خانه / نقاشی دیواری کانوت لیون

نقاشی دیواری کانوت لیون

دیوار کانوت از دیدنی های لیون

نقاشی دیواری کانوت لیون در بلوار کانوت در محله ی Croix Rousse واقع شده و نقاشی های گسترده ی آن نشان دهنده ی میراث فرهنگی این محله می باشد که زمانی مکان زندگی ابریشم بافان بوده است. این نقاشی ها به سبک خطای دید طراحی شده و با محیط اطراف خود به خوبی ترکیب شده اند؛ این موضوع باعث می شود که بیننده برای درک تفاوت بین هنر و واقعیت وارد چالش شود. بزرگترین نقاشی دیواری اروپا بارها مورد بازبینی قرار گرفته تا بتواند تغییرات ایجاد شده در ساختمان های اطراف را در خود نمایش دهد و بدین ترتیب این دیوار به یکی از جاذبه های گردشگری شهر لیون تبدیل شده است.

مور د کانوت

Mur de Canuts یک نقاشی دیواری زیبا و بسیار دقیق است که یک ساختمان کامل در منطقه Croix-Rousse را اشغال می کند، منطقه کارگران نساجی که در آن در سال ۱۸۳۱ اولین شورش کارگران در تاریخ توسط Canuts رخ داد، کارگران نساجی که لیون را اشغال کردند. دو روز برای مطالبه حقوق خود نقاشی دیواری یک شگفتی واقعی از واقع گرایی است که صحنه هایی از زندگی روزمره محلی را بیان می کند. در این محله نقاشی های دیواری متعدد دیگری وجود دارد که باید خیابان به خیابان کشف کرد. منتظر نظرات شما هستیم.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
https://intoday.ir/?p=68926

شیما محمدیان

تو بازار مترجمی زبان بودم و تقریبا هیچ درآمدی نداشتم ، وقتی با مدیر گروه این تودی آشنا شدم مسیر زندگی من تغییر کرد و تونستم از رشته مترجمی خودم استفاده کنم در بخش توریستی .

مطالب مرتبط
دبی مارینا واک
آیدا قوام
0 دیدگاه
میدان سلطان احمد استانبول
ترلان کمیلی
0 دیدگاه
بافت تاریخی اردکان
آیدا قوام
5 دیدگاه
کوچه برلن
مهری شاپوری
8 دیدگاه
کوچه مازاری‌ها یزد
مهدی خانی
0 دیدگاه
بام بوکان
شهره مقصودی
2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس