خانه / اسکای پارک برج میلاد

اسکای پارک برج میلاد

Sky Park
اسکای پارک برج میلاد

اسکای پارک برج میلاد معروف به مجموعه آدرنالینی اسکای پارک جی مکس GMAX یکی از بهترین تفریحات برج میلاد در لیست تفریحات هیجانی تهران است، اسکای پارک تهران دارای ۵ بخش فوق هیجانی است دارد که استفاده از هر کدام نیاز به شجاعت زیادی دارد و شاید با مشاهده ارتفاع ۲۸۰ متری این مجموعه و تفریحات داخل آن، از ورود به آنها خودداری کنید! همچنین قیمت تفریحات اسکای پارک برج میلاد به طور کلی نسبتا گران بوده که شاید برای تمام اقشار جامعه خرید بلیط تفریحات اسکای پارک تهران امکان‌پذیر نباشد! در این پست به طور کامل شما را با معرفی ۵ بخش تفریحی اسکای پارک تهران در برج میلاد، قوانین، قیمت‌ها، تلفن و هر چه لازم است، قبل از ورود به این مجموعه در برج میلاد بدانید، آشنا می‌کنیم، همراه من در این تودی باشید.

اسکای پارک تهران

تفریحات اسکای پارک تهران که قبلا تک تک آن‌ها را به شما معرفی کردیم شامل موارد زیر میشوند که البته توصیه میکنیم این مطلب را تا انتها بخوانید تا قوانین و سن مجاز سوار شدن در هر بخش را به طور کامل آگاه شوید، همچنین اگر روی هر کدام از این لینک‌های آبی رنگ کلیک کنید، وارد پست معرفی کامل همان بازی خواهید شد تا به طور دقیق‌تر با بلندترین مجموعه تفریحی ایران آشنا شوید :

اسکای پارک جی مکس

قبل از هر چیز خوب است بدانید که مجموعه‌های ورزشی و تفریحی جی مکس GMAX امروزه با دو شعبه در تهران از مهیج‌ترین مکان‌های تفریحی تهران در بین نوجوانان، جوانان و بزرگسالان است، شعبه اول از مجموعه تفریحی جی مکس با نام آدرنالین پارک واقع در پارک پرواز و حوالی پارک ژوراسیک تهران از جاهای دیدنی سعادت آباد تهران بود که قبلا آن را به طور کامل معرفی کردیم، شعبه دوم از مجموعه تفریحی GMAX در بلندترین آسمان خراش ایران و نزدیک شهربازی استارلند واقع در سکوی دید باز برج میلاد قرار گرفته که در آن ۵ بخش ورزشی و تفریحی آدرنالینی مناسب نوجوانان تا بزرگسالان طراحی شده است.

اسکای پارک GMAX

مجموعه‌های ورزشی و تفریحی GMAX تهران به طور کلی روی رشته‌های ورزشی و تفریحی هیجانی تمرکز دارند، بدون اغراق می توان گفت که نمونه اکثر لوازم بازی و بخش‌های ورزشی اسکای پارک جی مکس را در هیچ کجای ایران نمی‌توانید پیدا کنید، استفاده از جدیدترین استانداردهای ایمنی بین‌المللی و خاص بودن تفریحات اسکای پارک، باعث شده که خیلی زود و در کمتر از یکسال در بین همه مردم و بویژه گردشگران داخلی و خارجی شهر تهران به شهرت برسد، در ادامه با بخش‌های ورزشی و تفریحی اسکای پارک برج میلاد بیشتر آشنا می‌شوید.

۱- بانجی جامپینگ اسکای پارک

 قیمت بانجی جامپینگ برج میلاد در سال جاری ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌باشد، بعد از اینکه وارد اسکای پارک جی مکس شدید و نوبت شما شود، پرسنل و مربیان مجرب این مجموعه، آموزش‌های لازم، نکات ایمنی و سایر اصول پرش از ارتفاع را به تک تک نفرات ارائه می‌کنند، بعد از آن ۵ دقیقه زمان میبرد تا کمربند و طناب ایمنی منعطف به شما متصل شود، بعد از اتصال باید روی سکوی پرش برج میلاد در تراز ۲۸۰ متری قرار بگیرید تا با فرمان راهنما، به پایین بپرید! حفیقتا پرش از این ارتفاع و آن هم در ایران جرات و شجاعت زیادی می خواهد که اگر شما جز این افراد شجاع هستید! واقعا جای تبریک دارد!

بعد از پرش هم طناب به طور خودکار و با کمک یک موتور بالابرنده شما را به آرامی بالا می‌کشد تا وسیله برای نفر بعدی آماده شود، همین موضوع باعث می‌شود که مدت زمان و صف انتظار زیادی شکل بگیرید و حتی برای خرید بلیط بانجی جامپینگ اسکای پارک، مخصوصا در تعطیلات آخر هفته، عید نوروز و سایر تعطیلات با چالش روبرو شوید!

قیمت بانجی جامپینگ برج میلاد

قیمت بلیط بانجی جامپینگ اسکای پارک جی مکس با توجه به وزن شما تغییر می‌کند، یعنی اگر ابتدا شما جرات داشته باشید که از بلندترین بانجی جامپینگ آسیا در مجموعه اسکای پارک جی مکس برج میلاد به پایین بپرید با توجه به شرایط زیر باید مبلغ آن را پرداخت کنید، دقت کنید هزینه بانجی جامپینگ برج میلاد گران بوده و در دسته تفریحات لوکس تهران قرار می گیرد که مناسب همه اقشار جامعه نیست و به نوعی یک وسیله تفریحی برای بومیان ساکن غرب تهران بشمار می رود :

 • قیمت بانجی جامپینگ برج میلاد برای افراد ۷۰ تا ۹۰ کیلوگرم در سال جاری : ۱.۵۰۰.۰۰۰ هزار تومان
 • قیمت بانجی جامپینگ برج میلاد برای افراد بین ۹۰ تا ۱۳۰ کیلوگمر در سال جاری : ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان

قوانین بانجی جامپینگ اسکای پارک جی مکس

از آنجایی که ارتفاع زیاد این سکوی پرتاب ترس و دلهره آور بوده و در نقطه‌ی مقابل مدیران این مجموعه مسوولیت سنگینی در قبال جان مردم و گردشگران بر عهده دارند، قوانین بانجی جامپینگ برج میلاد و محدودیت سن و وزنی بانجی جامپینگ برج میلاد برای مردم کمی سفت و سخت‌تر اعمال می‌شود تا خدای نکرده در این ارتفاع حدود ۳۰۰ متری، جان شخصی به خطر نیوفتد، در زیر با با جدیدترین قوانین و محدودیت‌های بانجی جامپینگ برج میلاد آشنا می‌شوید :

 • حداقل سن مجاز بانجی جامپینگ برج میلاد : ۱۸ سال
 • حداکثر سن مجاز بانجی جامپینگ برج میلاد : ۵۰ سال
 • حداقل وزن مجاز بانجی جامپینگ برج میلاد : ۵۰ کیلوگرم 
 • حداکثر وزن مجاز بانجی جامپینگ برج میلاد : ۱۳۰ کیلوگرم

بانجی جامپینگ برج میلاد برای چه کسانی ممنوع است؟

استفاده از بانجی جامپینگ اسکای پارک برج میلاد برای برخی افراد که دارای شرایطی خاص، بیماری و موارد دیگر هستند، ممنوع می‌باشد، لیست ممنوعه‌های بانجی جامپینگ آدرنالین پارک برج میلاد به شرح زیر است :

 • افراد دارای بیماری صرع و مشکلات قلبی نظیر تپش بالای قلب!
 • افراد دارای بیماری پیش زمینه‌ای فشار خونه، قند و سر گیجه!
 • افراد دارای آرتروز و مشکلاتی در بخش کمر، دیسک کمر، ستون فقرات، زانو، پا، لگن و گردن !
 • افرادی که در بدن آن‌ها پلاتین وجود دارد.
 • تمام بانوان باردار در هر مدت از دوران حاملگی!
 • افرادی که مشروبات الکلی، مواد مخدر، مواد محرک، قرص روان گردان، حشیش، بنگ، تریاک، هروئین و هر گونه ماده ممنوعه دیگری مصرف کرده باشند.
 • افرادی که در ارتفاه، هیجان و شرایط خاص دچار هنگی، قفلی و ترس می شوند.
 • افرادی که در سال اخیر عمل جراحی انجام داده‌اند.
 • افراد دارای بیماری نارسایی کلیوی، تنگی نفس، پوکی استخوان هستند.

۲- اسکای فلای اسکای پارک

اسکای فلای جی مکس یکی از ۵ تفریح آدرنالینی اسکای پارک جی مکس برج میلاد است، قیمت بلیط پرواز در آسمان اسکای پارک در سال جاری ۵۰۰ هزار تومان می‌باشد، در این بخش هر شرکت کننده ابتدا مجهز به لباس بادگیر، کلاه ایمنی، کفش مناسب و آموزش اصول ایمنی در حین معلق بودن می‌شود تا پس از آن شما به کابلی فلزی برقی از ارتفاع ۲۸۰ متری بالغ بر ۴۰ متر به سمت پایین و کاملا معلق حرکت کنید، بعد از رسیدن به ارتفاع ۲۴۰ متری از برج میلاد و تماشای مناظر خارق العاده پایتخت دوباره کابل برقی شما را با بالا می‌کشاند تا با رسیدن به سکوی اصلی این گردش هیجانی را به اتمام برسانید.

قوانین اسکای فلای اسکای پارک

برای سوار شدن روی این کابل معلق در ارتفاع ۲۸۰ متری برج میلاد، باید لیست قوانین و محدودیت‌های این وسیله تفریحی را رعایت کنید تا اجازه استفاده از آن به شما داده شود، قوانین کابل معلق برقی پرواز در آسمان به شرح زیر هستند :

 • حداقل سن مجاز : ۱۲ سال
 • حداکثر سن مجاز : ۵۵ سال
 • حداکثر وزن مجاز شرکت کننده : ۱۴۰ کیلوگرم
 • ظرفیت : ۱ نفر
 • سوار شدن افرادی دارای بیماری‌های خاص، افرادی که در سال گذشته عمل جراحی انجام داده‌اند و تمام افرادی که احیانا مشروبات الکلی، مواد مخدر یا قرص روان گردان مصرف کرده‌اند، ممنوع می‌باشد!

قیمت بلیط اسکای فلای

قیمت بلیط اسکای فلای در حال حاضر به ازای هر نفر ۵۰۰.۰۰۰ هزار تومان بوده که البته باید بلیط آن را حداقل از ۴۸ ساعت قبل از تاریخ مراجعه، در صورت خالی بودن سانس در تاریخ انتخابیتان، از طریق سایت مجموعه اسکای پارک جی مکس برج میلاد یا شماره تلفن اسکای پارک که هر دو در قسمت جزئیات ابتدای مطلب درج شده، اقدام کنید.

۳- تاب آسمان اسکای پارک

قیمت بلیط تاب آسمان اسکای پارک جی مکس در سال جاری به ازای هر نفر ۲۵۰ هزار تومان می‌باشد، ارتفاع تاب آسمان برج میلاد ۲۸۰ متر بوده که با ظرفیت دو نفره، مناسب زوج‌های جوان، جوانان و طرفداران هیجان و آدرنالین است.

قیمت بلیط تاب آسمان

اگر قصد خرید بلیط تاب آسمان برج میلاد را دارید باید بدانید که قیمت اسکای سویینگ برج میلاد در اسکای پارک در سال جاری به ازای هر نفر ۲۵۰ هزار تومان بوده که برای دو نفر ۵۰۰ هزار تومان تمام می‌شود، همچنین برای استفاده از این تاب ترسناک باید حداقل از ۲۴ ساعت قبل اقدام به رزرو نوبت در سانس مورد نظرتان کنید.

قوانین تاب آسمان برج میلاد

استفاده از اسکای سوئینگ برج میلاد برای افراد ۱۲ سال به بالا مجاز است، همچنین صندلی این وسیله دو نفره بوده که نیمی از آن به بیرون برج میلاد گردش می‌کند، همین موضوع باعث ایجاد هیجان می‌شود و سوار شدن روی این تاب بلند جرات و جسارت زیادی می‌خواهد، از دیگر قوانین تاب آسمان برج میلاد می‌توان به حداکثر وزن مجاز سوار شدن روی اسکای سویینگ برج میلاد که ۱۴۰ کیلوگرم است، اشاره کرد!

۴- اتاقک شیشه‌ای اسکای پارک

اتاق شیشه‌ای برج میلاد یکی دیگر تفریحات اسکای پارک تهران است، قیمت اتاقک شیشه‌ای اسکای پارک در سال جاری ۸۰ هزار تومان می‌باشد. این اتاقک تمام شیشه‌ای با ظرفیت ۳ نفر در ارتفاع ۲۸۰ متری قرار دارد که شما در واقع، وارد یک باکس ترسناک شده که شاید در ابتدا ورود به آن آسان و عادی به نظر برسد! اما با ایستادن روی کف این اتاقک و مشاهده زیر پایتان که خالیست، قطعا ترس و دلهره به شما راه پیدا می کند.

قیمت بلیط اتاق شیشه‌ای برج میلاد

قیمت بلیط اتاق شیشه‌ای برج میلاد یا اتاق شیشه ای اسکای پارک تهران در حال حاضر ۸۰ هزار تومان است، برای خرید بلیط اتاق شیشه‌ای برج میلاد می‌توانید از طریق سایت این مجموعه یا تلفن اسکای پارک جی مکس آدرنالین که هر دو در بخش جزئیات درج شده، اقدام کنید، دقت کنید برای ورود به این مجموعه باید حداقل ۲۴ ساعت قبل از ورود بلیط خود را تهیه کنید. همچنین می توانید داخل این اتاقک هیجانی، عکس‌های خوبی همراه دوستان یا اعضای خانواده تهیه کنید.

۵- پیاده‌روی در آسمان اسکای پارک

پیاده‌روی آسمان برج میلاد یکی از تفریحات اسکای پارک تهران در لبه پرتگاه گنبد برج میلاد قرار دارد، قیمت بلیط پیاده‌روی در آسمان اسکای پارک در سال جاری ۳۵۰ هزار تومان است، سکوی پیاده‌روی آسمان برج میلاد در ارتفاع ۲۸۰ متری از زمین رکوردار بلندترین سکوی پیاده‌روی در آسمان ایران بوده که در آن نفرات با اتصال کمربند ایمنی و تجهیزات، پوشیدن لباس بادگیر، کلاه ایمنی به روی سکویی فلزی با طول ۳۲ متر به دور گنبد این آسمان خراش پیاده‌روی می‌کنند.

قوانین پیاده‌روی آسمان اسکای پارک

از آنجایی که این بخش هیجانی در ارتفاع بالایی قرار دارد، ورود و استفاده به آن دارای قوانین و شرایط خاصی است که در ادامه با آن آشنا خواهید شد :

 • حداقل سن مجاز برای سکوی پیاده‌روی آسمان : ۱۲ سال
 • حداکثر سن مجاز برای پیاده‌روی آسمان اسکای پارک : ۵۰ سال
 • حداکثر وزن مجاز برای سکوی پیاده‌روی آسمان : ۱۴۰ کیلوگرم
 • ظرفیت هر سانس : ۵ نفر
 • ورود افرادی که احیانا مشروبات الکلی، مواد مخدر یا قرص روان گردان استفاده کرده‌اند، ممنوع می باشد.

قیمت بلیط پیاده‌روی آسمان اسکای پارک جی مکس

مهم‌ترین بخش یک گردش برای مردم و خانواده‌ها، هزینه آن است، به طور کلی مجموعه اسکای پارک جی مکس تهران که شعبه اول آن در پارک پرواز با نام آدرنالین پارک تهران فعالیت دارد، شامل هزینه‌های نسبتا بالایی بوده که علت آن خاص بودن این تفریحات و قرار گیری آن‌ها در مناطق مرفح نشین پایتخت است، قیمت بلیط سکوی پیاده‌روی آسمان اسکای پارک تهران در حال حاضر به ازای هر نفر ۳۵۰ هزار تومان است.

خرید بلیط اسکای پارک تهران

برای خرید بلیط تفریحات اسکای پارک جی مکس برج میلاد می توانید از سایت اسکای پارک اقدام کنید که لینک آن در ابتدای مقاله و بخش جزئیات درج شده است، دقت کنید حداقل ۲۴ ساعت قبل از مراجعه برای خرید بلیط اسکای پارک جی مکس امور مورد نیاز و رزرو سانس، انتخاب بازی مورد نظر و سایر بخش‌هایی که برای ورود به پارک آسمان لازم است را تکمیل کنید تا در صف‌های انتظار فرسایشی این مجموعه، مخصوصا در آخر هفته و ایام تعطیل قرار نگیرید.

خرید تلفنی بلیط اسکای پارک جی مکس

بهترین روش تهیه بلیط‌های اسکای پارک و تفریحات داخل آن، اقدام به تماس تلفنی با شماره پشتیبانی این مجموعه است، شما می توانید هم برای اطلاع از ساعات کاری و هم برای تهیه بلیط، قوانین و شرایط و پاسخ پرسش‌های قبل از مراجعه به مجموعه ورزشی با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید :

 • شماره تلفن اسکای پارک تهران ( با لمس تلفن مستقیم وارد محیط تماس موبایل خود می‌شوید ) : ۰۹۱۹۲۰۶۴۳۶۶

پیج اینستاگرام اسکای پارک جی مکس

اگر در گوگل به دنبال آدرس پیچ بانجی جامپینگ برج میلاد یا پیچ تاب آسمان و سایر قسمت‌های ورزشی و تفریحی مجموعه جی مکس هستید، باید بدانید هر دو شعبه این مکان، یعنی آدرنالین پارک و اسکای پارک دارای یک پیج رسمی در اینستاگرام بوده که لینک آن برای عضویت و مشاهده قیمت‌های حدید، ساعات کاری در ایام خاص و سایر اطلاعیه‌های مورد نیاز گردشگران در بخش جزئیات ابتدای مطلب درج شده است.

اسکای پارک تهران کجاست؟

همانطور که در ابتدای مطلب گفتیم، آدرس اسکای پارک تهران که یکی از جاهای دیدنی تهران در منطقه ۲ و سکوی دید باز برج میلاد است، برای رسیدن به اسکای پارک از دو مسیر یکی بزرگراه همت و دیگری ،بزرزگراه حکیم غرب یا بزرگراه شیخ فضل الله نوری با مشاهده تابلوی ورودی کنارگذر اختصاصی برج میلاد یا بیمارستان میلاد راه پیدا می‌کند، پارکینگ خودروهای سواری هم در همین مجموعه واقع شده که با پرداخت هزینه می‌توانید از آن استفاده کنید.

نقشه اسکای پارک جی مکس

از آنجایی که با توسعه نرم افزارهای مسیریاب، دیگر مردم و گردشگران لازم نیست برای رسیدن به یک مقصد گردشگری از کسی پرس‌وجو کنند، شما می‌توانید با لمس نقشه اسکای پارک برج میلاد که در ابتدای مطلب درج شده، خیلی راحت این مکان را از هر کجاری پایتخت با کمک اپلیکیشن گوگل مپ مسیریابی کنید تا بدون دردسر به این مجموعه برسید.

نزدیک‌ترین مترو به اسکای پارک تهران

بهترین روش مراجعه به برج میلاد استفاده از خط متروی تهران است، با کمک خطوط ۱، ۲،۳ و ۴ و تغییر خط وارد متروی خط ۷ شوید، در ادامه با پیاده شدن در ایستگاه متروی برج میلاد در فاصله ۱ کیلومتری این آسمان خراش که دقیقا در نزدیکی بیمارستان میلاد قرار دارد و عبور از مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد خودتان را به لابی این برج برسانید تا با آسانسور به طبقه بالای رستوران گردان برج میلاد و ارتفاع ۲۸۰ متری که این مجموعه قرار دارد، برسید.

اسکای پارک تهران با اتوبوس

با کمک اتوبوس‌های مناطق مختلف شهر خودتان را به اتوبوس‌های غرب در بزرگراه همت یا شیخ فضل الله نوری برسانید، از آنجا خیلی راحت می توانید در یکی از ایستگاه‌های اتوبوس نزدیک برج میلاد با نام ایستگاه اتوبوس خانه معلم و ایستگاه اتوبوس بیمارستان میلاد پیاده شوید تا مسیر یک کیلومتری باقی مانده را پیاده به سمت این مجموعه طی کنید.

ساعات کاری اسکای پارک تهران

اول از همه باید بدانید بهترین زمان مراجعه به اسکای پارک برج میلاد، روزهای غیر تعطیل و اوایل هفته است، همچنین برای تماشای مناظر بهتر توصیه می شود در تایم روز و روشنایی سانس خود را رزرو کنید تا مناظر ایده آل مناطق مختلف تهران را با چشم غیر مسلح ببینید، همچنین برای اطلاعات از ساعات کاری اسکای پارک در روزهای عادی، تعطیلات آخر هفته، جمعه، ایام نوروز و سایر تعطیلات مهم تقویم با شماره ۰۹۱۹۲۰۶۴۳۶۶ تماس حاصل فرمایید.

تفریحات اطراف اسکای پارک برج میلاد

از آنجایی که کل مدت زمان استفاداز وسایل اسکای پارک خیلی کم است و با توجه به اینکه برج میلاد و اطراف آن امروزه با ایجاد مجموعه‌‌های تفریحی، گردشگری، غذایی و سینمایی به یک مکان ایده آل برای گردش چندین ساعته تبدیل شده، شما می تواند بعد از پرش این سکوی هیجان انگیز برای تفریح یا میل غذا راهی یکی از جاهای دیدنی برج میلاد شوید که در زیر به آن‌ها اشاره کردیم :

 • فودکورت برج میلاد مناسب میل ناهار، شام، نوشیدنی، میان وعده در طبقه چهارم برج میلاد ( ورودی از طریق پله برقی و آسانسور برج میلاد )
 • شهربازی برج میلاد یا شهربازی استارلند با وسایل بازی مناسب همه سنین از جمله چرخ و فلک برج میلاد، ترن هوایی، اسکای فلایر و لوازم بازی خردسالان
 • بولینگ و بیلیارد برج میلاد با لقب مجهزترین سالن بولینگ ایران داخل شهربازی استارلند
 • رستوران گردان برج میلاد با لقب بزرگ‌ترین رستوران گردان دنیا از لحاظ مساحت در طبقه ششم برح میلاد
 • سینما گیم برج میلاد برای علاقه مندان به بازی‌های دیجیتالی و ترسناک
 • اتاق فرار انیگما از بهترین اتاق فرارهای تهران مناسب همه سنین
 • دلفیناریوم برج میلاد با نمایش شیر دریای، دلفین مناسب خانواده‌های دارای فرزند و سالمندان
 • پینت بال برج میلاد مناسب نوجوانان و جوانانی که گروهی راهی این محل شدند
 • زیپ لاین برج میلاد با لقب طولانی ترین زیپ لاین تهران با سه فرمت زیپ لاین نشسته، درازکش و معکوس
 • پل معلق برج میلاد برای خانواده‌های دارای کودک خردسال
 • شهربازی موضوعی کاربازیا یا شهر مشاغل مختص کودکان ۵ تا ۱۲ سال برای استعداد یابی کودکان در حین تفریح
 • پردیس سینمایی برج میلاد از مجهزترین سینماهای تهران با نمایش جدیدترین فیلم‌های ایرانی
 • رستوران سنتی ایوان برج میلاد با موسیقی زنده مناسب میل غذا در کنار دوستان و خانواده

فاصله اسکای پارک تا مناطق مهم تهران

در این قسمت شما را با میزان فاصله برج میلاد و اسکای پارک جی مکس تا هتل‌های مهم تهران، مناطق مختلف، فرودگاه، راه آهن، ترمینال و خیابان‌های مهم تهران آشنا می‌کنیم تا بدانید بین محل شما و این شهربازی چقدر فاصله وجود دارد و یک برنامه تفریحی و شکم‌گردی بدون اتلاف وقت بچینید :

 • فاصله راه آهن تهران تا اسکای پارک: ۱۵.۷ کیلومتر معادل ۳۰ دقیقه از مسیر تونل توحید
 • فاصله فرودگاه مهرآباد تا اسکای پارک : ۱۱.۷ کیلومتر معادل ۲۰ دقیقه از مسیر بزرگراه شیخ فضل الله نوری
 • فاصله فرودگاه امام خمینی تا اسکای پارک : ۶۲.۵ کیلومتر معادل ۹۰ دقیقه از مسیر ازاد راه تهران قم
 • فاصله ترمینال جنوب تهران تا اسکای پارک : ۱۷.۶ کیلومتر معادل ۲۵ دقیقه از مسیر تونل توحید
 • فاصله ترمینال غرب تا اسکای پارک : ۱۱.۵ کیلومتر معادل ۱۷ دقیقه از مسیر بزرگراه یادگار امام
 • فاصله برج آزادی و میدان آزادی تا اسکای پارک : ۱۱.۷ کیلومتر معادل ۱۸ دقیقه از مسیر بزرگراه یادگار امام
 • فاصله میدان تجریش تا اسکای پارک : ۱۳ کیلومتر معادل ۲۵ دقیقه از مسیر بزرگراه چمران
 • فاصله میدان ولیعصر تا اسکای پارک : ۱۲.۴ کیلومتر معادل ۱۶ دقیقه از مسیر شهید مدرس و بزرگراه شهید همت
 • فاصله صادقیه تا اسکای پارک : ۸.۷ کیلومتر معادل ۱۴ دقیقه از مسیر بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه شهید همت
 • فاصله اسلامشهر تا اسکای پارک : ۳۳.۴ کیلومتر معادل ۴۵ دقیقه از مسیر بزرگراه آیت الله سعیدی و جاده تهران – ساوه
 • فاصله سه راه افسریه تا اسکای پارک : ۲۸.۵ کیلومتر معادل ۵۳ دقیقه از مسیر بزرگراه قاسم سلیمانی
 • فاصله دریاچه چیتگر تا اسکای پارک : ۱۷.۷ کیلومتر معادل ۲۴ دقیقه از مسیر بزرگراه شهید همت
 • فاصله ایران مال تا اسکای پارک : ۱۷.۹ کیلومتر معادل ۲۸ دقیقه از مسیر بزرگراه شهید خرازی و بزرگراه شهید همت
 • فاصله لواسان تا اسکای پارک : ۳۴.۳ کیلومتر معادل ۵۰ دقیقه از مسیر بزرگراه همت
 • فاصله فشم تا اسکای پارک: ۴۴.۶ کیلومتر معادل ۷۵ دقیقه از مسیر شهید بابایی
 • فاصله دربند تا اسکای پارک : ۱۴.۶ کیلومتر معادل ۲۲ دقیقه از مسیر بزرگراه چمران
 • فاصله تهرانپارس تا اسکای پارک : ۱۸.۲ کیلومتر معادل ۳۰ دقیقه از مسیر فاسم سلیمانی
 • فاصله میدان ونک تا اسکای پارک : ۶.۲ کیلومتر معادل ۱۲ دقیقه از مسیر بزرگراه همت
 • فاصله پل طبیعت و پارک آب و آتش تا اسکای پارک: ۶.۵ کیلومتر معادل ۱۳ دقیقه از اتوبان همت
 • فاصله نلسون ماندلا تا اسکای پارک: ۷.۵ کیلومتر معادل ۱۴ دقیقه از مسیر اتوبان همت
 • فاصله چهارراه ولیعصر تا اسکای پارک : ۲۷ کیلومتر معادل ۴۰ دقیقه از مسیر بزرگراه آزادگان و بزرگراه شهید همت
 • فاصله مجتمع موبایل علاء الدین تا اسکای پارک : ۱۴.۵ کیلومتر معادل ۲۴ دقیقه از مسیر تونل توحید
 • فاصله بازار مبل یافت آباد تا اسکای پارک : ۱۶.۳ کیلومتر معادل ۲۵ دقیقه از مسیر بزرگراه یادگار امام
 • فاصله بازار مولوی تا اسکای پارک : ۱۶.۹ کیلومتر معادل ۲۷ دقیقه از مسیر تونل توحید
 • فاصله پانزده خرداد و بازار تهران تا اسکای پارک : ۱۸ کیلومتر معادل ۲۸ دقیقه از مسیر تونل توحید
 • فاصله کرج تا اسکای پارک: ۵۱.۶ کیلومتر معادل ۷۶ دقیقه از مسیر اتوبان تهران کرج
 • فاصله شهر ری تا اسکای پارک : ۳۵.۷ کیلومتر معادل ۵۴ دقیقه از مسیر بزرگراه امام علی
 • فاصله پردیس تا اسکای پارک : ۴۶.۷ کیلومتر معادل ۶۷ دقیقه از مسیر اتوبان بابایی و شهید زین الدین
 • فاصله تهرانسر تا اسکای پارک : ۲۰.۱ کیلومتر معادل ۳۲ دقیقه از مسیر بزرگراه آزادگان و بزرگراه شهید همت
 • فاصله نارمک تا اسکای پارک : ۱۶.۶ کیلومتر معادل ۲۹ دقیقه از مسیر بزرگراه شهید زین الدین و بزرگراه همت
 • فاصله ولنجک تا اسکای پارک : ۱۰.۵ کیلومتر معادل ۲۰ دقیقه از مسیر بزرگراه چمران
 • فاصله هتل اسپیناس پالاس تا اسکای پارک : ۱۰.۸ کیلومتر معادل ۲۱ دقیقه از مسیر بزرگراه یادگار امام
 • فاصله هتل پارسیان استقلال تا اسکای پارک : ۱۰.۴ کیلومتر معادل ۲۰ دقیقه از مسیر بزرگراه چمران
 • فاصله جردن تا اسکای پارک: ۷.۵ کیلومتر معادل ۱۲ دقیقه از مسیر بزرگراه همت
 • فاصله فرشته تا اسکای پارک : ۱۱.۶ کیلومتر معادل ۲۳ دقیقه از مسیر بزرگراه چمران
 • فاصله نمایشگاه بین‌المللی تهران تا برج میلاد : ۱۰.۱ کیلومتر معادل ۱۹ دقیقه از مسیر اتوبان چمران
 • فاصله مرکز خرید بام‌لند تا اسکای پارک : ۱۷.۳ کیلومتر معادل ۲۹ دقیقه از مسیر اتوبان همت
 • فاصله شهرک اکباتان تا اسکای پارک : ۱۱.۳ کیلومتر معادل ۲۳ دقیقه از مسیر بزرگراه ستاری و اتوبان همت

نظرات اسکای پارک جی مکس برج میلاد

همانطور که مشاهده می کنید، نظرات کاربران درباره مجموعه ورزشی و تفریحی اسکای پارک جی مکس GMAX تهران اکثرا مثبت و خوب است، تنها نکته منفی این مجموعه شاید همان قیمت تفریحات داخلی باشد که پرداخت آن از توان خیلی از مردم و اقشار جامغه خارج است، البته با توجه به ایمنی بالای وسایل، قرار گیری در غرب تهران و منطقه ۲ و هزینه بالای طراحی و ساخت چنین مجموعه‌ای در ارتفاع ۲۸۰ متری در کنار مسوولیت سنگین حفظ جان مردم و خطرات احتمالی چنین قیمتی چندان غیر منطقی نیست، در هر صورت حداقل برای یک مرتبه استفاده و تجربه هیجان و آدرنالین خالص در طول زندگی هر شخص و ثبت تصاویری خاطره‌انگیز در کنار دوستان و اعضای خانواده قطعا بعد از استفاده و تجربه هیجان در جی مکس پشیمان نخواهید شد، منتظر امتیاز و نظرات شما درباره مجموعه اسکای پارک GMAX برج میلاد تهران در بخش زیر هستیم.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
https://intoday.ir/?p=85890

مریم عبداللهی

چهار سال تور لیدر در مناطق مختلف بودم که فهمیدم علاقه بیشتری به سفرنامه نویسی و مقاله های توریستی دارم ، یکی از بزرگان می گفت ما درخت نیستیم که یجا بشینیم همش، پس سفر کنیم .

مطالب مرتبط
ایوان اشراق ایران‌مال
ترلان کمیلی
2 دیدگاه
هتل فیرمونت ایران‌مال
ترلان کمیلی
0 دیدگاه
مسجد جامع ایران‌مال
ترلان کمیلی
7 دیدگاه
باغ‌رستوران ملل ایران‌مال
ترلان کمیلی
4 دیدگاه
باغ دیدار ایران‌مال
ترلان کمیلی
7 دیدگاه
هایپراستار ایران‌مال
پروانه ماندگار
6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
مدت بازدید : 1 ساعت
ساعت دسترسی : تماس بگیرید!
ثبت شده در : بلندترین مجموعه ورزشی و تفریحی ایران در ارتفاع 280 متری برج میلاد
نوع کاربری : مجموعه تفریحی و ورزشی، بانجی جامپینگ، تفریحات آدرنالینی و هیجانی بزرگسالان
توضیحات بیشتر
موارد تفریحی : پیاده روی، شهربازی، سینما، شکم گردی، شب گردی، عکاسی
امکانات رفاهی : اطلاعات، سرویس بهداشتی، خودپرداز، آسانسور، پارکینگ، کافه، رستوران، راهنما، آنتن دهی موبایل، دسترسی به اینترنت، راهنمای صوتی، فودکورت
ملزومات سفر : موبایل، کارت بانکی
اطلاعات تماس
آدرس : استان تهران، تهران، منطقه 2، بزرگراه حکیم غرب، بزرگراه همت یا بزرگراه شیخ فضل الله نوری، کنارگذر اختصاصی برج میلاد، سکوی دید باز برج میلاد
شماره تماس : 09192064366
وب سایت : https://gmaxparks.com/services/