کاربران گرامی، سایت این‌تودِی در حال بروزرسانی می‌باشد در این هنگام ممکن است شما با خطا هایی مواجه شوید لطفاً تا پایان اصلاحیه سایت ما را همراهی کنید. باتشکر
خانه / پیاده راه متل قو سلمانشهر

پیاده راه متل قو سلمانشهر

پیاده راه متل قو سلمانشهر

پیاده راه متل قو از زیباترین و لوکس ترین مکان های شکم گردی و خرید در بلوار امام خمینی شهر سلمانشهر و درست رو به مقابل برج های دوقلوی عظیم زاده می باشد. این پیاده راه بسیار زیبا و دوست داشتنی با سنگ فرش درست شده که در آن انواع کافه رستوران ها و حتی فروشگاه های لباس را مشاهده خواهید کرد، هر یک از این رستوران ها و کافه ها صندلی هایی را در بیرون از کافه در کنار هم چیده اند که شما می توانید در فضای باز در کنار خیابان بنشینید تا غذایی سفارش دهید که بسیار لذت بخش است . تمامی این کافه ها و رستوران های سایه بانی ایجاد کرده اند که حتی در زوهای بارانی هم می توانید در این مکان ها بنشینید و غذا و یا نوشیدنی گرم و سرد بنوشید. بسیار بسیار راهروی زیبایی را برای عابران در نظر گرفتند ، پاراسیلینگ متل قو و مرکز خرید قو الماس خاورمیانه در ان سوی خیابان واقع شده است.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
https://intoday.ir/?p=66060

کوروش ابریشمی

اینکه رشته نرم افزار خوندم و هیچ کمکی تو زندگی بهم نکرد داشت نا امیدم می کرد تا بعد از آزمون و خطاهای متعدد با شغل گردشگری آمیخته شدم ، همین که به کارم علاقه دارم ایزد رو شکر می کنم هر روز.

مطالب مرتبط
میدان سلطان احمد استانبول
ترلان کمیلی
0 دیدگاه
هتل لیلیوم متل‌قو
مهسا مطهری
7 دیدگاه
بام متل‌قو
بهنام خیریه
0 دیدگاه
بافت تاریخی اردکان
آیدا قوام
5 دیدگاه
هتل آپارتمان آسمان عباس آباد
پروانه ماندگار
4 دیدگاه
کوچه برلن
مهری شاپوری
8 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس