aad0f3ad-933f-4034-8baa-493de507a385

بانجی جامپینگ برج میلاد

Milad tower bungee jumping
بانجی جامپینگ برج میلاد
ezgif-1-eca2962dc6

بانجی جامپینگ برج میلاد واقع در اسکای پارک برج میلاد از تفریحات هیجانی تهران در ارتفاع ۲۸۰ متری و نزدیک رستوران گردان برج میلاد است، قیمت بانجی جامپینگ برج میلاد در سال جاری ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌باشد، برای خرید بلیط بانجی جامپینگ برج میلاد می‌توانید از سایت این مجموعه که در بخش جزئیات ابتدای مطلب، لینک آن درج شده اقدام کنید، همچنین می‌توانید با دنبال کردن بانجی جامپینگ برج میلاد در اینستاگرام در جریان آخرین قیمت بلیط بانجی جامپینگ برج میلاد، اطلاعیه‌ها، ساعات کاری جدید و احیانا تخفیفات ویژه این مجموعه‌ی آدرنالینی قرار بگیرید.

بانجی جامپینگ اسکای پارک برج میلاد

بانجی جامپینگ اسکای پارک برج میلاد یا همان پارک آسمان تهران در کنار پیاده روی آسمان برج میلاد، تاب آسمان برج میلاد، اتاق شیشه‌ای برج میلاد، پرواز در آسمان برج میلاد که همگی بخش‌های آدرنالینی و تفریحی مجموعه اسکای پارک جی مکس شعبه دوم آدرنالین پارک بوستان پرواز هستند، قرار دارد، بانجی جامپینگ برج میلاد بانوان و آقایان ویژه افراد ۱۸ تا ۵۰ سال با سلامت کامل بدنی در سال ۱۴۰۰ شمسی افتتاح شد و یکی از جدیدترین تفریحات تهران و جاهای دیدنی غرب تهران محسوب می‌شود.

سکوی پرش برج میلاد

بعد از اینکه وارد اسکای پارک شدید و نوبت شما شود، پرسنل و مربیان مجرب این مجموعه، آموزش‌های لازم، نکات ایمنی و سایر اصول پرش از ارتفاع را به تک تک نفرات ارائه می‌کنند، بعد از آن ۵ دقیقه زمان میبرد تا کمربند و طناب ایمنی منعطف به شما متصل شود، بعد از اتصال باید روی سکوی پرش برج میلاد در تراز ۲۸۰ متری قرار بگیرید تا با فرمان راهنما، به پایین بپرید! حفیقتا پرش از این ارتفاع و آن هم در ایران جرات و شجاعت زیادی می‌خواهد که اگر شما جز این افراد شجاع هستید! واقعا جای تبریک دارد!

بعد از پرش هم طناب به طور خودکار و با کمک یک موتور بالابرنده شما را به آرامی بالا می‌کشد تا وسیله برای نفر بعدی آماده شود، همین موضوع باعث می‌شود که مدت زمان و صف انتظار زیادی شکل بگیرید و حتی برای خرید بلیط بانجی جامپینگ اسکای پارک، مخصوصا در تعطیلات آخر هفته، عید نوروز و سایر تعطیلات با چالش روبرو شوید! بعد از پریدن و تمام شدن سانس شما، می‌توانید از بخش‌های آدرنالینی دیگر این مجموعه با پرداخت هزنیه در همین طبقه استفاده نمایئد.

قیمت بانجی جامپینگ برج میلاد

قیمت بلیط بانجی جامپینگ برج میلاد با توجه به وزن شما تغییر می‌کند، یعنی اگر ابتدا شما جرات داشته باشید که از بلندترین بانجی جامپینگ آسیا در مجموعه اسکای پارک جی مکس برج میلاد به پایین بپرید با توجه به شرایط زیر باید مبلغ آن را پرداخت کنید، دقت کنید هزینه بانجی جامپینگ برج میلاد گران بوده و در دسته تفریحات لوکس تهران قرار می‌گیرد که مناسب همه اقشار جامعه نیست و به نوعی یک وسیله تفریحی برای بومیان ساکن غرب تهران بشمار می رود :

 • قیمت بانجی جامپینگ برج میلاد برای افراد ۷۰ تا ۹۰ کیلوگرم در سال جاری : ۱.۵۰۰.۰۰۰ هزار تومان
 • قیمت بانجی جامپینگ برج میلاد برای افراد بین ۹۰ تا ۱۳۰ کیلوگمر در سال جاری : ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان

قوانین بانجی جامپینگ برج میلاد

از آنجایی که ارتفاع زیاد این سکوی پرتاب ترس و دلهره آور بوده و در نقطه‌ی مقابل مدیران این مجموعه مسوولیت سنگینی در قبال جان مردم و گردشگران بر عهده دارند، قوانین بانجی جامپینگ برج میلاد و محدودیت سن و وزنی بانجی جامپینگ برج میلاد برای مردم کمی سفت و سخت‌تر اعمال می‌شود تا خدای نکرده در این ارتفاع حدود ۳۰۰ متری، جان شخصی به خطر نیوفتد، در زیر با با جدیدترین قوانین و محدودیت‌های بانجی جامپینگ برج میلاد آشنا می‌شوید :

 • حداقل سن مجاز بانجی جامپینگ برج میلاد : ۱۸ سال
 • حداکثر سن مجاز بانجی جامپینگ برج میلاد : ۵۰ سال
 • حداقل وزن مجاز بانجی جامپینگ برج میلاد : ۵۰ کیلوگرم 
 • حداکثر وزن مجاز بانجی جامپینگ برج میلاد : ۱۳۰ کیلوگرم

خرید بلیط بانجی جامپینگ برج میلاد

باید دقت کنید برای استفاده از بانجی جامپینگ پارک آسمان جی مکس در برج میلاد دارید، باید حداقل از یک هفته قبل تا ۲۴ ساعت قبل تاریخ مراجغه اقدام به خرید بلیط بانجی جامپینگ برج میلاد کنید، برای خرید اینترنتی بلیط بانجی جامپینگ برج میلاد دو روش وجود دارد، یکی مراجعه به وب سایت رسمی این مجموعه و روش دیگر برای خرید تلفنی بانجی جامپینگ برج میلاد هم می‌توانید با شماره تلفن تماس بانجی جامپینگ برج میلاد که هر دو در بخش جزئیات ابتدای مطلب درج شده‌اند، تماس حاصل فرمایید.

بانجی جامپینگ برج میلاد برای چه کسانی ممنوع است؟

استفاده از بانجی جامپینگ اسکای پارک برج میلاد برای برخی افراد که دارای شرایطی خاص، بیماری و موارد دیگر هستند، ممنوع می‌باشد، لیست ممنوعه‌های بانجی جامپینگ آدرنالین پارک برج میلاد به شرح زیر است :

 • افراد دارای بیماری صرع و مشکلات قلبی نظیر تپش بالای قلب!
 • افراد دارای بیماری پیش زمینه‌ای فشار خونه، قند و سر گیجه!
 • افراد دارای آرتروز و مشکلاتی در بخش کمر، دیسک کمر، ستون فقرات، زانو، پا، لگن و گردن !
 • افرادی که در بدن آن‌ها پلاتین وجود دارد.
 • تمام بانوان باردار در هر مدت از دوران حاملگی!
 • افرادی که مشروبات الکلی، مواد مخدر، مواد محرک، قرص روان گردان، حشیش، بنگ، تریاک، هروئین و هر گونه ماده ممنوعه دیگری مصرف کرده باشند.
 • افرادی که در ارتفاه، هیجان و شرایط خاص دچار هنگی، قفلی و ترس می‌شوند.
 • افرادی که در سال اخیر عمل جراحی انجام داده‌اند.
 • افراد دارای بیماری نارسایی کلیوی، تنگی نفس، پوکی استخوان هستند.

آدرس بانجی جامپینگ برج میلاد با مترو

بهترین روش مراجعه به برح میلاد برای اینکه در ترافیک قرار نگیرید، استفاده از متروی تهران است، نزدیک‌ترین مترو به شهربازی برج میلاد و بانجی جامپینگ آن، ایستگاه متروی برج میلاد در خط ۷ بوده که شما را از نقاط مختلف شهر به این مکان گردشگری و تفریحی در سریع‌ترین زمان ممکن می‌رساند. شما می توانید از نواحی مختلف پایتخت از طریق خط یک و دو با تغییر خط سوار، خط ۷ مترو به سمت برج میلاد و غرب تهران شوید تا بدون اتلاف وقت از این مجموعه تفریحی و آدرنالینی، یعنی اسکای پارک جی مکس برج میلاد در ارتفاع ۲۸۰ متری این آسمان خراش دیدن کنید.

ساعات کاری بانجی جامپینگ پارک آسمان برج میلاد

با توجه به اینکه پارک آسمان برج میلاد یا همان اسکای پارک جی مکس در ارتفاع بوده و نگهداری از لوازم این تفریحات آدرنالینی تخصصی هستند، ساعات کاری بانجی جامپینگ برج میلاد چندان مشخص نیست، در روزهایی که شاهد وزش باد، گرد و خاک، طوفان، بارش برفريال کولاک، بارش باران و شرایط نا مساعد جوی در پایتخت هستیم، این مجموعه اکثر خدمات تفریحی خود را تعطیل می کند، برای اطلاع از ساعات کار و اینکه آیا بانجی جامپینگ برج میلاد بازه؟ یا خیر می توانید با شماره تلفن‌های  ۰۲۱۲۲۰۷۳۱۹۰ و ۰۹۱۹۲۰۶۴۳۶۶ که در بخش جزئیات ابتدای مطلب هم درج شده، تماس حاصل فرمایید.

ارتفاع بانجی جامپینگ برج میلاد

بانجی جامپینگ برج میلاد در سال ۱۴۰۰ خورشیدی در قالب یکی از بخش‌های پارک آسمان یا همان اسکای پارک جی مکس برج میلاد افتتاح شد، جالب است بدانید تا قبل از افتتاح این سکوی پرش، سکوی پرش دیگری در کشور ماکائو واقع در آسمان خراش ماکائو در ارتفاع ۲۳۳ متر ، رکوردار بلندترین بانجی جامپینگ دنیا را یدک می‌کشید، اما خوشبختانه سکوی پرش برج میلاد با نام رسمی بانجی جامپینگ اسکای پارک با ارتفاع ۲۸۸ متر در آسمان خراش برج میلاد در چند طبقه بالاتر از فودکورت برج میلاد، رکورد بلندترین سکوی پرش دنیا را از آن خود کرد که امروزه جتی اماراتی‌ها با افتتاح سکوی پرش و عرشه رصد شیشه‌ای هتل آدرس اسکای ویوی دبی هم نتوانستند این رکورد را از آن خود کنند!

نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانجی جامپینگ برج میلاد

اگر قصد دارید با کمک اتوبوس به برج میلاد سفر کنید، می توانید در نزدیک‌ترین ایستگاه‌های اتوبوس به اسکای پارک برج میلاد، یعنی ایستگاه اتوبوس خانه معلم و ایستگاه اتوبوس بیمارستان میلاد در بزرگراه همت پیاده شوید و از آنجا بقیه مسیر را پیاده به سمت برح طی کنید.

آدرس بانجی جامپینگ برج میلاد با ماشین و نقشه

بانجی جامپینگ اسکای پارک برج میلاد یکی از جاهای دیدنی تهران در منطقه ۲ است، آدرس بانجی جامپینگ برج میلاد واقع در بزرگراه شیخ فضل الله نوری ، کنارگذر اختصاصی برج میلاد در جوار بیمارستان میلاد است. شما می‌توانید با لمس نقشه بانجی جامپینگ برج میلاد در ابتدای مطلب این مکان را براحتی و با کمک اپلیکیشن‌های گوگل مپ، ویز یا نشان مسیریابی کنید، همچنین پارکینگ خودروهای سواری برج میلاد هم برای گردشگران با ظرفیت بالا وجود دارد.

تفریحات اطراف بانجی جامپینگ برج میلاد

از آنجایی که کل مدت زمان شما در حین پرش ۱۵ دقیقه بوده، با توجه به اینکه برج میلاد و اطراف آن امروزه با ایجاد مجموعه‌‌های تفریحی، گردشگری، غذایی و سینمایی به یک مکان ایده آل برای گردش چندین ساعته تبدیل شده، شما می تواند بعد از پرش این سکوی هیجان انگیز برای تفریح یا میل غذا راهی یکی از جاهای دیدنی برج میلاد شوید که در زیر به آن‌ها اشاره کردیم :

نظرات بانجی جامپینگ برج میلاد

اکثر نظرات بانجی جامپینگ برج میلاد و مردم درباه این مجموعه به قیمت آن ختم می‌شود، هزینه دو میلیون تومانی برای یک پرش واقعا گران بوده و این در صورتی است که نمونه چنین سکوهای پرشی در کشورهای ترکیه و امارات با نصف همین هزینه و تجهیزات بسیار ایمن‌تر وجود دارد، همچنین این مجموعه و اسکای پارک برج میلاد، ساعات کار مشخصی ندارد و گاه بلیط‌های آن تا هفته‌ها بعد به فروش رفته از دیگر نکات منفی اینجاست، اما اگر مشکل مالی ندارید، این رو بدونید که حداقل برای یک مرتبه پریدن از سکوی پرش پارک آسمان تهران قطعا ارزشش را دارد! منتظر امتیاز و نظرات شما درباره بانجی جامپینگ برج میلاد تهران در بخش زیر هستیم.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
https://intoday.ir/?p=85803
banner1

پروانه ماندگار

مطالب مرتبط
پارک آبی سوپارک
الناز ایل بیگی
6 دیدگاه
بهترین مراکز خرید پوشاک تهران کدامند؟
فاطیما علیزاده
0 دیدگاه
پاساژ کمپانی تهران
فاطمه سادات حسینی
0 دیدگاه
کلیسای تادئوس و بارتوقیمئوس مقدس تهران
ترلان کمیلی
0 دیدگاه
بازار سید اسماعیل تهران
سردبیر ارشد
0 دیدگاه
امامزاده سید اسماعیل تهران
ترلان کمیلی
0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
مدت بازدید : 15 دقیقه
ساعت دسترسی : نا مشخص
هزینه ورودی : 2.000.000 تومان
ثبت شده در : بلندترین سکوی پرش دنیا در ارتفاع 288 متری
قدمت این مکان : 1400 خورشیدی
نوع کاربری : بانجی جامپینگ مناسب افراد 18 تا 50 سال
توضیحات بیشتر
موارد تفریحی : پیاده روی، شهربازی، شکم گردی، شب گردی، عکاسی
امکانات رفاهی : اطلاعات، سرویس بهداشتی، آسانسور، پله برقی، پارکینگ، کافه، رستوران، راهنما، آنتن دهی موبایل، دسترسی به اینترنت، فودکورت
ملزومات سفر : موبایل، کارت بانکی
اطلاعات تماس
آدرس :  استان تهران، تهران، منطقه 2، بزرگراه حکیم غرب، بزرگراه همت یا بزرگراه شیخ فضل الله نوری، کنارگذر اختصاصی برج میلاد، سکوی دید باز برج میلاد
شماره تماس : 09192064366
وب سایت : https://gmaxparks.com/services/