جاذبه های گردشگری تهرانخانه های قدیمی

تصاویر خانه موزه ی دکتر معین و استاد جاهد

FavoriteLoadingافزودن به لیست علاقه مندی
آدرس
:
ایران، تهران
نکات ضروری
:
فصل سفر : سختی مسیر : نیاز به پیاده روی : مسیر خاکی : مجوز برای بازدید : خطرات :
موقعیت روی نقشه گوگل
:

تصاویر خانه موزه ی دکتر معین و استاد جاهد گویای همه چیز است، این عکس ها واقعیات زندگی این دو استاد بزرگ را در این سرزمین به بهترین شکل به نمایش می گذارد. عمر گرانبهای این دو فرهیخته فقط و فقط به منظور موفقیت و پیشرفت مردم ایران سپری شد. بسیاری شبیه به این دو عزیز در زمینه های مختلف در ایران زندگی کردند، که متاسفانه بسیاری از ما آنها را نمی شناسیم.

تصاویر خانه موزه ی دکتر معین و استاد جاهد

pictures-of-the-house-of-the-museum-of-dr-moin-and-professor-jahed pictures-of-the-house-of-the-museum-of-dr-moin-and-professor-jahed pictures-of-the-house-of-the-museum-of-dr-moin-and-professor-jahed

تک تک قسمت های این خانه موزه یادآور سال ها تلاش و همت این بزرگواران است. برای آشنایی کودکان و فرزندان ما با افراد شاخص و گرانقدری چون استاد جاهد و دکتر معین باید از روش های مختلفی استفاده شود. تا از این طریق اطلاعات و آگاهی های مردم نسبت ایشان و سایر بزرگان این مرز و بوم  بیش از پیش افزایش یابد.

تصاویر خانه موزه ی دکتر معین و استاد جاهد

نوشته های مشابه

اگر در آینده قصد سفر به تهران داشتید، پیشنها می کنم از این خانه موزه هم بازدید کنید، حتما جذابیت های زیادی در این مجموعه وجود دارد. البته در تصاویر خانه موزه ی دکتر معین و استاد جاهد تلاش کردیم، قسمت های مختلف این مکان را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذاریم.

Pictures of the house of the museum of Dr. Moin and Professor Jahed

این مکان یکی از جاذبه های گردشگری و تفریحی تهران به شمار می رود، که دارای ویژگی های خاص و منحصربفردی است. فضا و محیط خانه بسیار دلچسب و زیباست به طوری که در آن احساس آرامش می کنید.

تصاویر خانه موزه ی دکتر معین و استاد جاهد تصاویر خانه موزه ی دکتر معین و استاد جاهد

تصاویر خانه موزه ی دکتر معین و استاد جاهد

این خانه یکی از خانه های تاریخی تهران است که جاذبه ای بی نظیر و فوق العاده برای بازدید و گشت و گذار است. اگر امکان سفر را ندارید، ناراحت نباشید، با کمک این تصاویر و عکس ها می توانید بیشتر با این مجموعه آشنا شوید.

تصاویر خانه موزه ی دکتر معین و استاد جاهد

تصاویر خانه موزه ی دکتر معین و استاد جاهد


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا