جاذبه های گردشگری تهرانخانه های قدیمیموزه

تصاویر خانه موزه ی تیمور تاش (موزه ی جنگ)

FavoriteLoadingافزودن به لیست علاقه مندی
آدرس
:
ایران، تهران
نکات ضروری
:
فصل سفر : سختی مسیر : نیاز به پیاده روی : مسیر خاکی : مجوز برای بازدید : خطرات :
موقعیت روی نقشه گوگل
:

تصاویر خانه موزه ی تیمور تاش با اینکه همه بخش ها و قسمت های این مجموعه ی زیبا را به نمایش می گذارند. اما من فکر می کنم هنوز نمی توانند حق مطلب را به خوبی بیان کنند. این خانه یکی از خانه های تاریخی تهران است.

این مجموعه به همان اندازه که شگفت آور و بسیار جذاب است، عبرت آموز هم هست. غیر ممکن شما وارد این خانه تاریخی تهران بشوید و مبهوت فضای داخلی و محوطه ی ان نشوید. بازدید از این موزه شما را به گذشته ها و روزگاران دور می برد، زمانی که شاید شما دوران کودکی خود را سپری می کردید. درختان، گل ها و گیاهان، ادوات، سلاح ها و هر آنچه در این موزه هست، بی نظیر و فوق العاده هستند.

تصاویر خانه موزه ی تیمور تاش

تصاویر خانه موزه ی تیمور تاش

برای من توصیف این مجموعه بسیار سخت است برای همین پیشنهاد می کنم در اولین سفرتان به تهران حتما از این مکان بازدید کنید. اینجا تجربه ای متفاوت منتظر شماست، تجربه ای که در کمتر جایی می توانید بدست بیاورید.

نوشته های مشابه

از زمانی که شخصیت های اصلی این ساختمان در اینجا زندگی می کردند تا کنون سال های بسیاری گذشته، اما تنها چیزی که از آن روزها باقی مانده است. تاریخ و خاطراتی است که در ذهن من و شما ثبت شده است. وقتی وارد موزه ی جنگ می شوید، به نظر می رسد در دنیای دیگری وارد شده اید و حس و حال خاصی پیدا می کنید.

تصاویر خانه موزه ی تیمور تاش

شاید تصاویر خانه موزه ی تیمورتاش تا حدودی بتواند این احساس را به شما القاء کند. با این حال به نظرم شما باید از نزدیک این مجموعه را بازدید کنید تا به خوبی با آن آشنا شوید. علاوه بر موزه ی جنگ، فضا و محوطه ی این مجموعه بسیار دیدنی است. در بعضی از تصاویر خانه موزه ی تیمور تاش این قسمت ها را به شما نسان داده ایم.

تصاویر خانه موزه ی تیمور تاش

تصاویر خانه موزه ی تیمور تاش تصاویر خانه موزه ی تیمور تاش تصاویر خانه موزه ی تیمور تاش

تصاویر خانه موزه ی تیمور تاش

تصاویر خانه موزه ی تیمور تاش


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا