ezgif-1-ff200d5a3d

پارک آبی سرزمین موج‌های خروشان مشهد

Mojhaye Khorushan Water Park
پارک آبی سرزمین موج‌های خروشان مشهد 1402
ezgif-1-eca2962dc6

پارک آبی سرزمین موج‌های خروشان نظرات مردم  در بخش کامنت‌ها اکثرا مثبت است، قیمت بلیط موج‌های خروشان مشهد در سال ۱۴۰۲، ۱۸۰ هزار تومان می‌باشد، برای خرید بلیط موج‌های خروشان مشهد وارد وب سایت پارک آبی موج‌های خروشان مشهد که لینک آن در بخش جزئیات درج شده، شوید و خیلی آسان با کارت بانکی خود، اقدام به خرید اینترنتی بلیط موج‌های خروشان مشهد کنید.

موج‌های خروشان بانوان کجاست؟

دقت کنید که پارک آبی سرزمین موج‌های خروشان مشهد به صورت همزمان پذیرای آقایان و بانوان در دو پارک آبی در کنار یکدیگر است، یعنی شما می‌توانید با خیالی آسوده همراه خانواده و همسرتان راهی این مجموعه شوید و دیگر مانند سابق نیازی نیست بانوان و آقایان در روزهای مختلف این پارک آبی استفاده کنند، قیمت بلیط سرزمین موج‌های خروشان مشهد به صورت تمام وقت، یعنی از ابتدای بازگشایی تا ساعت نهایی ۱۸۰ هزار تومان بوده که می‌توانید بلیط موج‌های خروشان با تخفیف در سایت این مجموعه خریداری کنید.

موج‌های خروشان مشهد کجاست؟

پارک آبی سرزمین موج‌های خروشان مشهد یکی از بهترین پارک‌های آبی مشهد در ابتدای جاده مشهد به شاندیز قرار دارد، برای مراجعه به موج‌های خروشان مشهد با خودروی سواری شخصی، روی نقشه پارک آبی موجهای خروشان در ابتدای مطلب کلیک کنید تا این پارک آبی را با کمک نقشه بلد، نشان یا گوگل مپ، خیلی آسان مسیریابی کنید.

 • آدرس موج‌های خروشان مشهد: انتهای بلوار وکیل آباد، ابتدای جاده مشهد به شاندیز
 • شماره تلفن موج‌های خروشان مشهد: ۰۵۱۳۵۱۴۴۰۰۰

موج‌های خروشان مشهد با مترو

با توجه به ترافیک همیشگی بلوار وکیل آباد، بهترین روش مراجعه به پارک آبی موج‌های خروشان مشهد استفاده از مترو می‌باشد، اگر ساکن هتل‌های اطراف حرم در خیابان امام رضا هستید، کافیست خودتان را به میدان برق در وسط خیابان امام رضا برسانید و سوار بر مترو خط یک مشهد شوید، سپس بعد از حدودا ۵۰ دقیقه به آخرین ایستگاه مترو مشهد در خط یک خواهید رسید که باید در ایستگاه آخر پیاده شوید، با عبور از زیر گذر به آن سوی میدان مراجعه کنید تا با ۷۰۰ متر پیاده روی، به درب اصلی پارک آبی سرزمین موج‌های خروشان مشهد برسید.

موج‌های خروشان مشهد با اتوبوس

همچنین با کمک اتوبوس از خیابان‌های اطراف حرم، سوار بر اتوبوس‌های پایانه آزادی در مقابل شهربازی پارک ملت شوید و در پایانه آزادی با تغییر خط، سوار بر اتوبوس کوهستان پارک شادی شوید و در ایستگاه دو راهی طرقبه و شاندیز در میدان نزدیک باغ وکیل آباد، پیاده شوید تا با مقداری پیاده‌روی به این پارک آبی در ابتدای چاده شاندیز برسید.

موج های خروشان مشهد

سرزمین موج های خروشان بزرگ ترین مجموعه آبی سرپوشیده در جهان در مساحتی بالغ بر ۶۰,۰۰۰ متر مربع در یکی از بهترین و استراتژیک ترین مراکز تفریحی و گردشگری ایران واقع در مشهد – کیلومتر ۲ جاده شاندیز قرار گرفته و به عنوان نگین گردشگری مشهد شناخته می‌شود. این مجموعه تنها پارک آبی در ایران بوده که توانایی پذیرایی همزمان از بانوان و آقایان گرامی را داراست.

در حال حاضر بیش از ۶۳ سرسره مدرن و هیجان انگیز با به روزترین نقشه‌ها و طرح‌های جهانی در مجموعه نصب می‌باشد. ۱۱,۰۰۰ کمد تک آماده تجربه لذت روزی فراموش نشدنی را برای آقایان و ۷,۰۰۰ کمد تک مجزا آماده پذیرایی از بانوان گرامی بصورت همزمان می‌باشد.

ارتفاع سقف هر کدام از پارک‌های آبی آقایان و بانوان ۴۰ متر بوده و هر کدام از پارک‌ها دارای سرسره‌های سقوط آزاد و سرعتی متعددی می‌باشند که شما می‌توانید برای اولین بار در ایران تجربه‌ی هیجان و سقوطی متفاوت از ارتفاعی منحصربفرد را داشته باشید.

همچنین بازی بسیار مهیج زیپ لاین به عنوان اولین زیپ لاین سرپوشیده در جها ، لیزرتگ (جنگ لیزری) ، فیش اسپا (دکتر ماهی) و سالن بسیار لوکس و مجهز ایروبیک بانوان از جاذبه‌های بی همتای این مجموعه عظیم می‌باشد.

تفریحات موج‌های خروشان

پارک آبی موج‌های خروشان شاندیز دارای تفریحات و سرسره‌های هیجانی متعددی است که در ادامه با محبوب‌ترین قسمت‌های تفریحی موج‌های خروشان مشهد آشنا خواهید شد:

رودخانه خروشان موج های خروشان

یکی از بخش‌های اصلی و جذاب پارک آبی سرزمین موج‌های خروشان، رودخانه خروشان آن به طول ۱۶۰۰ متر در پارک آقایان و ۹۵۰ متر در پارک بانوان ، عرض ۳ تا ۴ متر و با عمق ۱.۱ متر است که دور تا دور پارک گسترش یافته و شرایطی را در محیط داخلی پارک جهت ایجاد شادی و نشاط و تجربه یک تفریح آرام بخش را مهیا نموده است.

در رودخانه آرام می‌توان با قایق یا تیوب‌های مخصوص، در اطراف پارک به گردش و تفریح پرداخت که در مسیر رودخانه نیز سایر تفریحات پارک قرار دارد و تجریه هیجانی و تفریحی مخاطب را دو چندان می‌کند.

طراحی و ساخت رودخانه به گونه‌ای است که با کمک کامپیوتر و نرم افزارهای ویژه می‌توان موج های کنترل شده با شکل‌های مختلف و دوره‌های زمانی معین ایجاد کرد و لحظاتی به یاد ماندنی و شاد را در ذهن مخاطبین به یادگار گذاشت.

دریاچه موج در موج های خروشان

یکی از مهیج‌ترین تفریحات پارک آبی سرزمین موج‌های خروشان چه از نظر نوع تکنولوژی و هم از نظر جذابیت دریاچه موج مجموعه به مساحت ۲۳۰۰ متر مربع در پارک آقایان و ۱۶۵۰ متر مربع در پارک بانوان است. تکنولوژی بکار رفته در استخر موج این امکان را می‌دهد تا تمام انواع حالت‌هایی که ممکن است بر روی دریا تجربه شود را برای مخاطب فراهم نماید. در طول ساعات و سانس‌های مختلف پارک، استخر موج حالت‌های گوناگون مانند حالت‌های طوفانی شدید تا آرام و کم تحرک را به همراه انواع موج‌های مختلف ایجاد می‌کند.

سرسره‌های موج‌های خروشان

مهم‌ترین و جالب‌ترین بخش تفریحی پارک آبی سرزمین موج‌های خروشان سرسره‌های مهیج آن هستند. سرسره‌ها به اشکال مختلف و پیچ و خم‌های متنوع و فراوان طراحی شده‌اند و گاه در بین راه به تونل تبدیل می‌شوند.

پارک آبی سرزمین موج‌های خروشان با استقرار ۴ سرسره مهیج به شرح ذیل شرایط لازم جهت تخلیه انرژی و گذراندن لحظات تفریحی و بانشاط را برای شما همراه عزیز تدارک دیده است. مجموعه دارای بیش از ۶۳ سرسره مهیج بوده که شامل طولانی ترین سرسره سرعتی خاورمیانه و بزرگ ترین سرسره ۴ نفره خاور میانه می‌باشد.

استخر شنا کودکان در موجهای خروشان

استخر شنای کودکان در فضایی به مساحت ۵۰۰ مترمربع و با داشتن وسایل آب بازی مهیج مانند سرسره‌ها، قورباغه، دلفین، الاکلنگ، تفنگ‌های آب پاش و غیره ساخته شده است که کودکان می‌توانند همزمان با بازی به شنا کردن و شیرجه زدن در استخر اوقات خوش و مهیجی را سپری کنند.

آبفشان‌ها وسایل و تاسیسات گوناگون در اندازه‌ها و شکل‌های مختلف هستند که با پاشیدن آب از جهات و در اشکال مختلف لحظات حضور کودکان در پارک آبی را زیاد و خاطره انگیز می‌کنند.

فروشگاه لوازم شنا موجهای خروشان

یکی از نخستین و اصلی‌ترین بخش‌های پارک که در ورودی پارک به صورت زیبایی جانمایی شده است فروشگاه ملزومات پارک است. چرا که تنها زمانی امکان ورود به پارک و فرصت استفاده از برنامه‌های مهیج آن میسر خواهد شد که لوازم تفریحی و ورزشی لازم را همراه خود داشته باشید، در غیر اینصورت این فرصت را دارید تا تمامی ملزومات خود از جمله حوله، دمپایی، کرم ضد آفتاب و … را بصورت یکجا از فروشگاه مرکزی پارک تهیه نمایید.

کافه رستوران‌های موج‌های خروشان

یکی از اصلی‌ترین نیازهای مراجعین پارک‌های آبی پس از تفریح و گردشگری در محیط متنوع و مهیج پارک نیاز به غذا و انرژی است که این مهم توسط رستوران و فست فود پارک در فضایی به مساحت ۳۰۰ متر مربع تهیه و عرضه می‌گردد. رستوران پارک به عنوان یک فست فود مدرن انواع غذاها را بصورت سلف سرویس و در کوتاه ترین زمان ممکن با نیروی مجرب به مشتریان عزیز عرضه می‌نماید.

یکی از ضرورت‌های مهم و بخش جدایی ناپذیر هر نوع سرگرمی مصرف انواع نوشیدنی و تنقلات در حین تفریح و حتی پس از آن جهت رفع خستگی و تجدید انرژی است که در پارک آبی سرزمین موج‌های خروشان نیز ما با راه اندازی کافی شاپ روباز به مساحت ۳۰۰ مت رمربع و مشرف به رودخانه آرام به این نیاز جذاب و شادی آور مشتریان عزیز پاسخ داده‌ایم.

در کافی شاپ پارک با تدارک انواع نوشیدنی های سرد، گرم، آب میوه‌های طبیعی، بستنی، سالاد و میوه‌های تازه فرصتی فراهم آورده‌ایم تا شما بتوانید حین تفریح و سرگرمی از نوشیدنی‌های تازه و با کیفیت پارک نهایت لذت را ببرید.

پارکینگ موج‌های خروشان

پارکینگ پارک آبی سرزمین موج‌های خروشان در زمینی به مساحت ۱۰،۰۰۰ مترمربع احداث شده است که به طور همزمان گنجایش ۶۰۰۰ خودرو در ۲۳ لاین را دارا می‌باشد.

فاصله موج‌های خروشان تا منطاق مهم مشهد

در این قسمت شما را با میزان فاصله پارک آبی سرزمین موج‌های خروشان با سایر مناطق مشهد و خیابان‌های مهم به طور ویژه آشنا خواهیم کرد تا بدانید چقدر بین شما و این پارک آبی فاصله وجود دارد:

 • فاصله حرم امام رضا تا موج‌های خروشان: ۲۳.۷ کیلومتر معادل ۱ ساعت بدون ترافیک
 • فاصله میدان آب تا موج‌های خروشان: ۲۳ کیلومتر معادل ۱ ساعت بدون ترافیک
 • فاصله خیابان امام رضا تا موج‌های خروشان: ۲۳ کیلومتر معادل ۱ ساعت بدون رتافیک
 • فاصله میدان برق تا موج‌های خروشان:  ۲۲.۹ کیلومتر معادل ۵۶ دقیقه بدون ترافیک
 • فاصله میدان شریعتی تا موج‌های خروشان: ۲۰.۴ کیلومتر معادل ۴۵ دقیقه بدون ترافیک
 • فاصله پارک ملت و میدان آزادی تا موج‌های خروشان: ۱۶.۱ کیلومتر معادل ۳۴ دقیقه بدون ترافیک
 • فاصله راه آهن مشهد تا موج‌های خروشان: ۲۷.۶ کیلومتر معادل ۷۰ دقیقه بدون رتافیک
 • فاصله فرودگاه مشهد تا موج‌های خروشان: ۳۰.۷ کیلومتر معادل ۷۵ دقیقه بدون ترافیک
 • فاصله ترمینال اتوبوس مشهد تا موج‌های خروشان: ۲۵ کیلومتر معادل ۵۰ دقیقه بدون ترافیک
 • فاصله الماس شرق تا موج‌های خروشان: ۲۱.۲ کیلومتر معادل ۳۸ دقیقه بدون ترافیک
 • فاصله شاندیز تا موج‌های خروشان: ۱۵.۵ کیلومتر معادل ۲۵ دقیقه بدون رتافیک
 • فاصله طرقبه تا موج‌های خروشان: ۱۴.۵ کیلومتر معادل ۲۲ دقیقه بدون رتافیک
 • فاصله بلوار پیروزی تا موج‌های خروشان: ۱۵.۸ کیلومتر معادل ۲۰ دقیقه بدون ترافیک
 • فاصله هتل پارس تا موج‌های خروشان: ۱۱.۸ کیلومتر معادل ۲۰ دقیقه بدون ترافیک
 • فاصله خیابان ۱۷ شهریور تا موج‌های خروشان: ۲۸.۴ کیلومتر معادل ۶۰ دقیقه بدون ترافیم
 • فاصله پارک کوهسنگی تا موجهای خروشان: ۲۰.۴ کیلومتر معادل ۳۳ دقیقه بدون ترافیک

سرزمین موج های خروشان نظرات

قبل از اینکه نظرات مردم درباره پارک آبی سرزمین موج‌های خروشان را بخوانید، توصیه می‌کنیم در این مشهدگردی و حال که این مسافت طولانی را طی کرده‌اید، اگر وقت داشته باشید از جاهای دیدنی نزدیک موج‌های خروشان نظیر باغ وحش وکیل آباد و باغ وکیل آباد در ۲ کیلومتری این مجموعه واقع در مسیر کوهستان پارک که یکی از زیباترین پارک‌های مشهد در منطقه ۹ است هم دیدن کنید، در پایان منتظر امتیاز و نظرات شما درباره پارک آبی سرزمین موج‌های خروشان مشهد هستیم.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
https://intoday.ir/?p=29820

الهه شاکردوست

با هشت سال سابقه کار در آژانس های هواپیمایی متعدد تهران بیکار شدم ، از اونجایی که گردشگری از علایقم بود نا امید نشدم و با گروه این تودی آشنا شدم ، پیشنهاد می کنم چالش های زندگیتون رو با سفر کاهش بدید.

مطالب مرتبط
کلوپ تفریحات دریایی سی من کیش
فاطیما علیزاده
0 دیدگاه
کلوپ دریایی آکواریوس کیش
مهری شاپوری
5 دیدگاه
ساندویچ ارزان در مشهد کجا بخوریم؟
مهری شاپوری
0 دیدگاه
بهترین هتل‌های ارزان مشهد نزدیک حرم با غذا
شیما محمدیان
0 دیدگاه
بهترین رستوران‌های شاندیز از نظر مردم
فاطمه سادات حسینی
0 دیدگاه
پارک آبی بانوان موج‌های آبی مشهد
الهه شاکردوست
6 دیدگاه

51 پاسخ

 1. خوب بود اخلاق پرسنل هم خوب بود
  اما خیلی کمبود پرسنل دارن
  تیوپ خیلی خیلی کم بود مثلا سرسره ۴ نفرش همش یدونه تیوپ داشت اوضاع رو بد میکرد
  کثیف بود مثلا تو راه پله هاش ناس دیده میشد
  سرسره نشتی زیاد داشت
  اما تنها چیز خوبی که داشت تنوع سرسره بود که باز کم بود تیوپ یا پرسنل کار رو خراب میکرد
  این هارو گفتم که شاید مسعولین ببینن و برطرفش کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
مدت بازدید : 4 تا 8 ساعت
ساعت دسترسی : 11:00 تا 21:00
هزینه ورودی : 200.000 تومان
ثبت شده در : بزرگ‌ترین پارک آبی سرپوشیده دنیا ( بدون منبع موثق )
نوع کاربری : پارک آبی با دو سالن همزمان برای آقایان و بانوان
توضیحات بیشتر
موارد تفریحی : آب تنی
امکانات رفاهی : اطلاعات، سرویس بهداشتی، خودپرداز، صندوق امانات، پارکینگ، کافه، رستوران، آنتن دهی موبایل، دسترسی به اینترنت، فودکورت، نمازخانه، غریق نجات، رختکن
ملزومات سفر : موبایل، وجه نقد، کارت بانکی، کفش راحتی، کوله پشتی، کارت شناسایی، پاور بانک، لباس اضافه
اطلاعات تماس
آدرس : خراسان رضوی، مشهد، انتهای بلوار وکیل اباد، ابتدای جاده مشهد به شاندیز
شماره تماس : 05135144000
وب سایت : https://www.mojhayekhorooshan.ir/