کاربران گرامی، سایت این‌تودِی در حال بروزرسانی می‌باشد در این هنگام ممکن است شما با خطا هایی مواجه شوید لطفاً تا پایان اصلاحیه سایت ما را همراهی کنید. باتشکر
خانه / پارک ملی لوچ لوموند و تروساچس اسکاتلند

پارک ملی لوچ لوموند و تروساچس اسکاتلند

پارک ملی لوچ لوموند و تروساچس اسکاتلند

لزوما برای مطرح شدن یک پارک ملی در جهان، نیازی به جنگل‌های سرسبز و کوهستان‌های کوتاه و بلند نیست. لوچ لوموند و تروساچس پارک ملی ۱۶۵ کیلومتر مربعی است که علاوه بر داشتن جنگل‌ و کوهستان بکر، شهرت خود را مدیون دریاچه لوچ لوموند بزرگی است که در مرکز آن واقع شده. بنابراین توریست‌هایی که خواهان تفریحاتی چون جت اسکی، کایاک سواری و حتی ماهی‌گیری هستند، می‌توانند از پارک دیدن کنند. علاوه بر آن کوه‌نوردی و دوچرخه سواری نیز در تپه‌های اطراف پارک ملی لوچ لوموند از محبوبیت‌ بالایی برخورد دار هستند.

تعداد ۳۳ پارک طبیعی بهم پیوسته، ۶ جاذبه تاریخی و گردشگری، ۴۰ فروشگاه مواد غذایی و کافه رستوران، ۳۹ مغازه لوازم پیک نیک و طبیعت گردی با ده ها آبشار از جاذبه های پارک ملی لوچ لوموند و تروساچس اسکاتلند در بریتانیا می باشد که معمولا در نیمه اول سال مملو از گردشگر خارجی می شود، منتظر نظرات و امتیاز شما به این مکان هستیم.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
https://intoday.ir/?p=74245

فاطیما علیزاده

در ابتدای نوجوونی بودم که با یک خانم گردشگر چند روزی سپری کردم ، همین مورد تلنگری به من زد و فهمیدم عاشق کار گردشگری و سفر هستم ، پیشنهاد می کنم هر هفته شده چند ساعت گردش کنید.

مطالب مرتبط
پارک تفریحی جوارم
پروانه ماندگار
3 دیدگاه
پارک جنگلی جوارم
پروانه ماندگار
0 دیدگاه
پارک جنگلی صیقل محله جواهرده
امیر رضا شاهرخی
0 دیدگاه
جنگل لفور
آتنا بنی اسدی
0 دیدگاه
جنگل فیلبند
بهنام خیریه
0 دیدگاه
دریاچه مصنوعی کوهسنگی مشهد
مهری شاپوری
0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس