کاربران گرامی، سایت این‌تودِی در حال بروزرسانی می‌باشد در این هنگام ممکن است شما با خطا هایی مواجه شوید لطفاً تا پایان اصلاحیه سایت ما را همراهی کنید. باتشکر
خانه / معرفی موسسه مهاجرتی یوکن ؛ ارائه دهنده خدمات ویزای استرالیا

معرفی موسسه مهاجرتی یوکن ؛ ارائه دهنده خدمات ویزای استرالیا

اخذ ویزای استارلیا با یوکن

موسسه مهاجرتی یوکن تحت نظارت وکیل رسمی خانم نازنین بیتاژیان (فارغ التحصیل رشته حقوق مهاجرت از استرالیا ) و عضو رسمی شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت استرالیا با شماره عضویت R531751 آماده ارائه خدمات ویزای استرالیا می باشد. متقاضیان می تواند جهت رزرو وقت مشاوره و اخذ مشاوره آنلاین با ابشان از طریق تلفن های موجود در وب سایت جهت هماهنگی های لازم اقدام کنند.

اخذ ویزای استارلیا با یوکن

متقاضیان ویزای استرالیا باید با مطالعه روش های اخذ ویزای استرالیا و جمع آوری مدارک مورد نیاز و انجام مراحل محتلف آن از جمله، معاینه پزشکی برای اخذ ویزای استرالیا و پرداخت هزینه اخذ ویزای استرالیا ، در این خصوص اقدام کنند. بدیهی است آگاهی از شرایط ویزاهای استرالیا و انتخاب مناسب ترین ویزای استرالیا با توجه به شرایط متقاضیان  می تواند از ریجکت ویزای استرالیا تا حدودی جلوگیری نماید.

انواع ویزای استرالیا

ویزای تحصیلی استرالیا

تحصیل در استرالیا و اخذ ویزای تحصیلی یکی از را های ورود سریع به استرالیا می باشد. سیستم نوین آموزشی، وجود دانشگاه های با رنکینگ بالای جهانی، امکان آشنایی با بازار کار تخصصی و ویزای کار پس از تحصیل سالانه دانشجویان زیادی را جذب دانشگاه های این کشور می کند. متقاضیان تحصیل در موسسات آموزشی و دانشگاه های استرالیا می توانند با توجه به شرایط خود برای  اخذ پذیرش تحصیلی از یکی از مراکز آموزشی استرالیا اقدام کنند. این افراد پس از دریافت پذیرش از این موسسات می توانند با جمع آوری مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی استرالیا، در این خصوص اقدام کنند. ویزای تحصیلی استرالیا به نام ویزای ساب کلاس ۵۰۰ نام گذاری شده است.

ویزای توریستی استرالیا

ویزای توریستی استرالیا یکی از ویزاهای ورود سریع به استرالیا می باشد. ویزای توریستی استرالیا به نام ویزای ساب کلاس ۶۰۰ استرالیا شناخته شده است. ویزای توریستی استرالیا با اهداف گردشگری، دیدار اقوام و بازدید تجاری از استرالیا تهیه و تنظیم شده است.

ویزای کار استرالیا

گرفتن ویزای کار استرالیا یکی از راه های ورود به این کشور می باشد. ویزای کاری استرالیا به دو نوع ویزای موقت و دائم دسته بندی می شود. ویزای کاری موقت استرالیا قابل تبدیل به ویزای اقامت دائم می باشد. ویزاهای استرالیا از طریق ساب کلاس دسته بندی می شوند. متقاضیان ویزای کار استرالیا باید از طریق فاکتور های سن، تحصیلات، سابقه کار، مدرک تحصیلی امتیاز مورد نیاز این ویزا را کسب کنند.

ویزای همراه استرالیا

یکی از راه های مهاجرت به استرالیا، مهاجرت از راه تحصیل در موسسات و دانشگاه های این کشور می باشد. متقاضیانی که برای پذیرش تحصیلی در این کشور اقدام می کنند می توانند به صورت همزمان همراهی خانواده خود را نیز داشته باشند. همسر و فرزندان این افراد می توانند با دریافت ویزای همراه استرالیا به همراه دانشجو وارد این کشور شوند.

ویزای کارآفرینی استرالیا

ویزای کارآفرینی استرالیا یکی از ویزاهای محبوب مالکین کسب و کار می باشد. افرادی که دارای تجربه و مهارت در راه اندازی بیزینس می باشند می توانند با در نظر گرفتن شرایط ویزای کارآفرینی استرالیا، برای مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا اقدام کنند. ویزای کارآفرینی استرالیا که تحت عنوان ویزای ساب کلاس ۱۸۸ نیز شناخته شده است، در ابتدا اقامت موقت ۴ ساله برای با افراد واجد شرایط را فراهم می کند.

خدمات موسسه یوکن در زمینه مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

خانواده و زندگی در کنار اعضاء خانواده یکی از اولویت های مهم دولت استرالیا می باشد. از این رو دولت استرالیا ویزاهای مختلفی را برای مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج طراحی و تنظیم نموده است.مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج یکی از سریع ترین راه های ورود به این کشور می باشد. اخذ اقامت استرالیا از طریق ازدواج یک فرآیند دو مرحله ای است. متقاضیان مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج ابتدا برای یک از ویزاهای موقت اقدام می کنند و سپس با انجام تعهدات آن ویزا، برای ویزای اقامت دائم استرالیا درخواست می دهند.

مهاجرت به استرالیا ۲۰۲۱ از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری یکی از راه های اخذ اقامت استرالیا می باشد. کشور استرالیا جهت تامین اهداف اقتصادی و کارآفرینی خود برنامه ای متنوع سرمایه گذاری را طراحی و تنظیم نموده است. افراد واجد شرایط می توانند با تشکیل پرونده برای ویزاهای سرمایه گذاری کانادا جهت مهاجرت به استرالیا به همراه خانواده اقدام کنند. مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری مناسب مالکین صنایع و  کسب و هارهای موفق می باشد. افرادی که در خصوص مدیریت و راه اندازی بیزینس تجربه موفقی داشته باشند می توانند از طریق سرمایه گذاری در استرالیا جهت اخذ اقامت این کشور اقدام کند.

خدمات موسسه مهاجرت استرالیا یوکن

موسسه مهاجرتی یوکن با سالها تجربه موفق در پرونده های ویزای کاری استرالیا، سرمایه گذاری، ویزای تحصیلی و توریستی استرالیا آماده ارائه خدمات مهاجرتی و اقامتی استرالیا است. متقاضیان می توانند با مراجعه به وب سایت موسسه یوکن و تماس از طریق تلفن های درج شده در آن، جهت دریافت مشاوره و ارزیابی شرایط خود اقدام کنند.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای
https://intoday.ir/?p=58049

آتنا بنی اسدی

بعد از انصراف از دانشگاه هشت شغل رو تست کردم تا اینکه با گروه خوب این تودی آشنا شدم و مسیر زندگی خودم تغییر کرد ، ترکیب گردشگری با کار باعث شد دید من نسبت به جهان تغییر کند.

مطالب مرتبط
تحصیل در کانادا بهتر است یا آمریکا
مریم عبداللهی
0 دیدگاه
سفارت قطر تهران
مهسا مطهری
0 دیدگاه
مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج
مریم عبداللهی
0 دیدگاه
تحصیل در کانادا بهتر است یا آلمان؟
الهه شاکردوست
0 دیدگاه
سفارت پاکستان تهران
مهری شاپوری
1 دیدگاه
آیا برای اخذ ویزا نیاز به وکیل داریم
الهه شاکردوست
0 دیدگاه

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس