جاذبه های گردشگری تهرانخانه های قدیمی

تصاویر خانه موزه ی صادق هدایت

FavoriteLoadingافزودن به لیست علاقه مندی
آدرس
:
ایران، تهران
نکات ضروری
:
فصل سفر : سختی مسیر : نیاز به پیاده روی : مسیر خاکی : مجوز برای بازدید : خطرات :
موقعیت روی نقشه گوگل
:

تصاویر خانه موزه ی صادق هدایت قسمتی از زندگی این نویسنده را برای شما به نمایش می گذارند. صادق هدایت بعنوان یکی از روشنفکران و داستان نویسان برجسته ی ایران شاید برای بسیاری از شما نامی نا آشنا باشد و شما درباره زندگی آن اطلاعاتی نداشته باشید. قسمتی از شرحال این نویسنده ی بزرگ را به قلم خودش برای شما می نویسم

” شرح حال من هیچ نکته برجسته ای در بر ندارد نه پیش آمد قابل توجهی در آن رخ داده نه عنوانی داشته ام، نه دیپلم مهمی در دست دارم و نه مدرسه شاگرد درخشانی بوده ام بلکه همیشه با عدم موفقیت رو به رو شده ام.”

سادگی و بی آلایشی را نه تنها در گفتار که در خانه ی این نویسنده بزرگ به وضوح می توان دید. خانه ی صادق هدایت به سبک خانه های اواخر دوران قاجاریه توسط پدرش ساخته شد. این خانه یکی از خانه های تاریخی تهران می باشد. تصاویر خانه موزه ی صادق هدایت این مکان را در دوران های مختلف نشان می دهد. شاید این عکس ها و تصاویر حق مطلب را به طور کامل ادا نکنند، با این حال به شما در آشنایی و شناخت بیشتر کمک می کند.

تصاویر خانه موزه ی هدایت

تصاویر خانه موزه ی هدایت

نوشته های مشابه

تصاویر خانه موزه ی هدایت

تصاویر خانه موزه ی هدایت

تصاویر خانه موزه ی هدایت

اگر در آینده قصد به تهران سفر کردید، پیشنها می کنم از این خانه موزه هم بازدید کنید، حتما جذابیت های زیادی در این مجموعه وجود دارد. در تصاویر خانه موزه ی صادق هدایت تلاش کردیم، قسمت های مختلف این مکان را به بهترین شکل ممکن برای شما عزیزان به نمایش بگذاریم.

این مکان برای مرمت و بازسازی و همچنین نگهداری نیازمند توجه بیشتر مسئولین مربوطه است. امیدوارم در آینده ی نزدیک شاهد رسیدگی بیشتر به این مکان تاریخی و قدیمی باشیم. نسل آینده ما نیازمند شناخت این افراد و سایر فرهیختگان است تا از آنها الگوبرداری کنند.

تصاویر خانه موزه ی هدایت

تصاویر خانه موزه ی هدایت تصاویر خانه موزه ی هدایت


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا