aad0f3ad-933f-4034-8baa-493de507a385

باشگاه اسکواش برج میلاد

Milad Squash Club | MSC
باشگاه اسکواش برج میلاد
ezgif-1-eca2962dc6

باشگاه اسکواش برج میلاد یکی از مجهزترین و بهترین سالن‌های اسکواش تهران و بهترین باشگاه اسکواش غرب تهران در برج میلاد قرار دارد، همچنین بهترین باشگاه پدل در تهران داخل همین اسکواش برج میلاد وجود دارد که برای علاقه مندان به این رشته ورزشی مهیج و تنفسی بسیار محبوب است، از دیگر رشته‌های ورزشی و تفریحی و زمین‌های ورزشی باشگاه اسکواش برج میلاد می توان به زمن پدل برج میلاد، زمین راکت بال برج میلاد و سالن کاردیو و پاورفیت این مجموعه خوب اشاره کرد.

هزینه ورزش اسکواش در ایران و بویژه تهران معمولا نسبت به سایر ورزش‌های تفریحی نظیر بولینگ، بیلیارد، والیبال و بسکتبال گران‌تر است، هزینه ورزش اسکواش در مجموعه‌های ورزشی این چنینی معمولا ساعتی و در حدود ۵۰ تا ۱۰۰ هزرا تومان به ازای یک جلسه ۶۰ دقیقه‌ای محاسبه می گردد، زمین اسکواش بانوان و اسکواش آقایان این مجموعه در داخل یک مکان بوده و برای خانواده‌ها به صورت مشترک قابل استفاده است.

اسکواش برج میلاد

مجموعه سرپوشیده و مجهز اسکواش برج میلاد با نام رسمی مجموعه MSC ( باشگاه اسکواش ، پدل و راکت بال برج میلاد ) در سال ۱۴۰۰ راه اندازی شد و زمین پدل این مجموعه در آبان ۱۴۰۰ به بهره برداری رسید. این مجموعه که با سرمایه گذاری بخش خصوصی راه اندازی شده است دارای مساحت ۱۸۰۰ مترمربع بوده و در ضلع جنوبی برج میلاد واقع شده است. استفاده عموم مردم از سنین ۶ تا ۶۰ سال از زمین اسکواش، زمین پدل یا زمین راکت بال اسکواش تهران آزاد بوده که البته قبل از مراجعه باید به صورت تلفنی یا اینترنتی نوبت خود را از یک هفته قبل رزرو نمائید.

هزینه اسکواش برج میلاد

هزینه اسکواش برج میلاد در سال جاری ۱۲۰ هزار تومان به ازای هر نفر است، هر جلسه ۱۲۰ هزار تومانی شامل یک ساعت فیکس بازی اسکواش برای دو نفر یا دو بازیکن می شود که در این بازی نفر سوم حق ورود به زمین بازی را نخواهد داشت، شما می توانید با شماره تلفن باشگاه اسکواش تهران تماس بگیرید و نوبت اسکواش خود را حداقل از ۴ روز قبل از مراجعه رزرو کنید تا همراه یار تمرینی و رقیب خود راهی این مجموعه مجهز شوید.

باشگاه پدل برج میلاد

در آبان ماه سال ۱۴۰۰ خورشیدی و در اوح همه گیری بیماری کوید ۱۹ یا کرونا، زمین و باشگاه پدل برج میلاد داخل مجموعه باشگاه اسکواش برج میلاد افتتاح شد، بدون شک اینجا بهترین باشگاه پدل ایران بوده که با بکارگیری از کاربلندترین مربیان پدل ایران در سطح ملی، خیلی زود مورد توجه جوانان و نوجوانان علاقه مند به پدل قرار گرفت، در باشگاه پدل اسکواش برج میلاد، کلاس‌های آموزشی ویژه بانوان و اقایان زیر نظر بهترین مربیان پدل ایران زمین در طول هر فصل دایر می شود که عموم مردم و علاقه مندان برای فرا گیری رشته ورزشی پدل می‌توانند در آنها ثبت نام کنند تا این رشته ورزشی و البته تفریحی را به صورت استاندارد و خوب فرا بگیرند.

هزینه پدل اسکواش برج میلاد

اگر قصد دارید در یک رشته تفریحی و ورزشی تنفسی و فوق هوازی شرکت کنید تا استقامت بدنی خود را در کنار دوستان یا اعضای خانواده بسنجید و کمی از یکجا نشینی دوری کنید، می توانید به صورت تلفنی سانس پدل رزرو کنید، قیمت و هزینه پدل برج میلاد واقع در باشگاه اسکواش برج میلاد به ازای یک جلسه یک ساعته برای ۲ الی ۴ نفر بازیکن در سال جاری ۲۵۰ هزار تومان تمام می شود، باید نوبت پدل خود را حداقل از ۴۸ ساعت قبل از مراجعه تلفنی یا آنلاین تهیه کنید.

باشگاه راکت بال برج میلاد

تمايل روزافزون افراد جامعه به روش زندگي مدرن و ماشيني ، موجب ايجاد تغييراتي در امور روزمره گشته است. كاهش فعاليت‌هاي فيزيكي از مهم‌ترين اين تغييرات است كه عامل اصلي در افزايش نرخ ابتلاء به بيماري‌هاي گوناگون بالاخص امراض قلبي به شمار مي‌آيد. پرداختن به ورزش به منظور جبران اين كاهش در فعاليت‌هاي روزانه مي‌تواند تضمين كننده حفظ سلامت افراد باشد.

هدف از ایجاد زمین راکت بال برج میلاد در باشگاه اسکواش فراهم نمودن محیطی آرام برای اهالی این ورزش است كه ضمن مفرح، جذاب و مناسب بودن آن برای تفریح، دارای شاخصه‌هایی برای تقویت ارتباطات خانوادگی به عنوان ورزش‌های خانوادگی است. راه‌اندازی این مجموعه تمام استاندارد اسکواش، پدل و راکتبال با عنایت به اشتغال زایی، فضای مناسب تمرینی را برای بازیکنان و مربیان فراهم می‌آورد و میتوان از این مجموعه جهت برگزاری و راه‌اندازی طرح های ملی استعدادیابی اسکواش، پدل و راکتبال و همچنین میزبانی رقابت‌های کشوری در سه رشته و شرایط برگزاری رویدادهای بین المللی PSA را در تهران فراهم می‌نماید.

کاردیو و پاورفیت در اسکواش برج میلاد

یکی از خدمات ورزشی و درمانی باشگاه اسکواش برج میلاد تمرینات کاردیو است، کاردیو (Cardio) به تمریناتی گفته می‌شود که ضربان قلب شما را تا ۵۰ الی ۷۵ درصد ماکزیمم افزایش دهد و باعث بهبود عملکرد قلبی، شش‌ها و سیستم گردش خون شود. تمرینات کاردیو در یک بازه‌ی زمانی طولانی انجام می‌شود که باعث افزایش ضربان قلب و پمپاژ خون بیشتر در رگ‌ها، و نهایتاً حمل مواد مغذی و اکسیژن به تمام سلول‌ها خواهد شد. به عبارت دیگر هر گونه فعالیت ورزشی که قلب، ریه‌ها و عضلات شما را درگیر فعالیت زیادی کند و شما مدت زمان بیشتری به ورزش ادامه دهید، هوازی (کاردیو) محسوب می‌شود، خوب است بدانید در ایران فقط ۳ مجموعه ورزشی تمرینات حرفه‌ای کاردیو زیر نظر مربیان با تجربه را ارائه می‌کنند که بهترین و مجهزترین آن همین اسکواش برج میلاد است.

هزینه کاردیو و پاورفیت اسکواش برج میلاد

در بالا رشته ورزشی جدید و هوازی کاردیو و پاور فیت را مقداری توضیح دادیم، هزینه کاردیو و پاورفیت اسکواش برج میلاد در سال جاری ۸۰ هزار تومان به ازای یک جلسه ۴۵ دقیقه‌ای برای هر نفر بوده که باید آن را حداقل از ۷۲ ساعت قبل از روز مراجعه به صورت تلفنی یا آنلاین رزرو کنید، کاردیو یکی از مفیدترین رشته‌های تفریحی و ورزشی دنیا بوده که برای سلامت قلب، مغز، ماهیچه‌های داخلی و زانو بسیار مفید است.

ساعات کاری اسکواش برج میلاد

ساعات کاری باشگاه اسکواش برج میلاد همه روزه از ۷ صبح الی ۲۳:۴۵ شب است، همچنین در همین زمان خدمات دیگر این مجموعه ورزشی شامل کاردیو، راکت بال و پاورفیت، پدل و کلاس‌های آموزشی اسکواش انجام می شود که مغمولا در فصل تابستان اکثر سانس‌های اسکواش برج میلاد تکمیل ظرفیت می شوند. برای اطلاع از ساعات کار مجموعه در ایام سوگواری و سایر تعطیلات می توانید با شماره تلفن اسکواش برج میلاد در بخش جزئیات ابتدای مطلب تماس بگیرید.

امکانات باشگاه اسکواش برج میلاد

علاوه بر اینکه عموم مردم می توانند چه به صورت حضوری، چه تلفنی و یا آنلاین نوبت سانس باشگاه اسکواش برج میلاد را رزرو کنند، سایر افراد برای شرکت در کلاس‌های آموزشی راکت بال، اسکواش و پدل در سنین ۶ تا ۶۰ سال برای اقایان و بانوان می توانند با ثبت نام و پرداخت شهریه، از امکانات این باشگاه استفاده کنند، امکانات عمومی باشگاه اسکواش برج میلاد شامل رختکن، لاکر دیجیتال، توالت عمومی، دوش حمام، پارکینگ خودروهای سواری، دسترسی عالی به مترو، کافه رستوران، اینترنت رایگان محدود، سیستم رزرو سانس اسکواش آنلاین در سالنی سرپوشیده برای استفاده در ۴ فصل سال می باشند.

آدرس اسکواش برج میلاد

بهترین روش مراجعه به باشگاه اسکواش برج میلاد برای اینکه در ترافیک قرار نگیرید، استفاده از متروی تهران است، نزدیک‌ترین مترو به رستوران اسکواش برج میلاد، ایستگاه متروی برج میلاد در خط ۷ بوده که شما را از نقاط مختلف شهر به این مکان گردشگری و تفریحی در سریع‌ترین زمان ممکن می رساند.

آدرس اسکواش برج میلاد با ماشین و نقشه گوگل

باشگاه اسکواش برج میلاد در کنار برج یملاد یکی از اماکن ورزشی تهران در منطقه ۲ است، آدرس اسکواش برج میلاد واقع در اتوبان همت، کنارگذر اختصاصی برج میلاد در جوار بیمارستان میلاد است. شما می توانید با لمس نقشه اسکواش برج میلاد در ابتدای مطلب این مکان را براحتی و با کمک اپلیکیشن‌های گوگل مپ، ویز یا نشان مسیریابی کنید، همچنین پارکینگ خودروهای سواری برج میلاد هم برای گردشگران با ظرفیت بالا وجود دارد.

کلاس‌های آموزشی باشگاه اسکواش برج میلاد

یکی از مهم‌ترین خدمات مجموعه اسکواش برج میلاد، برگزاری کلاس‌های آموزشی اسکواش برای سنین ۶ تا شصت سال در همه سطوح، یعنی آموزش اسکواش ابتدایی و آماتور، کلاس آموزش اسکواش متوسط و کلاس‌های آموزش اسکواش حرفه‌ای و پروفشنال در سطح تیم ملی و لیگ برتر برای اقایان، بانوان، دختران و پسران است، برای شرکت در کلاس‌های آموزشی اسکواش برج میلاد می‌توانید با شماره تلفن این مجموعه تماس بگیرید تا با پرداخت شهریه به صورت حرفه‌ای و اصولی وارد این رشته تفریحی و ورزشی مفید و سالم شوید. در پایان می توانید امتیاز و نظرات خود را درباره باشگاه اسکواش، پدل، کاردیو و پاورفیت برج میلاد در بخش زیر ارسال کنید.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
https://intoday.ir/?p=85717
banner1

ترلان کمیلی

بسیار سفر باید کرد تا پخته شود خامی

مطالب مرتبط
پارک آبی سوپارک
الناز ایل بیگی
6 دیدگاه
بهترین مراکز خرید پوشاک تهران کدامند؟
فاطیما علیزاده
0 دیدگاه
پاساژ کمپانی تهران
فاطمه سادات حسینی
0 دیدگاه
کلیسای تادئوس و بارتوقیمئوس مقدس تهران
ترلان کمیلی
0 دیدگاه
بازار سید اسماعیل تهران
سردبیر ارشد
0 دیدگاه
امامزاده سید اسماعیل تهران
ترلان کمیلی
0 دیدگاه

7 پاسخ

 1. مجموعه راکتی برج میلاد در رشته های ورزشی پدل، اسکواش و راکتبال فعاليت دارد. این مجموعه زیبا به عنوان پایگاه استعدادیابی و قهرمانی اسکواش ایران از مجهز ترین و بهترین مجموعه های ورزشهای راکتی در تهران هست که همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات با کیفیت و تجهیزات مناسب و به روز، نقش مهمی در زمینه ورزش و سلامت جسمانی افراد جامعه ایفا کند.
  این مجموعه با استفاده از متخصصان حوزه های گوناگون علوم ورزشی و بازیکنان تیم ملی اسکواش و پدل ایران و مربیان سطح جهانی و ملی به دنبال ارتقا فاکتورهای تکنیک، تاکتیک بازی، آمادگی جسمانی، آمادگی روانی و مهارت حرفه ای بازی برای بازیکنان و علاقمندان است.

 2. زمین خوب کارکنان خیلی خوب و مربی های عالی دارن.من شاگرد خانم لیلا قاسمی هستم و مربیگری ایشون حرف نداره

 3. مدیر باشگاه
  عبدالرضا حاجی نصرالله
  مربی تیم ملی جوانان از سال ۱۳۹۹ لغایت ۱۴۰۱
  مدرس مربیگری اسکواش
  بازیکن اسبق تیم ملی بزرگسالان
  نایب قهرمان کشور ۱۳۷۹
  کمک مربی تیم ملی ۱۳۸۳
  مربی تیم ملی جوانان
  مربی سطح یک آسیا

 4. بهترین باشگاه اسکواش با مربیان فوق العاده
  دسترسی عالی و امکانات ایده آل
  یکسالی هست که دارم میام و واقعا راضی هستم

 5. سلام من الان حدود یکسال تو این باشگاهم واقعا زمین و محیط خوبی داره از نظر مربی خوشبختانه من با خانم اسکندری کار میکنم ایشون یکی از با سابقه ترین مربی هاست باتوجه به اینکه ایشون مدرس فدراسیون هستند وجز‌‌مربی درجه یک هستند با خیال راحت کنارشون آموزش می بینم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
مدت بازدید : 1 ساعت
ساعت دسترسی : 06:00 تا 23:45
هزینه ورودی : 120.000 هزار تومان
ثبت شده در : مچهزترین باشگاه اسکواش و پدل ایران
قدمت این مکان : 1400 شمسی
نوع کاربری : باشگاه اسکواش، زمین پدل، باشگاه کاردیو و پاورفیت مناسب سنین 6 تا 60 سال
توضیحات بیشتر
امکانات رفاهی : اطلاعات، سرویس بهداشتی، وای فای رایگان، پارکینگ، کافه، راهنما، آنتن دهی موبایل
ملزومات سفر : موبایل، کارت بانکی، کوله پشتی، لباس اضافه
اطلاعات تماس
آدرس : استان تهران، تهران، منطقه 2، بزرگراه همت یا شیخ فضل الله نوری، کنارگذر برج میلاد، جنب برج میلاد و شهربازی کاربازیا
شماره تماس : 02188620303