز قبل ظرفیت پارکینگ سی ای پی تکمیل می شود.

بنابراین به طور کلی امکان رزرو پارکینگ در بخش cip قبل از عزیمت به فرودگاه وجود ندارد. صرفا با مراجعه به سی ای پی و سوال از بخش حراست می توانید نسبت به ظرفیت آن آگاه شوید.

هزینه پارکینگ CIP فرودگاه امام

ورودی هر خودرو ۵۰.۰۰۰ ریال و به ازای هر ساعت توقف مبلغ ۷۵.۰۰۰ ریال هزینه پارکینگ در بخش cip می باشد. به نرخ های اعلامی ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده منظور می گردد. به عبارتی به ازای هر ۲۴ ساعت با احتساب ارزش افزوده مبلغی در حدود ۲.۰۰۰.۰۰۰ ریال هزینه خدمات پارکینگ cip فرودگاه امام است. هفته ای (۱۴.۰۰۰.۰۰۰ ریال).

شرایط و قوانین ترانسفر فرودگاهی بین شهری در cip فرودگاه امام خمینی

در صورتی که در کنار خدمات CIP، سرویس ترنسفر تاکسی فرودگاهی را رزرو کنید, اطلاعات زیر برای رزرو مورد نیاز است:

 • شماره تماس مسافر (موبایل یا تلفن منزل)
  آدرس دقیق مسافر
  ساعت حضور تاکسی (در ترنسفرهای داخل شهر به فرودگاه)

توجه داشته باشید در ترنسفر تاکسی از داخل شهر به فرودگاه امام خمینی (ره) معمولا می بایست تاکسی چهار ساعت قبل از پرواز در محل جهت سوار کردن مسافر حاضر باشد. تنها در صورت درخواست مسافر این ساعت تغییر پیدا می کند. به عنوان مثال اگر ساعت پرواز مسافر ساعت ۱۸ باشد تاکسی راس ساعت ۱۴ در محل جهت سرویس دهی حاضر است.

مدت زمان انتظار تاکسی برای مسافر در پروازهای خروجی ۲۰ دقیقه و در پروازهای ورودی یک ساعت می باشد. در صورت انتظار بیشتر هزینه مازاد دریافت می شود .

استراحتگاه فرودگاه امام خمینی

cip فرودگاه امام خمینی در واقع همان استراحتگاه فرودگاه امام خمینی بوده که مسافرین را در مدت زمانی که فرصت دارند تا پروازشان انجام شود و یا مسافرینی که پرواز آنها با تاخیرهای چند ساعته روبرو شده تا یاری می کند، همانطور که در بالا عنوان شد ، استراحتگاه cip فرودگاه امام خمینی دارای سوئیت‌های یک تا ۳ تخته بوده که می توانید آنها را به صورت ۶ ساعته، ۱۲ ساعته و یا ۲۴ ساعته برای خود و اعضای خانواده و یا دوستان و همراهانتان رزرو کنید تا در انجام سفر خسته نشوید. البته به غیر این cip فرودگاه امام خمینی شما می توانید شخصا با مراجعه به هتل‌های فرودگاه امام در آن سوی بلوار با نام هتل رکسان و هتل رمیس اتاقی یک یا چند تخته برای استراحت رزرو کنید. منتظر امتیاز و نظرات شما درباره خدمات cip فرودگاه امام خمینی تهران در بخش زیر هستیم.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
https://intoday.ir/?p=83936

ترلان کمیلی

بسیار سفر باید کرد تا پخته شود خامی

مطالب مرتبط
ساختمان شیشه‌ای ایران‌مال
ترلان کمیلی
0 دیدگاه
ایوان اشراق ایران‌مال
ترلان کمیلی
2 دیدگاه
هتل فیرمونت ایران‌مال
ترلان کمیلی
0 دیدگاه
مسجد جامع ایران‌مال
ترلان کمیلی
7 دیدگاه
باغ‌رستوران ملل ایران‌مال
ترلان کمیلی
4 دیدگاه
باغ دیدار ایران‌مال
ترلان کمیلی
7 دیدگاه

16 پاسخ

 1. کارفرمای ما هربار که مسافرت میره از این جایگاه استفاده میکنه
  میگه تمامی کارها رو خودشون برات انجام میدن تحویل بار خروج و….. فقط شما باید بشینی و آماده پرواز بشی

 2. سرویس نا مرتب و بسیار یواش. بجای اینکه شما اول از همه سوار بشوید یا چمدان تحویل بگیرید، آخر از همه سرویس میگیرید.
  ضمنا هنگام رفتن بسوی هواپیما باید خودتون حواستون جمع باشد چون چیزی اعلام نمیشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
ساعت دسترسی : شبانه روزی
نوع کاربری : خدمات CIP
توضیحات بیشتر
امکانات رفاهی : اطلاعات، سرویس بهداشتی، پارکینگ، ترانسفر، کافه، رستوران، آنتن دهی موبایل، دسترسی به اینترنت، پذیرش 24 ساعته
اطلاعات تماس
آدرس : استان تهران، تهران، شهر فرودگاهی امام خمینی، کیلومتر 30 اتوبان تهران به قم، جنب مسجد فرودگاها امام خمینی
شماره تماس : 02190000999
وب سایت : http://cipikia.co/