کاربران گرامی، سایت این‌تودِی در حال بروزرسانی می‌باشد در این هنگام ممکن است شما با خطا هایی مواجه شوید لطفاً تا پایان اصلاحیه سایت ما را همراهی کنید. باتشکر
خانه / مرکز هنری کتارا دوحه

مرکز هنری کتارا دوحه

مرکز هنری کتارا دوحه

مرکز هنری کاتارا از زیباترین بخش‌های دهکده فرهنگی کتارا به عنوان مرکزی برای جوامع فرهنگی در حال ظهور در پاسخ به نیاز به یک چارچوب انتقادی مردمی و چند رشته ای در دوحه عمل می کند که با موضوعات و رویدادهای اجتماعی مرتبط معاصر و تاریخی درگیر است. هنرمندان، طراحان و عموم مردم در تمام سنین تشویق می شوند تا درک خود را از هنر معاصر و رشته های خلاقانه گسترش دهند و به چالش بکشند.

از طریق تسهیل برنامه‌های نظری و عملی، مرکز هنری کاتارا ایجاد همکاری مولد و پایدار بین افراد و مؤسسات را در سطح محلی و بین‌المللی، فراتر از روندهای بازار ارتجاعی تشویق و تقویت می‌کند. آرت سنتر کتارا از هنرمندان و طراحان نوظهور از طریق نمایشگاه های داخلی در گالری، کارگاه ها، نمایشگاه ها در منطقه و خارج از کشور حمایت می کند.

گالری‌های هنری آرت سنتر کتاراآرت سنتر کتارا

یک برنامه جامعه گرا مشتاقان، دانشجویان، مؤسسات و متخصصان را درگیر می کند تا به اشتراک گذاری مهارت ها، دانش و تجربه را تقویت کنند. طراحان، دانش‌آموزان و علاقه‌مندان با روش‌های جدید و غیرمتعارف نگاه به طراحی در حالی که نزدیک به هدف اصلی آن هستند، مواجه می‌شوند. مرکز هنری کاتارا همچنین از مجموعه داران جوان و تثبیت شده برای ایجاد علاقه شدید و واقعی به هنرهای همه رشته ها و حمایت از هنرمندان از همه ملیت ها حمایت می کند.

تفریحات اطراف مرکز هنری کتارا دوحهاز جمله جاذبه‌های مرکز هنری کاتارا می توان به گالری هنری المرخیا، کافه رستوران، نمایشگاه و رویدادهای جالب در کنار معماری دیدنی سازه‌های این قسمت از دهکده کتارا اشاره کرد که با کمک ایستگاه متروی خط قرمز دوحه براحتی قابل دسترسی است، منتظر نظرات شما هستیم.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
https://intoday.ir/?p=77548

زهرا هاشم زاده

مطالب مرتبط
رستوران های خارجی دوحه
مریم عظیمی
0 دیدگاه
سالونا
مریم عظیمی
0 دیدگاه
لقیمات
مریم عظیمی
0 دیدگاه
مجبوس
مریم عظیمی
0 دیدگاه
با بازارهای قطر آشنا شوید!
ترلان کمیلی
0 دیدگاه
با سواحل دوحه آشنا شوید!
ترلان کمیلی
0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس