خرید بلیط لحظه آخری استانبول به تبریز

بلیط لحظه آخری استانبول به تبریز با ارزانترین قیمت را با لمس دکمه زیر و جستجوی این مسیر در کادر بالا و انتخاب روز پرواز مورد نظر خود و در انتها لمس دکمه جستجو را مشاهده خواهید کرد، شما می توانید با وارد کردن شماره پاسپورت همراه با حرف اول انگلیسی آن، نام و نام خانوادگی بدون نیاز به ثبت نام اقدام به سفارش اینترنتی بلیط هواپیما استانبول تبریز نمایید.

قیمت بلیط لحظه آخری استانبول به تبریز

ما در این تودی، فروشنده نیستیم، بلکه برای همه مردم عزیز ایران، سایت های رزرو آنلاین بلیط لحظه آخری استانبول به تبریز را جستجو کرده و به صورت کاملا رایگان به شما نمایش می دهیم که جدول بالا مشاهده میکنید، البته به علت اینکه پروازهای استانبول تبریز همه روزها انجام می شود قیمت ها لحظه ای تغییر می کند، می توانید برای مشاهده بلیط لحظه آخری استانبول به تبریز  در منوی جستجو در بخش مبدا نام استانبول و مقصد نام تبریز رو به فارسی یا انگلیسی تایپ نمایید و دکمه جستجو را لمس کنید تا لیست ارزانترین بلیط هواپیما استانبول تبریز به شما نمایش داده شود، لیستی همانند تصویرهای فوق و در این مرحله باید در روی روز مورد نظرتون لمس کنید تا لیست نرخ ها به همراه اطلاعات پروازی استانبول تا تبریز نمایش داده شود.

مستقیم و بدون واسطه از ایرلاین ها خرید نمایید

ما در وب سایت این تودی فروشنده نیستیم و شما مسافران عزیز را مستقیم به آژانس ها و شرکت های فعال در زمینه فروش بلیط لحظه آخری استانبول به تبریز متصل می کنیم، شما می توانید با خیالی آسوده و بدون نیاز به ثبت نام با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و یک رمز دوم خرید خودتون رو انجام دهید و بلافاصله بلیت پروازتون رو دانلود نمایید.

اگر نیاز به آموزش خرید اینترنتی بلیط هواپیما دارید می توانید روی این لینک کلیک نمایید و تمام مراحل رزرو را به صورت تصویری و متنی مشاهده کنید، یک نکته مهم مد نظر شما باشه که خرید آنلاین بلیط هواپیما برای شما ارزانتر از خرید تلفنی تمام می شود.

لیست ایرلاین های فعال در خط هوایی استانبول تبریز

در این مسیر همه روزه پرواز انجام می گیرد و ایرلاین هواپیمایی ایران ایر، ترکیش ایر، ایران ایر تور، آتا مسوولیت جا به جایی مسافران را بر عهده دارند.

مدت زمان پرواز از استانبول به تبریز  و بالعکس چند دقیقه می باشد ؟

این سوالی است که اکثر مردم از خود می پرسند، میانگین 155 دقیقه زمان پرواز شما از استانبول به تبریز است، اما باز هم بستگی به شرایط آب و هوایی و مدل هواپیما دارد.

چگونه می توانم اقدام به خرید بلیط لحظه آخری استانبول به تبریز کنم ؟

برای این امر شما می توانید اپلیکیشن خرید آنلاین بلیط هواپیما موشک را روی دستگاه آندرویدی خودتون از این نشانی نصب نمایید و در سریع ترین زمان ممکن بلیط لحظه آخری استانبول به تبریز را در ساعت های انتهایی حرکت هواپیما از فرودگاه اتاتورک یا سبیحا چک کنید :

لینک دانلود اپلیکیشن آندرویدی خرید بلیط هواپیما لمس کنید

چگونه در فرودگاه آتاتورک وارد پرواز تبریز شوم ؟

نیازی به تهیه پرینت کاغذی از بلیت خود و همراهانتون نیست، از سال 1396 سازمان فرودگاه ها قانون چاپ بلیت هواپیما در سفرهای داخلی و خارجی را برداشته است و مسافران می توانند با ارائه کارت ملی، شناسنامه، گواهینامه و یا پاسپورت از گیت فرودگاه در هنگام تحویل بار، کارت پرواز رو دریافت کنید.

میزان باری که می توان رایگان به ازای هر نفر از استانبول به تهران منتقل کرد، چقدر است ؟

برای هر نفر بزرگسال شما می توانید 20 الی 40 کیلوگرم با به گیت تحویل دهید که در ایرلاین های مختلف میزان کیلو متفاوتی دارد، شما می توانید پس از سفارش بلیط لحظه آخری استانبول به تبریز، بلیت خودتونو چک کنید، در روی هر بلیت میزان بار به کیلوگرم درج شده است.

تفاوت بلیط های چارتری، بلیط های لحظه آخری، بلیط های سیستمی، بلیط دولتی و بلیط کنسلی چیست و میزان جریمه این بلیت ها در مسیر هوایی استانبول به تبریز چقدر است ؟

پرواز چارتر استانبول تبریز یعنی هواپیمایی که توسط یک شرکت خصوصی، از ایرلاین های فعال اجاره شده است و قیمت بلیط های چارتری نسبت به بلیت های سیستمی ارزانتر می باشد ولی در 80 درصد موارد این نوع بلیط لحظه آخری استانبول به تبریز کنسل و یا استرداد نمی شود.

پرواز سیستمی و یا همان دولتی از استانبول به تبریز، یعنی پروازهایی که در یک برنامه زمانی منظم و همیشگی انجام می شود و نرخ بلیط هواپیمای سیستمی مصوب می باشد و معمولا از پروازهای چارتری گرانتر است، اما برای استرداد و کنسل کردن بلیت های سیستمی شما می توانید تا 5 دقیقه به پرواز بلیط خودتون رو کنسل کنید و درصد جریمه های منصفانه تری دارد نسبت بلیط های چارتری.

پروازهای لحظه آخری شامل همه بلیط های چارتری و سیستمی از استانبول به تبریز می باشد که به علت عدم استقبال و رزرو آن بلیت ها توسط مردم، در ساعت های پایانی رو به حرکت هواپیما نرخ این بلیط ها کاهش می یابد و حتی از قیمت بلیت اتوبوس و قطار استانبول تبریز  هم ارزانتر می شود.

پروازهای کسنلی یعنی بلیط هایی که مردم پس از خرید کنسل کرده و دوباره به سیستم رزرواسیون سراسری شرکت های اینترنتی و آژانس های هواپیمایی بازگشته و قابل رزرو می باشد.

برای مشاهده جدول جرایم پروازها در همه ایرلاین ها روی لینک زیر کلیک کنید :

میزان جریمه بلیط هواپیما در شرکت های هواپیمایی مختلف ، کلیک کنید

برای مشاوره و پشتیبانی خرید رایگان با شماره 09905227890 در ارتباط باشید.

با این تودی نیازی به چمدان ندارید!

 

به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک گذاری