پارک علمی پروفسور بازیما مشهد

پارک علمی پروفسور بازیما مشهد, اولین پارک موضوعی علمی در ایران, این تودی

Mashhad
35°
clear sky
humidity: 20%
wind: 3m/s ENE
H 40 • L 38
36°
Tue
37°
Wed
38°
Thu
39°
Fri
Weather from OpenWeatherMap

جاذبه های گردشگری مشهد

پارک علمی پروفسور بازیما مشهد با آدرس و تصاویر

اولین پارک علمی و همچنین اولین پارک موضوعی در کشور ایران به اسم پارک علمی پروفسور بازیما مشهد مقدس ایجاد گردیده است، شما می توانید در هنگام مراجعه به مجموعه توریستی سپاد مشهد که خود دارای کلی مراکز خرید از جمله مرکز خرید الماس شرق، مرکز خرید وصال و باغ پرندگان و آکواریوم بزرگ آب شور زیبا می باشد از پارک علمی بازدید به عمل آوررید و گردشی خاص را تجربه نمایید.

  • آدرس پارک علمی پروفسور بازیما مشهد : ایران، خراسان رضوی، مشهد، خیام شمالی، مجموعه توریستی سپاد، مرکز خرید وصال، طبقه 4، پارک علمی پروفسور بازیما
  • هزینه بلیت  : 25 هزار تومان
  • مدت بازدید از این پارک : بدون احتساب مسیر خیابانی 2 ساعت
  • پارکینگ خودرو : دارد
  • آنتن دهی موبایل : همه اپراتورهای همراه تحت پوشش
  • شماره تماس  : ۳۱۷۳۳ – ۰۵۱
  • ساعات بازدید  : 9 تا 22 همه روزه

پارک علمی پروفسور بازیما مشهد پارک علمی پروفسور بازیما مشهد

پارک علمی پروفسور بازیما

مساحت کلی بازیما دو هزار و چهارصد متر مربع است و در طبقه +4 مرکز خرید مدرن و مجلل وصال قرار دارد، در این پارک علمی شما با مهم ترین اکتشافات و اختراعات از ابتدای بوجود آمدن زندگی بشری به صورت چند بعدی و در سایز بزرگ روبرو خواهید شد،  اینجا عنوان اولین پارک علمی موضوعی در ایران و سومین پارک علمی در دنیا رکوردار می باشد.

پارک علمی پروفسور بازیما مشهد پارک علمی پروفسور بازیما مشهد

سفری جذاب به بدن

شما می توانید سفری شگفت انگیز به درون بدن انسان  داشته باشید و شگفتی های علمی داخل بدن را چشم خودتون از نزدیک مشاهده نمایید، همچنین در حین این گردش علمی از مطالب علمی و آموزنده موجود استفاده و مطالعه نمایید.

پارک علمی پروفسور بازیما مشهد

سیمیلاتور

سیمیلاتور یا شبیه سازهای متعددی در پارک پروفسور بازیما وجود دارد که بهترین این بازی های شبیه سازی شده می توان به شبیه ساز بی وزنی در فضا، شبیه ساز خلبانی در آسمان مشهد، شبیه ساز مریخ نوردی بر روی کره زیبای مریخ اشاره کرد.

پارک علمی پروفسور بازیما مشهد پارک علمی پروفسور بازیما مشهد

همچنین اگر اهل عملیات های علمی همانند جراحی و تشریح بدن انسان و یا حیوانات باشید می توانید در قسمتی از پارک این امور پزشکی را انجام دهید.

پارک علمی پروفسور بازیما مشهد پارک علمی پروفسور بازیما مشهد

امکانات رفاهی پارک علمی پروفسور بازیما

پارک علمی پروفسور بازیما در منطقه تفریحی و توریستی سپاد مشهد قرار دارد و این منطقه خود دارای تعداد زیادی جاذبه تفریحی و مرکز خرید می باشد، از جمله این جاذبه ها می توان به مرکز خرید وصال ، مرکز خرید الماس شرق، مرکز خرید روباز سپاد ، باغ پرندگان اشاره کرد.

READ  باغ پرندگان مشهد | اماکن دیدنی مشهد | این تودی

پارک علمی پروفسور بازیما مشهد پارک علمی پروفسور بازیما مشهد

در کنار این موارد پارکینگ های متعدد خودروهای سواری، راهنمای گردشگری، هزینه رایگان ورودی به این منطقه در خیابان خیام شمالی، سرویس های بهداشتی متعدد، نمازخانه، هایپرمارکت ، بازارچه، آکواریوم آب شور ، تاکسی سرویس، ایستگاه اتوبوس و آنتن دهی خوب موبایل از امکانات دیگر این منطقه گردشگری می باشد که پارک علمی پروفسور بازیما در مرکز خرید الماس شرق واقع شده است.

پارک علمی پروفسور بازیما مشهد

سخن پایانی

در مجموع پارک علمی پروفسور بازیمای مشهد به قول معروف خوراک ادمای عاشق علم و اکتشافات علمیست و همچنین اگر کودکان شما به مسایل علمی علاقه مند هستند می توانید از این پارک دیدن نمایید.

بیشتر بخوانید

4.4
نقد و بررسی این تودی

بررسی شده توسط کوروش ابریشمی

ارزش علمی

5

ارزش معماری

4.3

مسیر و دسترسی

3.9

امکانات رفاهی

4.3

شرایط نگهداری

4.6
مزایا

  • بهترین پارک علمی کشور
  • محیطی جذاب و مدرن
معایب

  • ندارد

2

4.7
03

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین مطالب