aad0f3ad-933f-4034-8baa-493de507a385

فرودگاه اصفهان

Isfahan International Airport (Shahid Beheshti)
فرودگاه اصفهان
ezgif-1-eca2962dc6

اطلاعات پرواز فرودگاه اصفهان پرواز داخلی یا فرودگاه بین‌المللی اصفهان با کد یاتا IFN همراه با پروازهای خروجی فرودگاه اصفهان را از طریق سایت فرودگاه اصفهان که در بخش جزئیات مطلب درج شده، به صورت زنده و آنلاین مشاهده کنید، شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه اصفهان هم در بخش جزئیات درح شده تا در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر از پروازهای ورودی و خروجی این فرودگاه، با شماره‌های پشتیبانی اطلاعات پرواز فرودگاه بین‌المللی اصفهان بدست آورید.

فاصله مرکز شهر اصفهان و خیابان‌های اطراف میدان نقش جهان تا فرودگاه اصفهان ۲۷ کیلومتر معادل ۵۰ دقیقه رانندگی با خودروهای سواری و سرعت ۵۰ کیلومتر بر ساعت است، دقت کنید برای انجام پروازهای داخلی از فرودگاه اصفهان ۹۰ دقیقه و برای انجام پروازهای خارجی از فرودگاه اصفهان ۴ ساعت قبل از ساعت درج شده روی بلیط هواپیما خود در این مکان، همراه با مدارک شناسایی و تصویر بلیط پروازتان حاضر باشید.

اصفهان، جز بهترین شهرهای توریستی ایران بویژه در بین گردشگران خارجی است که در فهرست جاهای دیدنی اصفهان، تعدادی زیادی از میراث ملی ایران در کنار برخی اماکن تاریخی در میراث جهانی یونسکو در این شهر تاریخی وجود دارند، اکثر مردم، نصف جهان را با پل خواجو، سی و سه پل و نقش جهان و منطقه تاریخی جلفا می‌شناسند، سوغات و صنایع دستی اصفهان هم در بین گردشگران داخلی و خارجی، شهرت و محبوبیت زیادی دارند که اکثرا در بازار اصفهان و مغازه‌های اطراف میدان نقش جهان، عرضه می‌شوند.

آدرس فرودگاه اصفهان کجاست؟

برای مراجعه به فرودگاه اصفهان با خودروهای سواری، نقشه فرودگاه اصفهان در ابتدای مطلب را لا نقشه نشان، بلد یا گوگل مپ باز کنید تا خیلی آسان این مکان را از هتل محل اقامتتان یا هر منطقه شهر اصفهان مسیریابی کنید، فرودگاه اصفهان رتبه چهارم پر ترافیک‌ترین فرودگاه‌های ایران بعد از فرودگاه مهرآباد، فرودگاه مشهد و فرودگاه شیراز محسوب می‌شود که سالانه ۲.۵۹۳.۰۰۰ مسافر در ۱۲.۶۵۰ پرواز از این محل، سفرهای خود را به مقاصد داخلی و خارجی انجام می‌دهند.

 • آدرس فرودگاه اصفهان: بزرگراه شهید چمران، انتهای بزرگراه فرودگاه
 • شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه اصفهان: فرودگاه اصفهان

آدرس فرودگاه اصفهان با وسایل حمل و نقل عمومی

چنانچه فاقد خودروی سواری هستید، می‌توانید با وسایل حمل و نقل عمومی نظیر تاکسی و اتوبوس، راهی فرودگاه بین‌المللی اصثفهان شوید، برای این منظور، از مسیرهای زیر استفاده کنید:

 • فرودگاه اصفهان با اتوبوس: برای رسیدن به فرودگاه اصفهان ابتدا به پایانه مسافربری کاوه مراجعه کنید، از آجنا با اتوبوس خط فرودگاه، خیلی راحت به این محل مراجعه کنید.
 • فرودگاه اصفهان با تاکسی: همچنین می‌توانید با تاکسی‌های فرودگاه اصفهان خیلی آسان و در هر لحظه از شبانه روز، راهی فرودگاه بین‌المللی اصفهان شوید.

ترمینال‌های فرودگاه اصفهان

فرودگاه بین‌المللی اصفهان دارای دو ترمینال است، ترمینال پروازهای داخلی فرودگاه اصفهان و ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه اصفهان برای انجام پروازهای داخلی و خارجی تعبیه شده‌اند، همچنین برای رفاه حال مسافران در این فرودگاه شهید بهشتی اصفهان، امکاناتی نظیر توالت ایرانی و فرنگی، تهویه، سیستم گرمایشی و سرمایشی، سالن انتظار، ایستگاه شارز موبایل، نمازخانه، سوپر مارکت، غرفه سوغاتی و صنایع دستی، غرفه رزرواسیون هتل و پرواز، انتظامات و راهنمای گردشگری، راهنمای صوتی و تابلوی زنده اطلاعات پرواز تعبیه شده است.

ترمینال پروازهای داخلی فرودگاه اصفهان

ترمینال پروازهای داخلی فرودگاه اصفهان پر ترافیک‌ترین ترمینال فرودگاه شهید بهشتی اصفهان است که در آن مسافرانی که قصد انجام سفر به شهرهای دیگر ایران را دارند بعد از خرید بلیط هواپیما، باید در این محل حاضر شوند، امکانات ترمینال داخلی فرودگاه اصفهان شامل چک بار، تاکسی سرویس، کولر و بخاری، راهنمای گردشگری، غرفه صنایع دستی، سالن و صندلی انتظار، نمازخانه، اتاق مادر و کودک و کافه رستوران می‌باشد.

ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه اصفهان

البته فرودگاه اصفهان همچون فرودگاه مشهد و شیراز دارای پروازهای خارجی زیادی نیست و فقط به شهرهای نجف، استانبول، دبی و بغداد دارای پروازهایی در طول هفته است، امکانات ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان شامل توالت عمومی، تهویه، کولر و بخاری، غرفه صنایع دستی و سوغاتی، سوپر مارکت، فودکورت، راهنمای انگلیسی زبان، چک بار، تاسکی سرویس و تابلوی اطلاعات پرواز است.

شرکت‌های هواپیمایی فرودگاه اصفهان

خوب است بدانید در فرودگاه بین‌المللی اصفهان سالانه، ایرلاین‌های خارجی و شرکت‌های هواپیمایی ایرانی متعددی، خدمات سفرهای هوایی خود را انجام می‌دهند که لیست شرکت‌های هواپیمایی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان، به شرح زیر است:

 • شرکت هواپیمایی ماهان ایر
 • شرکت هواپیمایی ایران ایر
 • شرکت هواپیمایی ایران ایر تور
 • شرکت هواپیمایی قشم ایر
 • شرکت هواپیمایی آتا
 • شرکت هواپیمایی یزد ایر
 • شرکت هواپیمایی کاسپین
 • شرکت هواپیمایی سپهران
 • شرکت هواپیمایی فلای پرشیا
 • شرکت هواپیمایی وارش
 • شرکت هواپیمایی کیش ایر
 • شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز
 • شرکت هواپیمایی ایرعربیا
 • شرکت هواپیمایی قطر ایرویز
 • شرکت هواپیمایی امارات
 • شرکت هواپیمایی فلای دبی
 • شرکت هواپیمایی چابهار
 • شرکت هواپیمایی تابان
 • شرکت هواپیمایی معراج

پارکینگ فرودگاه اصفهان

پارکینگ خودروهای سواری فرودگاه اصفهان با ظرفیت ۸۵۰ خودروی سواری، هم برای مسافرانی که قصد دارند برای انجام سفرهای داخلی یا خارجی خود، ماشین خود را در این محل پارک کنند در بخش شرقی فرودگاه تعبیه شده که با پرداخت هزینه‌هایی متغیر به ازای هر شبانه روز، می‌توانید خودروی سواری خود را در محیطی امن پارک کنید تا با خیالی آسوده راهی سفرتان شوید.

نظرات فرودگاه اصفهان

قبل از اینکه نظرات مردم و مسافران درباره فرودگاه اصفهان در انتهای مطلب را بخوانید، خوب سات بدانید در این محل، شرکت‌های رنت و اجاره خودروهای سواری فعالیت دارند که چنانچه تمایل به اجاراه خودرو در اصفهان داشته باشید، می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، در پایان منتظر امتیاز و تجربیات شما درباره فرودگاه شهید بهشتی اصفهان خواهیم بود.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
https://intoday.ir/?p=89398
banner1

ترلان کمیلی

بسیار سفر باید کرد تا پخته شود خامی

مطالب مرتبط
مقبره خواجه نظام الملک اصفهان
امیر رضا شاهرخی
0 دیدگاه
مسجد جامع اصفهان
ترلان کمیلی
10 دیدگاه
مسجد امام علی اصفهان
سردبیر ارشد
1 دیدگاه
بریانی حاج محمود شفاعت اصفهان
ترلان کمیلی
6 دیدگاه
بازار بزرگ اصفهان
مهری شاپوری
2 دیدگاه
تیمچه ملک التجار بازار اصفهان
ترلان کمیلی
0 دیدگاه

9 پاسخ

 1. فرودگاه اصفهان بسیار بی نظم و انضباط و بشدت مسافر معطل میشود دستگاه ایکس ری یک دونه وجود داره و باعث معطلی میشه .در بخش حمل و نقل هم تاکسی های فرودگاه بسیار زیاد اجحاف میکنن و هزینه بسیار زیادی دریافت میکنن من نمره منفی میدم به مدیریت فرودگاه اصفهان

 2. بیشتر شبیه یه ترمینال اتوبوس بین شهریه و اصلا در حد و اندازه یک فرودگاه بین المللی نیست. به نظرم به عنوان اولین نقطه بازدید یه مسافر از شهر اصفهان تصویر ذهنی خیلی بدی از شهر توی ذهن مسافر میذاره.

 3. با درود
  الان دو هفته است که برنامه اطلاعات اصفهان بسته است!! در عصر ارتباطات و فن آوری وادعای مدیریت جهانی !!ودول غرب پیشرفته غرب را، عقب مانده شماردن!! چطور و چرا باید چنین اتفاقی بیافتد؟!
  حداقل کمتر طامات و لاطائلات ببافید.

 4. به هیچ وجه فرودگاه خوبی نیست. نظم و انضباط خیلی ضعیفی داره. توصیه میکنم به هیچ وجه سوار تاکسی های فرودگاه نشید چون بشدددددت گرون هستند بالای ۴۰۰ تومان پول میگرند. من میخواستم سوار اسنپ بشم ولی راننده های تاکسی با من و راننده اسنپ به شدت برخورد کردند.

 5. فرودگاه کوچکی هست و اصلا در شأن اصفهان نازنین نیست. تلاش شده از نمادهای سنتی به ویژه آجر استفاده شود اما واقعا جای کار بیش‌تری دارد تا به فرودگاهی بین‌المللی تبدیل شود.
  فضای درونی آن تمیز هست و فضای بیرونی وسیعی هم دارد. از طرفی فاصله‌ی بسیار دوری تا شهر دارد که دسترسی را کمی خسته‌کننده کرده است.

 6. فرودگاهی معمولی مثل اکثر شهر ها با فضای پارکینگ سرپوشیدهدنسبتا کم که بیشتر اوقات ظرفیت نداره و نسبتا دور هستش به سالن ورودی

  پارکینگ فضای بازشم کم ظرفیت هستش و گاها باید چند دور بزنید

  نکته منفی کرایه تاکسی های فرودگاه شدیدا بالا نسبت به کیفیت خودرو اسنپ هم نمیزارن بیاد داخل تا تاکسی ها برای مسیزهای ۲۰ ۳۰ دقیقه‌ای بالای صد هزار تومن کرایه بگیرن

 7. فرودگاه اصفهان مثل راه آهنش بیرون شهر قرار داده و نیم ساعت باید از سمت شرق شهر خارج بشید تا به فرودگاه برسید. فضای فرودگاه خیلی خشکه و جا داره که فضای سبز بیشتری کار کنن تا از خشکی در بیاد. ورودی پارکینگ ده دقیقه اول رایگانه یعنی اگر مسافرتونو بخواین سوار یا پیاده کنید پولی ازتون نمیگیرن. ولی توقف داشته باشید ساعتیه و پارکینگ هم فقط رو‌باز دارن. پرواز داخلی اگه خواستین برید توی لیست انتظار متاسفانه پرسنل فرودگاه پارتی بازی میکنن و آشناهاشون رو اولویت میدن. من این مورد با یکی از پرسنل به نام حمید داشتم. پس اگر آشنایی ندارید به لیست انتظار دل نبندید. پاسخگویی تلفنیشون هم خوبه.

 8. برخورد پرسنل انتطامی خیلی خوب و محترمانه بود . کافی شاپ و فروشگاه در سالن داخلی در دسترس بود . ولی در سالن خارجی خدمات کمتر بود . هنوز جای پیشرفت داره و به امید خداوند باید پروازهای بیشتر خارجی و داخلی داشته باشه . الان پروازهای قطرایرویز،ترکیش،فلای دبی . پروازهای مرتبی به این فرودگاه دارن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
ساعت دسترسی : شبانه روزی
ثبت شده در : چهارمین فرودگاه پر ترافیک ایران
نوع کاربری : فرودگاه پروازهای داخلی و خارجی شهر اصفهان با کد یاتا IFN
توضیحات بیشتر
امکانات رفاهی : اطلاعات، سرویس بهداشتی، خودپرداز، آسانسور، پله برقی، صندوق امانات، رنت خودرو، پارکینگ، ترانسفر، کافه، رستوران، راهنما، اتاق مادر و کودک، آنتن دهی موبایل، دسترسی به اینترنت، راهنمای صوتی، پذیرش 24 ساعته، هایپرمارکت، غرفه صنایع دستی، نیمکت، لابی
ملزومات سفر : موبایل، کارت بانکی، کفش راحتی، کارت شناسایی
اطلاعات تماس
آدرس : استان اصفهان، اصفهان، بزرگراه شهید چمران، انتهای بزرگراه فرودگاه
شماره تماس : 03135275050
وب سایت : https://fids.airport.ir/114/%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86