کاربران گرامی، سایت این‌تودِی در حال بروزرسانی می‌باشد در این هنگام ممکن است شما با خطا هایی مواجه شوید لطفاً تا پایان اصلاحیه سایت ما را همراهی کنید. باتشکر
خانه / موزه توهم دوحه

موزه توهم دوحه

موزه توهم دوحه

موزه توهم دوحه یکی از بهترین تفریحات دوحه برای کودکان و البته آنهایی است که خانوادگی قصد سفر به قطر دارند، در موزه توهمات دوحه شما علاوه بر بخش‌های خطای دید حیرت انگیز می توانید عکس‌های خاطره انگیزی هم از این گردش بگیرید، در انتها عکس‌های شما در صورت تمایل و پرداخت هزینه بر روی تخته شاسی یا قاب‌های زیبا با ابعاد گوناگون چاپ می شود تا با خود ببرید. ایستگاه اتوبوس T610 خط قهوه‌ای رنگ دوحه شما دقیقا مقابل مجتمع گیت مال و این موزه جذاب پیاده می کند.

در موزه توهم در همان ورودی راهنمایان گردشگری با زبان‌های انگلیسی و عربی شما را در درک بهتر توهمات و خطاهای دید چشم انسان آشنا می کنند، بعد می توانید وارد سالن‌های موزه شده و به ترتیب عکس های خارق العاده را همراه بچه هایتان تماشا کنید، اینجا برای کودکان و نوجوانان محل مناسبی خواهد بود تا کمی در کنار تفریح، بر علمشان افزوده شود، آدرس و نقشه موزه توهم دوحه که در مجتمع گیت مال قرار دارد در بخش بالا مشاهده می کنید.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
https://intoday.ir/?p=75116

فاطیما علیزاده

در ابتدای نوجوونی بودم که با یک خانم گردشگر چند روزی سپری کردم ، همین مورد تلنگری به من زد و فهمیدم عاشق کار گردشگری و سفر هستم ، پیشنهاد می کنم هر هفته شده چند ساعت گردش کنید.

مطالب مرتبط
کاخ توپکاپی
آتنا بنی اسدی
0 دیدگاه
موزه شهاب سنگ ایران
آتنا بنی اسدی
0 دیدگاه
باغ جهانی و موزه اکبریه بیرجند
آتنا بنی اسدی
0 دیدگاه
موزه تاریخ طبیعی اردبیل
مهدی خانی
0 دیدگاه
خانه مشروطیت اصفهان
ترلان کمیلی
0 دیدگاه
موزه مردم شناسی ایلام یا موزه کاخ والی
زهرا کشاورز
2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس