آف رود و تورهای سافاری کیش به همراه توضیحات کامل، آدرس و تصاویر

سلام دوستان، در این پست به صورت کامل آف رود و تورهای سافاری کیش و مجموعه توریستی ، فرهنگی و تفریحاتی پارس سافاری جزیره کیش را برای شما معرفی می کنیم.

آف رود یکی از پر طرفدارترین تفریحات در دنیاست و کشور ما از این موضوع مستثنی نیست، سافاری در ابتدا به معنای تور گردشی و سیاحتی در افریقا بود، که در آن بوسیله ی خوردروها، حیوانات و … از مکان های دیدنی و جذاب بازدید می کنند.

اگر عاشق آف رود یا همان جاده های خاکی ، صحرا و … هستین خوب مسلما در کشور ما جزیره ی کیش به عنوان منطقه ی ویژه در تورهای سافاری شناخته شده است و عاشقان ماشین های دو دیفرانسیل و چهار دیفرانسیل، موتورهای ای تی وی،تریل، و کراس می توانند در صورت سفر به جزیره کیش این تفریح بسیار خاص را تجربه کنند و از آن لذت ببرند.

مجموعه گردشگری و تفریحی پارس کیش دارای چندین پیست استاندارد و بین المللی در این زمینه می باشد از جمله پیست آسفالت اتومبیل رانی و موتورسواری و پیست های خاکی و صحرایی که به علت آب وهوای خشک و بیابانی جزیره کیش بدون اغراق در کشور بی نظیر میباشد.

در مجموعه تفریحی سافاری پارس کیش بخش ویژه ی آموزش هم وجود دارد تا در صورتی که شما مایل به شرکت در کلاس های آموزشی ویژه و حرفه ای زیر نظر مربیان با تجربه و بین المللی در تمام رشته های مختلف اتومبیل رانی و موتورسواری از دوره های مقدماتی تا فوق حرفه ای باشید می توانید با امکاناتی بسیار زیاد این دوره ها را به اتمام برسانید و گواهینامه های بین المللی دریافت کنید.

البته امکانات مجموعه پارس به این موارد ختم نمیشود!!! از دیگر امکانات این مجموعه می توان به رستوران های سرپوشیده، رستوران روباز، کافی شاپ و غرفه های نمایشگاهی صنایع دستی و میراث فرهنگی اشاره کرد.

و در آخر با توجه به تجربه شخصی خود من در این مجموعه اگر شما به دنبال تفریح و سرگرمی هستین که در کشور کمیاب و خاص باشد، پیشنهاد می کنم حتما هر زمانی که به جزیره کیش سفر داشتین از امکانات و تفریحات مجموعه ی پارس استفاده کنید و در جریان باشید که این مطلب کاملا رایگان و بدون هیچگونه تبلیغاتی در وب سایت در امروز تهیه و برای شما عزیزان قرار دادیم.

آدرس : ایران، استان هرمزگان، جزیره کیش، بزرگراه خلیج فارس، مجموعه تفریحی و توریستی پارس کیش

تهیه شده در گروه تفریحی این تودی

آف رود و تورهای سافاری کیش | تفریحات کیش | این تودی
5 (100%) 1 vote[s]
اشتراک گذاری