عکس باغ پرندگان کیش

معرفی باغ پرندگان کیش | تفریحات کیش | این تودی

Kish
32°
haze
humidity: 75%
wind: 5m/s ESE
H 32 • L 32
34°
Fri
34°
Sat
34°
Sun
34°
Mon
Weather from OpenWeatherMap

جاذبه های گردشگری کیش

معرفی باغ پرندگان کیش به همراه عکس و آدرس

 در این مطلب به صورت ویژه به بررسی و معرفی اجمالی باغ پرندگان کیش که در دلفیناریوم این جزیره واقع شده است پرداخته ایم، همراه این تودی باشید.

در باغ زیبای پرندگان کیش بیش از 70 نمونه مختلف از پرندگان نگه داری می شود که از مهمترین گونه های جانوری این باغ می توان به لک لک های کانادایی، فلامینگوهای اروپایی و افریقایی، درناهای تاج دار، شاهین و عقاب ایرانی، طاووس های هندی و چینی زیبا اشاره داشت.

عکس باغ پرندگان کیش عکس باغ پرندگان کیش

باغ پرندگان کیش

باغ پرندگان کیش در مجموعه پارک دلفین های کیش قرار دارد که جز برترین پاک های تفریحی در دنیا می باشد، این باغ که در سال 1381 شمسی به صورت رسمی افتتاح گردید با زیربنای بیش از سه هکتار جز زیباترین مراکز تفریحی و توریستی این جزیره می باشد.

عکس باغ پرندگان کیش عکس باغ پرندگان کیش

پرنده های باغ پرندگان کیش

در باغ پرندگان کیش حیوانات به دو دسته در قفس و آزاد تقسیم می شوند که در قسمت اول پرندگانی را خواهید دید که در قفس ها نگه داری می شوند و در جلوی هر قفس اطلاعات اختصاصی این پرنده ها درج شده است و این قسمت در منطقه ای گیاهی و سرسبز می باشد .

در قسمت بعدی که یبش از دو هکتار از باغ را تشکیل می دهد پرنده هایی را خواهید دید که به صورت آزادانه در حال پرواز می باشند و توسط فنس ها و توری های اختصاصی کنترل می شوند و همین امر سبب شده که حس بهتری نسبت به سایر باغ های پرندگان در کشور به شما دست دهد.

عکس باغ پرندگان کیش

از سایر دیگر گونه های جانوری نگه داری شده در باغ پرندگان می توان به طوطی ها و کاسکوهای زیبا از افریقا و امریکای لاتین، قرقاول های مغولستانی، پنگوئن های پاشنه سیاه، مرغ ها و خروس های شاخ دار چینی و … در محیطی جنگل مانند اشاره کرد.

عکس باغ پرندگان کیش عکس باغ پرندگان کیش

برای زیبایی بیشتر و بهتر باغ پرندگان جزیره کیش در مجموعه گردشری پارک دلفین ها، در همان مکان گونه های دیگر جانوری از جمله تمساح های آفریقایی، میمون های آمازونی و آهوهای اصیل آسیایی هم نگه داری می شود که تماشای آنها خارج از لطف نیست.

ساعات بازدید از باغ پرندگان کیش : 14 الی 20.30

آدرس باغ پرندگان کیش : ایران، استان هرمزگان، جزیره کیش، مجموعه تفریحی پاک دلفین های کیش

بیشتر بخوانید

1

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

2 دیدگاه ها

  1. Avatar

    سلام بعضی هتل ها برای این باغ تخفیف می دهند میشه بگید کدوماست ؟

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب