نام شهر یا مکان
Generic filters
موزهجاذبه های گردشگری صربستان

موزه ملی پانچوو

FavoriteLoadingافزودن به لیست علاقه مندی

موزه ملی پانچوو یکی از مجموعه های ارزشمند و با اهمیت بخصوص در زمینه ی هنری است که بازدیدکنندگان بسیاری را جذب می کند. شاید این موزه برای توریست ها و گردشگران ناشناخته باشد. اما ما پیشنهاد می کنیم در سفر به این شهر این موزه را در لیست بازدیدهای خود قرار دهید.

لینک های پیشنهادیرزرو هتل کیش☀️ رزرو هتل استانبول☀️ رزرو هتل دبی

ویژگی ها

دکتر بوریسلاو یانکولوف این موزه را با استفاده از مجموعه های خصوصی در سال 1923 تأسیس کرد. موزه ی ملی یکی از مؤسسات قدیمی در کشور محسوب می شود که فعالیت خود را در ساختمان دادگاه یا تالار شهر سابق که در سال 1838 ساخته شد، آغاز کرد. ساختمان تالار در میدان اصلی پادشاه پیتر اول با معماری و ساختاری باشکوه و بسیار زیبا قرار دارد. بنابراین اگر به پانچوو بروید، نمی توانید بازدید از این موزه را از دست بدهید.

موزه ملی پانچوو

این موزه شامل بخش‌های بسیاری از جمله : قوم‌شناسی، باستان‌شناسی، تاریخ، تاریخ هنر، مرکز اسناد، کتابخانه، آزمایشگاه‌های عکس و بخش حفاظت می باشد. جالب است بدانید که کار تحقیقاتی در موزه ملی شامل مناطق پانچوو، اوپوو، کوواچیکا و کوین است. اما چگونه این آثار که بیشتر آنها متعلق به مجموعه های خصوصی بودند، تهیه شدند. برخی از اشیاء موزه به این مجموعه اهدا شدند و تعدادی از آنها به وسیله کمک های مالی، خریداری شدند. البته تعدادی از این اشیاء جمع آوری روی شدند.

بیشتر اقلامی که جمع آوری شدند به صورت حرفه ای پردازش شدند و با استفاده از روشهای استاندارد از پوسیدگی آنها جلوگیری می کنند. یکی از جاذبه های موزه ملی پانچوو، تابلوهای نقاشی پاجا یووانوویچ نقاش برجسته صربستان است. تابلوی معروف «مهاجرت صرب‌ها» یکی از کارهای بی نظیر این نقاش بزرگ است که در موزه ملی پانچوو قرار دارد. جالب است بدانید که کارشناسان موزه ملی علاوه بر کارهای تحقیقاتی و علمی، به کارهای آموزشی مشغول هستند. این افراد برای آگاهی دانش آموزان از تاریخ شهر و رویدادهای مهمی که در پانچوو اتفاق افتاده، برنامه های مختلفی را برگزار می کند.

نوشته های مشابه

بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
لینک های پیشنهادیخرید بلیط اتوبوس☀️ خرید بلیط اتوبوس مشهد☀️ بلیط اتوبوس تهران

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا