حمام قاضی اصفهان با خدمات دلاکی و ماساژ

Qazi-Isfahan-Bath (5)

حمام قاضی اصفهان یکی از اماکن تاریخی اصفهان ثبت میراث ملی ایران می باشد که امروزه با برخی مرمت های خوب دایر بخش هایی از آن برای بانوان و آقایان دایر شده است، شما علاوه بر اینکه در این گرمابه می توانید سبک معماری چشم نواز ایرانی را مشاهده کنید، در صورت تمایل می توایند لحظاتی وارد حوضچه آب سرد شده یا از خدمات ماساژ و دلاکی آن همراه با سرو نوشیدنی و خوراکی های خوشمزه استفاده کنید.

همچمون مجموعه تاریخی وکیل در شیراز، مجموعه تاریخی قاضی در اصفهان شامل بازار، مسجد و حمام سنتی می باشد که در ناحیه شهشهان این شهر واقع شده است، پرسنل این مکان در همان ابتدای ورود شما پس از خرید بلیت در صورت تمایل کمی تاریخچه این محل را به شما بیان می کنند، وسایل استحمام همچون کیسه، لیف و روشور به هر شخص ارائه می شود تا کاملا تجربه یک حمام تاریخی را در قرن ۲۱ کسب کنند.

حمام قاضی اصفهان حمام قاضی اصفهان

گرمابه قاضی

این مکان در سال ۱۳۹۹ خورشیدی با بازسازی خوب دوباره افتتاح شد دارای یک خزینه فوق العاده می باشد که گردشگران اجازه ورود به آن را خواهند داشت، خدمات دلاکی با هزینه های سوا انجام می شود و در پایان می توانید نوشیدنی های خنک اصیل اصفهانی برای خود و همراهانتان سفارش دهید، گردشگران خارجی با مشاهده حمام قاضی اصفهان در صفحات مجازی به شدت تبلیغ این محل را برای هموطنان خود می کنند و از تجربه لذت بخش دلاکی می گویند!

حمام قاضی اصفهان حمام قاضی اصفهان

سخن پایانی

گرچه هزینه ورودی و استحمام در حمام قاضی اصفهان کمی نرمال نیست، اما برای یک مرتبه ارزشش را دارد تا هم از یک محل فوق تاریخی دیدن کنید و هم در کنار آن استحمام نمایید، در بخش زیر می توانید نظرات، سوالات و تجربیات خود را برای ما و دیگران کامنت کنید.

بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۸ رای
https://intoday.ir/?p=44335

آتنا بنی اسدی

بعد از انصراف از دانشگاه هشت شغل رو تست کردم تا اینکه با گروه خوب این تودی آشنا شدم و مسیر زندگی خودم تغییر کرد ، ترکیب گردشگری با کار باعث شد دید من نسبت به جهان تغییر کند.

مطالب مرتبط
حمام ارگ کریم‌خان شیراز
آیدا قوام
2 دیدگاه
مقبره خواجه نظام الملک اصفهان
امیر رضا شاهرخی
0 دیدگاه
مسجد جامع اصفهان
ترلان کمیلی
10 دیدگاه
مسجد امام علی اصفهان
سردبیر ارشد
1 دیدگاه
بریانی حاج محمود شفاعت اصفهان
ترلان کمیلی
6 دیدگاه
بازار بزرگ اصفهان
مهری شاپوری
2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس