aad0f3ad-933f-4034-8baa-493de507a385

بندرگاه کیش

Kish Port
بندر کیش یا بندرگاه کیش
ezgif-1-eca2962dc6

بندرگاه کیش یا اسکله مسافربری کیش، دقیقا مکانی است که مسافرانی که قصد دارند سفر زمینی به کیش داشته باشند از آن، ورود و خروج می‌کنند، برای خرید بلیط بندرگاه کیش یا بلیط کشتی کیش به چارک و یا خرید بلیط شناور کیش و همچنین خرید بلیط لندیگراف کیش باید با شماره تلفن بندرگاه کیش که در ادامه مطلب برای شما درج شده، تماس بگیرید، اطلاعیه بندرگاه کیش در روزهایی که شرایط خلیج فارس مواج و طوفانی است و امکان حرکت کشتی، شناور و لندیگراف به سمت بند چارک و بالعکس وجود دارد یا خیر! هم با تماس با همین شماره تلفن امکان پذیر است.

ساعت کاری بندرگاه کیش همه روزه از ۸ صبح الی ۱۶ می‌باشد که البته ساعت کاری این اسکله مسافربری کیش در روزهای چهارشنبه که مسافران زیادی از بندر آفتاب و چارک راهی جزیره می‌شوند از ۸ صبح الی ۸ شب بوده همچنین بندر کیش در روزهای جمعه هر هفته تعطیل است! البته برای سوار شدن بر کشتی‌های تفریحی ساعت کاری تا غروب آفتاب هم ادامه دارد و در تمام روزهای هفته در صورت مساعد بودن شرایط دریا، کشتی‌های تفریحی خدمات گردشگری و تفریحی خود را ارائه می‌کنند.

بندر کیش

بندر کیش همچنین محل سوار شدن کشتی‌های تفریحی کیش از جمله کشتی تفریحی تاپ تورز کیش که یکی از معروف‌ترین کشتی‌های تفریحی کیش است هم از همین بندرگاه است، همچنین کشتی‌های تفریحی کیش با نام کشتی تارار دریا، کشتی تفریحی مسیر دنا ۱۱۰ و برخی کشتی‌های توریستی جزیره کیش که در آن‌ها جنگ شادی هم برگزار می‌شود از همین اسکله مسافربری رفت و آمد می‌کنند.

بندرگاه کیش کجاست؟

بندرگاه کیش در شمال جزیره و غرب پلاژ بانوان کیش و شرق ساحل دامون قرار دارد، برای رسیدن به بندرگاه کیش با خودروی سواری یا پیاده، می‌توانید نقشه بندرگاه کیش در ابتدای مطلب را با کمک نقشه نشان، بلد یا گوگل مپ، خیلی اسان مسیریابی کنید.

 • آدرس بندرگاه کیش: استان هرمزگان، جزیره کیش، بلوار ایران، بلوار بندرگاه، اسکله مسافربری کیش
 • شماره تلفن بندرگاه کیش: ۰۷۶۴۴۴۲۲۳۰۰

چگونه بلیط کشتی بندرگاه کیش را بخریم؟

همانطور که در ابتدای مطلب عنوان شد، معمولا مسافرانی که به صورت زمینی به کیش سفر می‌کنند، از اسکله مسافربری کیش برای ورود و خروح استفاده می‌کنند، ما در گذشته و در مقاله‌ای مفصل، شیوه سفر به کیش از طریق بندر چارک و لندیگراف چارک به کیش را همراه با قیمت شناور، بلیط کشتی و شناورهای تندرو به سمت کیش را توضیح دادیم.

حال اگر بخواهید از طریق این اسکله به سمت بندر آفتاب یا بندر چارک سفر کنید، باید اقدام به خرید بلیط کشتی کیش به چارک یا بندر آفتاب کنید، برای خرید بلیط کشتی کیش با شماره تلفنی که در بالا درج شد تماس بگیرید، همچنین اگر دارای خودروی سواری هستید و قصد بازگشت به بندر چارک دارید هم باید اقدام به خرید بلیط لندیگراف کیش به چارک کنید که هم به صورت حضوری می‌توانید بلیط کشتی کیش را بخرید و هم به صورت تلفنی!

اسکله مسافربری کیش

اسکله مسافربری کیش با امکانات رفاهی مناسب مسافرانی است که زمینی به صورت پیاده با کشتی یا با خودروهای سواری و لندیگراف به کیش سفر می‌کنند، خدمات خوب و ارزانی به شما ارائه می‌کند، بندر کیش دارای یک سالن انتظار سرپوشیده با سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب چهارفصل سال، توالت ایرانی و فرنگی، دستگاه خودپرداز، صندلی و نیمکت، کافه رستوران، تابلوهای راهنمای گردشگری، بخش اطلاعات و انتظامات، بخش ترخیص خودرو، قسمت خرید بلیط کشتی، شناور و لندیگراف همراه با پارکینگ خودروهای سواری از بهترین بندرگاه‌های جنوب کشور در زمینه حمل و نقل دریایی است که زیر نظر اداره بنادر و دریانوردی کیش مدیریت می‌شود.

همچنین اینجا محل سوار شدن بر کشتی‌های تفریحی و گردشگری کیش بوده که مسافران داخلی و خارجی با خرید بلیط کشتی‌های تفریحی این جزیره می‌توانند گشتی همراه با پذیرایی، موسیقی زنده، سرو غذا و نوشیدنی به دور جزیره کیش داشته باشند تا از طبیعت بی نظیر خلیج فارس بهره مند شوند، همچنین تعدادی شرکت در زمینه غواصی در همین اسکله فعالیت دارند که برای علاقه مندان به غواصی در آب‌های نیلگون خلیج فارس، مناسب خواهند بود.

سایت بندر کیش

برای اطلاع از آخرین شرایط آب و هوایی بندرگاه کیش و شرایط جوی خلیج فارس و اینکه آیا امکان رفت و آمد کشتی در حال حاضر یا تاریخ مد نظر برای سفر دریایی شما وجود دارد یا خیر! با مراجعه به سایت بندرگاه کیش که لینک آن در بخش جزئیات مطلب درج شده، از آخرین اخبار بندرگاه کیش، هواشناسی بندرگاه کیش و سایر اطلاعیه‌های مهم در ایام پیک نظیر تعطیلات نوروز و سایر روزهایی که مسافران زیادی به جزیره سفر می‌کنند، آگاه شوید.

فاصله بندر کیش تا مناطق مهم کیش

در این بخش میزان فاصله مناطق مهم کیش تا بندرگاه کیش را درج کرده‌ایم تا اگر قصد سوار شدن بر کشتی، شناور، لندیگراف و قایق‌های تفریحی دارید، یک زمان بندی خوب داشته باشید و از کشتی خود جا نمانید. ( سرعت میانگین در این زمان بندی، ۵۰ کیلومتر بر ساعت بدون ترافیک و توقف لحاظ شده است).

 • فاصله اسکله تفریحی کیش تا بندرگاه کیش: ۵.۲ کیلومتر معادل ۱۵ دقیقه
 • فاصله دهکده المپیک تا بندرگاه کیش: ۵.۵ کیلومتر معادل ۱۸ دقیقه
 • فاصله ساحل مرجان تا بندرگاه کیش: ۸.۳ کیلومتر معادل ۲۹ دقیقه
 • فاصله اسکله سیمرغ تا بندرگاه کیش: ۱۲.۹ کیلومتر معادل ۳۵ دقیقه
 • فاصله پارک آبی کیش تا بندرگاه کیش: ۱۲.۴ کیلومتر معادل ۳۲ دقیقه
 • فاصله تله کابین کیش تا تا بندرگاه کیش: ۶ کیلومتر معادل ۲۰ دقیقه
 • فاصله هتل ترنج تا بندرگاه کیش: ۱۸.۶ کیلومتر معادل ۴۰ دقیقه
 • فاصله کشتی یونانی تا بندرگاه کیش: ۱۳.۷ کیلومتر معادل ۳۴ دقیقه
 • فاصله ساحل میرمهنا تا بندرگاه کیش: ۸.۳ کیلومتر معادل ۲۴ دقیقه

نظرات بندرگاه کیش

قبل از اینکه نظرات مردم و تجربیات مسافران درباره اسکله مسافربری کیش و این بندر مهم را در انتهای مطلب بخوانید، باید بدانید بعد از خرید بلیط کشتی یا لندیگراف باید یک ساعت قبل از ساعت حرکت شناورها در این بندر با مدارک شناسایی حاضر باشید. در پایان منتظر امتیاز و نظرات شما درباره بندر کیش هستیم.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
https://intoday.ir/?p=89244
banner1

شهره مقصودی

مطالب مرتبط
اسکله تفریحی قدیمی کیش
آیدا قوام
3 دیدگاه
خانه مردم شناسی بومیان کیش
الناز ایل بیگی
2 دیدگاه
خانه تک بادگیر کیش
آتنا بنی اسدی
2 دیدگاه
صخره خرچنگ‌ها کیش
امیر رضا شاهرخی
0 دیدگاه
رستوران عطاویچ کیش
فاطیما علیزاده
11 دیدگاه
مرکز خرید دیپلمات کیش
مهری شاپوری
0 دیدگاه

8 پاسخ

 1. ما امسال برای دومین بار با خودرو خودمان به کیش آمدیم که محل تخلیه و بارگیری خودروها از طریق این بندر هست.
  سرویس دهی خوب بود

 2. بندر تمیز منظم و خوبی است کشتی های تفریحی کیش از اینجا حرکت میکنند . و مسافرین در زمان ورود بایستی بلیط هایشان را تحویل بدهند و بعد از حدود نیم ساعت سوار کشتی شوند . کشتی حدود یک ونیم ساعت اطراف جزیره حرکت میکند و موزیک زنده دارد. و شام را داخل کشتی صرف میکنید و دوباره در همین بندر پیاده میشوید. روی عرشه کشتی هوا بسیار عالی است.
  ولی متاسفانه مثل همه جای کیش برای کسب درآمد بیشتر تا توانسته اند صندلی ها را کوچک و کنار هم و تو در تو قرار داده اند که به سختی میتوانید حرکت کنید.

 3. بعضی از جُنگ های شادی کیش رو که توی کشتی برگزار میشه باید از اینجا سوار شین ، مثل کشتی اَوِستا یا دِنا یا آرتِمیس یا نَوید ، این کشتی ها برنامه های شاد خیلی خوبی دارن و اکثرا همراه شام هستش ، خواننده دارن ، طنز و ….

 4. یه ترمینال منظم و خوب که مبدا و مقصد همه ی کشتی های تفریحی هست همچنین به جزایر و سواحل نزدیک کیش هم از اینجا با کشتی میشه رفت…با مینی بوس های عمومی هم تا ابتدای خیابون مسیر داره و از ابتدای خیابان بندرگاه تا خود بندرگاه ۵ دقیقه پیاده روی داره

 5. زیبا و دوست داشتنی، دارای سیستمی منظم برای ورود و خروج مسافر، دسترسی به تاکسی و مینی بوس همیشه هست، یرای کشتی های تفریحی از این لنگر گاه استفاده می‌شود

 6. بندرگاه خوبی هست و تعداد زیادی صندلی برای نشستن داره. من سه شب برای سه کشتی تفریحی مختلف به این بندرگاه مراجعه کردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
ساعت دسترسی : 08:00 تا 16:00
نوع کاربری : بندر و اسکله حمل و نقل دریایی کیش
توضیحات بیشتر
موارد تفریحی : قایق سواری، ساحل، عکاسی
امکانات رفاهی : اطلاعات، سرویس بهداشتی، خودپرداز، پارکینگ، ترانسفر، کافه، رستوران، راهنما، آنتن دهی موبایل، دسترسی به اینترنت، راهنمای صوتی، هایپرمارکت، غرفه صنایع دستی، نمازخانه، نیمکت، لابی
ملزومات سفر : موبایل، کارت بانکی، کفش راحتی، عینک و کلاه آفتابی، آب آشامیدنی، کارت شناسایی
اطلاعات تماس
آدرس : استان هرمزگان، جزیره کیش، بلوار ایران، بلوار بندرگاه، اسکله مسافربری کیش
شماره تماس : 07644422300
وب سایت : https://kishport.pmo.ir/