خانه / موزه مونمارتر پاریس

موزه مونمارتر پاریس

موزه مونمارتر پاریس

موزه مونمارتر در خانه ای قدیمی و بر روی تپه و محله ی مشهور مونمارتر پاریس خواستگاه هنرمندان بزرگ فرانسه و جهان قرار دارد. این خانه موزه میزبان هنرمندان و نویسندگان شهیر و بزرگ و ارزشمندی در دوران ها و سال های مختلف بوده است. سوزان والادون با نام کامل ماری کلمنتین والادن نقاش و مدل معروف فرانسوی و مادر نقاش برجسته موریس اوتریلو یکی از ساکنان این خانه بود.

علاوه بر این امیل برنار نقاش پسادریافتگر و بنیانگذار سبک مجزاگری و ترکیب گری و پیر روردی شاعر قرن نوزدهم میلادی را می توان نام برد. موزه مونمارتر مجموعه و گنجینه ای بی نظیر از آثار هنری بزرگان عرصه های مختلف هنری را با ارزش های معنوی و مادی بسیار را دارا می باشد. این گنجینه ارزشمند شامل نقاشی‌های نقاشان چیره دست، عکس‌هایی خاص و زیبا، پوسترها و دست ‌نوشته‌هایی مرتبط با تاریخ محله را به نمایش می‌ گذارند.

علاوه بر این مجموعه ای از نقاشی های دیواری هنرمند مشهور موریس اوتریلو بر جذابیت ها و جاذبه های این موزه افزوده است. گردشگران، توریست ها، مسافران و علاقمندان به هنر با سفر به شهر پاریس و بازدید از این محله هنری مجذوب زیبایی های منحصربفرد آن می شوند. موزه مونمارتر پاریس


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
https://intoday.ir/?p=64553

مریم عظیمی

مطالب مرتبط
اقیانوس پارک یا آکوا پارک تهران
پروانه ماندگار
0 دیدگاه
موزه نظامی فارس شیراز
ترلان کمیلی
0 دیدگاه
کاخ توپکاپی
آتنا بنی اسدی
0 دیدگاه
موزه شهاب سنگ ایران
آتنا بنی اسدی
0 دیدگاه
باغ جهانی و موزه اکبریه بیرجند
آتنا بنی اسدی
0 دیدگاه
موزه تاریخ طبیعی اردبیل
مهدی خانی
0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس