کاربران گرامی، سایت این‌تودِی در حال بروزرسانی می‌باشد در این هنگام ممکن است شما با خطا هایی مواجه شوید لطفاً تا پایان اصلاحیه سایت ما را همراهی کنید. باتشکر
خانه / موزه المپیک و ورزش قطر

موزه المپیک و ورزش قطر

موزه المپیک و ورزش قطر

موزه المپیک و ورزش قطر یکی از جاذبه های گردشگری دوحه در شرق استادیوم بین‌المللی خلیفه و مرکز خرید حیات پلازا می باشد که با مساحت ۱۹ هزار متر مربع دارای هفده هزار شی، عکس و المان‌های ورزشی از دوران باستان تا امروز است، اینجا محل خوبی برای آشنایی همه سنین با تاریخچه‌ی کامل از انواع ورزش‌ها می باشد و بخش هایی از این موزه به قهرمانان و ورزشکاران مشهور قطری اختصاص یافته است.

فقط بخش المپیک این موزه در سالنی پانزده هزار متر مربعی دارای یکصد و پنجاه صفحه نمایش تعاملی و هزار و پانصد شی مربوط به رشته های المپیکی است، خوب است بدانید در کنار موزه المپیک و ورزش قطر، پارک المپیک قطر با مساحت هشت هزار متر مربع طراحی شده و به طور کلی محل خوبی برای گردش در دوحه محسوب می شود، آدرس و نقشه موزه المپیک و ورزش قطر ۱-۲-۳ را در بخش بالا مشاهده می کنید.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
https://intoday.ir/?p=74817

آتنا بنی اسدی

بعد از انصراف از دانشگاه هشت شغل رو تست کردم تا اینکه با گروه خوب این تودی آشنا شدم و مسیر زندگی خودم تغییر کرد ، ترکیب گردشگری با کار باعث شد دید من نسبت به جهان تغییر کند.

مطالب مرتبط
کاخ توپکاپی
آتنا بنی اسدی
0 دیدگاه
موزه شهاب سنگ ایران
آتنا بنی اسدی
0 دیدگاه
باغ جهانی و موزه اکبریه بیرجند
آتنا بنی اسدی
0 دیدگاه
موزه تاریخ طبیعی اردبیل
مهدی خانی
0 دیدگاه
خانه مشروطیت اصفهان
ترلان کمیلی
0 دیدگاه
موزه مردم شناسی ایلام یا موزه کاخ والی
زهرا کشاورز
2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس