کاربران گرامی، سایت این‌تودِی در حال بروزرسانی می‌باشد در این هنگام ممکن است شما با خطا هایی مواجه شوید لطفاً تا پایان اصلاحیه سایت ما را همراهی کنید. باتشکر
خانه / ساحل اوشیان

ساحل اوشیان

ساحل اوشیان

ساحل اوشیان چابکسر از زیباترین سواحل گیلان در غرب شهر چابکسر از سواحل رودسر مسحوب می شود، روستای اوشیان در میان دریای اوشیان و جنگل های البرز شمالی واقع شده که دارای زیباترین منظره های رو به دریای شمال است، فاصله ساحل تا طبیعت و جنگل خارق العاده در اوشیان فقط ۱.۵ کیلومتر می باشد، جاده منتهی به دریا هم به قدری باریک است که اگر در روزهای شلوغ همچون نوروز سفر کنید دچار چالش می شوید.

ساحل اوشیان کجاست؟

ساحل اوشیان کجاست؟ساحل اوشیان بعد از چابکسر در شمال روستای اوشیان واقع شده است، محل ماهی گیری اوشیان هم در همین محل دایر است و در کنار آن برخی امکانات رفاهی نظیر سرویس بهداشتی و محل پارک خودرو تعبیه شده است، اینجا مناسب برپایی چادر نیست و بهتر است پلاژهای گیلان در سایر مناطق را تست کنید، منتظر امتیاز و نظرات شما هستیم.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲ رای
https://intoday.ir/?p=71720

مهری شاپوری

تا سال 95 یه زن خونه دار عادی بودم ، خیلی دوست داشتم کار کنم و همزمان به کار خونه برسم تا اینکه به تیم بزرگ این تودی آشنا شدم ، واقعا کار گردشگری بی نظیره.

مطالب مرتبط
ساحل شهربازی رامسر
ترلان کمیلی
0 دیدگاه
سواحل بندرعباس را بشناسید!
مریم عبداللهی
0 دیدگاه
کمپ ساحلی قشم
سردبیر ارشد
0 دیدگاه
ساحل پلانکتون‌ها رمین
پروانه ماندگار
0 دیدگاه
پارک ساحلی هور کیش
سردبیر ارشد
0 دیدگاه
اسکله تیس
مهسا مطهری
0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس