کاربران گرامی، سایت این‌تودِی در حال بروزرسانی می‌باشد در این هنگام ممکن است شما با خطا هایی مواجه شوید لطفاً تا پایان اصلاحیه سایت ما را همراهی کنید. باتشکر
خانه / دلایل استخدام وکیل مهاجرت به استرالیا

دلایل استخدام وکیل مهاجرت به استرالیا

وکیل مهاجرت به استرالیا

تعداد زیادی از افرادی که می خواهند به کشور استرالیا مهاجرت کنند با مشکل بزرگی به اسم پیدا کردن یک وکیل مهاجرتی ماهر و با تجربه بالا روبرو می شوند. بدون شک اطلاع نداشتن از قوانین مهاجرت به این کشور می تواند نه تنها شما را سردرگم کند بلکه دردسرهایی هم برای تان به وجود آورد. در این مطلب می خواهیم به ضرورت استخدام وکیل مهاجرتی استرالیا و همچنین نحوه اعتماد به افرادی که این ادعا را دارند، اشاره کنیم.

جستجوی اسم وکیل مهاجرت استرالیا در فهرست سایت سازمان مارا

وکلای معتبر مهاجرت به استرالیا باید تحت نظارت مستقیم سازمان مهاجرتی مارا فعالیت کنند و عملکرد آن ها توسط این سازمان بررسی می شود. وکیل باید در دوره های آموزشی توسعه فردی این سازمان شرکت کند و ملزم به پرداخت هزینه های سالیانه و مشخص است.

وکیل با شرکت در این دوره ها در جریان آخرین اطلاعات مهاجرت قرار می گیرد. برای جستجوی نام وکیل مورد نظر خود می توانید به سایت سازمان مارا بروید.

هر اسم ثبت شده یک سال اعتبار دارد. پس از پیدا کردن نام وکیل تاریخ ثبت نام او را نیز در نظر بگیرید. دو عدد اول شماره ای که این سازمان به هر وکیل مهاجرتی اختصاصی می دهد تاریخ ثبت نام اولیه آن ها و در نتیجه نشان دهنده سابقه کاری آن ها است.

مقررات مهاجرت به استرالیا

مقررات مهاجرت به استرالیا، بسته به سیاست های دولت استرالیا در این زمینه ممکن است توسط دولت استرالیا عوض شود و معمولا بازه زمانی این تغییرات هر سه ماه یک مرتبه است. یکی از نکات مهم استخدام وکیل مهاجرت به استرالیا این است که او روابط قوی دارد و می تواند به این تغییرات پی ببرد.

گاهی اوقات تعدادی از وکلای مهاجرتی استرالیا اطلاعات اشتباهی را در اختیار موکلان خود می‎ گذارند. دلیل آن می تواند به علت موارد زیر باشد:

  • تجربه پایین : برخی از افراد تنها به دلیل این که خود را حرفه ای نشان دهند، هر سوالی را بدون حتی آگاهی از صحت جواب آن، بی پاسخ نمی گذارند.
  • بیش از حد سخت نشان دادن روند مهاجرت: برخی از وکلا با کمک پاسخ های گمراه کننده تلاش می کنند روند فعالیت را بیش از حد سخت نشان دهد. بنابراین موکل ممکن است گمراه شود و احساس ناآگاهی کند و متقاعد به عقد قرارداد شود.
  • ترساندن متقاضی مهاجرت : گاهی به کمک اطلاعاتی که در زمینه روند مهاجرت دارند موکل را ممکن است بترسانند تا قرارداد را امضا کند.

دلایل استخدام وکیل

فراموش نکنید، مسیر قانونی به دست آوردن ویزای استرالیا، بسته به هر شخص، شرایط او و عوامل دیگر متفاوت خواهد بود، بنابراین یکی از دلایل ضرورت استخدام وکیل مهاجرت استرالیا به دست آوردن جواب سوالات گوناگون است تا مهارت و توانایی او را نشان دهد.

اگر وکیلی در مورد موضوعی اظهار نا آگاهی کرد صداقت او را نشان می دهد چون بعضی از سوال ها نیاز به تحقیق بیشتر دارند. وکیلی که ادعا می کند شرایط شما باید بیشتر مورد بررسی قرار گیرد، احتمالا بهترین گزینه برای انجام فعالیت های مربوط به دریافت ویزای استرالیا است.

یکی دیگر از دلایل استفاده از وکیل مهاجرتی این است که یک وکیل معتبر و خوب یقینا سابقه کار زیاد دارد که معمولا بیشتر از ۵ سال است. در واقع چنین وکلایی ممکن است دستمزد بیشتری درخواست کنند ولی ارزش لازم را دارد. سرمایه گذاری برای همکاری با چنین فردی در بلند مدت به نفع شما خواهد بود چون با آگاهی خود روند مهاجرت شما را بهتر پیش می برد.، او از روند تغییرات مهاجرت به نفع شما استفاده خواهد کرد. علاوه بر این با توجه به شغلی که شما دارید پرونده شما را به شکل مناسبی به جلو پیش می برد تا سرعت اخذ ویزا بالا برود.

همچنین استخدام یک وکیل مهاجرت استرالیا باعث می شود با افرادی کار کنید که یقینا قابل اعتماد هستند. پیش از انتخاب وکیل حتما در مورد موکل های قبلی او تحقیق کنید. می توانید به سایت خود وکیل یا شرکت مهاجرتی او مراجعه کنید که بخشی برای نشان دادن نظرات موکلان قبلی دارد. همچنین می توانید از اطلاعات ثبت شده به وسیله سازمان مارا یا سازمان مهاجرت استرالیا استفاده کنید.

البته باید بگوییم هیچ کس ملزم نیست زمان ارائه درخواست خود برای مهاجرت به استرالیا حتما از یک وکیل یا مشاور رسمی استفاده کند. در واقع استخدام وکیل مهاجرت استرالیا باعث می شود ضریب اطمینان قبولی پرونده شما بیشتر شود چون استرالیا کشوری بسیار بانظم و پایبند به قوانین است و کوچکترین اشتباه می تواند باعث رد شدن درخواست شما برای اخذ ویزا شود.

همچنین سازمان مارا وکلای تایید شده خود را مقید کرده است تا در سریع ترین بازه زمانی ممکن نیازهای موکل خود را برطرف کند. وکیل ارتباط سریع و مستقیمی با شما برقرار می کند و شما در جریان تمامی مراحل کار و نتایج آن می گذارد. امری که شاید انجام آن برای شما به تنهایی به مراتب سخت باشد و ندانید باید از چه مرجعی پرونده خود را پیگیری کنید یا اگر تغییراتی در این بین رخ داد شامل شما می شود یا نه.

همچنین باید بدانید قرارگیری نام وکیل مهاجرت در سازمان مارا که فعالیت خود را از سال ۲۰۰۹ آغاز کرده است معانی زیر را دارد:

  • تنها اشخاصی در فهرست وکلای این سازمان قرار می گیرند که شرایط مناسب را دارند.
  • دانش آن ها از امور مهاجرتی بسیار بالا است و با اطلاع از مسائل حقوقی و قانونی می توانند بسته به پرونده افراد به آن ها مشورت رسانی کنند.
  • با توجه به این که فعالیت مارا در راستای فعالیت های وزارت مهاجرت و امور شهروندی و زیر نظارت و پیگیری مقامات نظارت برای رسیدگی به فعالیت های وکلای مهاجرت است، یک وکیل مهاجرتی فردی قابل اعتماد است.

همچنین باید بررسی کنید انجام خدمات مهاجرتی استرالیا بدون این که وکیل رسمی سازمان مارا باشید اقدامی غیرقانونی است. بنابراین با استخدام وکیل مهاجرت استرالیا مطمئن می شوید پرونده شما بدون احتمال بروز مشکلات قانونی توسط افرادی شایسته پیگیری می شود.

یک وکیل رسمی استرالیا مجوز مشورت رسانی در زمینه های پیش نیازهای ویزا، ثبت درخواست اخذ ویزا به اداره مهاجرت و کار روی پرونده موکلین در وزارت مهاجرت و امور شهروندی را به عنوان نماینده موکلان خود دارد.

در پایان باید بگوییم استخدام وکیل مهاجرت به استرالیا باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود. تمامی متقاضیان اخذ ویزای استرالیا می خواهند اطمینان حاصل کنند درخواست ویزای آن ها به درستی ثبت می شود. ولی در بعضی از موارد فقط پیگیری چک لیست ارائه شده از سوی اداره مهاجرت استرالیا کافی نیست.

به دفعات دیده شده است که متقاضی نه تنها پول بلکه زمان را نیز با وجود تلاش فراوان خود هدر داده است و نتوانسته است اخذ ارزیابی ویزا یا Visa Assessment را به دست آورد.

بنابراین برای جلوگیری از این مشکلات و افزایش شانس مهاجرت به استرالیا پیشنهاد می کنیم از مشاوره قانونی و حقیقی یک وکیل مهاجرت به استرالیا استفاده کنید تا با آگاهی از جدیدترین قوانین و پیش نیازهای ویزا جلوی بروز مشکل برای شما را بگیرد. در واقع وکیل مهاجرت استرالیا تجربه و شایستگی لازم برای ارائه صحیح درخواست ویزا را دارد و با کمک آن در همان تلاش اول می توانید ویزای استرالیا را به دست آورید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
https://intoday.ir/?p=25812

کوروش ابریشمی

اینکه رشته نرم افزار خوندم و هیچ کمکی تو زندگی بهم نکرد داشت نا امیدم می کرد تا بعد از آزمون و خطاهای متعدد با شغل گردشگری آمیخته شدم ، همین که به کارم علاقه دارم ایزد رو شکر می کنم هر روز.

مطالب مرتبط
تحصیل در کانادا بهتر است یا آمریکا
مریم عبداللهی
0 دیدگاه
سفارت قطر تهران
مهسا مطهری
0 دیدگاه
مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج
مریم عبداللهی
0 دیدگاه
تحصیل در کانادا بهتر است یا آلمان؟
الهه شاکردوست
0 دیدگاه
سفارت پاکستان تهران
مهری شاپوری
1 دیدگاه
آیا برای اخذ ویزا نیاز به وکیل داریم
الهه شاکردوست
0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس