کاربران گرامی، سایت این‌تودِی در حال بروزرسانی می‌باشد در این هنگام ممکن است شما با خطا هایی مواجه شوید لطفاً تا پایان اصلاحیه سایت ما را همراهی کنید. باتشکر
خانه / فرودگاه رامسر

فرودگاه رامسر

فرودگاه رامسر

سایت فرودگاه رامسر ( RZR ) برای مشاهده اطلاعات پرواز و برنامه پروازهای روزانه در بالا مشاهده می کنید، امروزه پروازهای خوبی از شهرهای تهران، مشهد، اهواز، کیش، بندرعباس، اصفهان، شیراز به فرودگاه رامسر انجام می شود، اینجا فرودگاهی کوچک با مناظری فوق العاده به سمت دریای مازندران و کوهستان‌های اطراف در شرق شهر رامسر و حوالی میدان خلعتبری می باشد که دارای امکانات توسطی نظیر تاکسی سرویس، توالت عمومی، تابلوی پرواز، راهنمای صوتی، نیمکت، سالن انتظار و گیت نگهبانی است.

برنامه پروازهای فرودگاه رامسر

برنامه پروازهای فرودگاه رامسر به شهرهای دیگر ایران به شرح زیر است ( پروازهای رامسر معمولا فصلی بوده و در نیمه اول سال شهرهای دیگری هم به این مکان دارا پرواز می شوند )

  • پرواز تهران – رامسر – تهران : شنبه، چهارشنبه و جمعه هر هفته
  • پرواز مشهد – رامسر – مشهد : جمعه ها
  • پرواز شیراز – رامسر – شیراز : نا مشخص
  • پرواز اصفهان – رامسر – اصفهان : نا مشخص
  • پرواز اهواز – رامسر – اهواز : نا مشخص
  • پرواز بندرعباس – رامسر – بندرعباس : نا مشخص
  • پرواز کیش – رامسر – کیش : نا مشخص

بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۳ رای
https://intoday.ir/?p=78532

پروانه ماندگار

مطالب مرتبط
ساحل شهربازی رامسر
ترلان کمیلی
0 دیدگاه
قوانین همراه داشتن سیگار در فرودگاه
بهنام خیریه
0 دیدگاه
آبشار راشنه جواهرده
پروانه ماندگار
4 دیدگاه
پارک جنگلی صیقل محله جواهرده
امیر رضا شاهرخی
0 دیدگاه
آبشار جواهرده
آیدا قوام
3 دیدگاه
هتل شایان جواهرده
الهه شاکردوست
6 دیدگاه

3 پاسخ

  1. فرودگاه کوچک ولی خیلی خوبیه ولی به علت نبود وسایل وتجهیزات ناوبری اغلب پروازها لغو میشود هرگاه هوامه آلودوبارانی باشد خلبانها به علت نبودناوبری باید باتکیه به حواس خودفرود وصعودرا انجام دهند ماهم به همین علت درروزیکه پروازداشتیم بالغو دوپروازمواجه شدیم البته باپنج شش ساعت معطلی..ولی خب این ازمشکلات فرودگاههای کوچک است وامنیت پروازازهمه چیزواجبتر.بانددیگری نیزوجوددارد که نیمه کاره رهاشده درگل تجربه پروازازاین فرودگاه راازدست ندهید بااینکه قسمت مانبود…….

  2. فرودگاه رامسر یکی از فرودگاه های کوچک و بسیار زیبای ایرانه. این فرودگاه در سمت شرق شهر رامسر و در کنار دریا احداث شده. در حال حاضر پروازهای شرکت‌های هواپیمایی ایران ایر و آسمان به مقصد تهران انجام میشه. بانک دوم فرودگاه‌ها با کف بتونی سالهاست که نیمه کاره مونده. پرواز تهران به رامسر یا هواپیماهای کوچک بسیار جذابه. به خصوص در فصل بهار. مشرف بودن به جنگل و کوهستان جذابیت این فرودگاه رو دوچندان کرده. خلاصه اگه دوست دارید از سفر هوایی لذا ببرید من پروازها به مقصد رامسر رو توصیه میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس