نام شهر یا مکان
Generic filters
جاذبه های گردشگری صربستانشهرهای توریستی

شهر سومبور (سامبور) Sombor

FavoriteLoadingافزودن به لیست علاقه مندی

امروز قصد دارم شهر سومبور (سامبور) را به شما معرفی کنم، شهری با طبیعتی بی نظیر و دیدنی که علاقمندان خاص خود را می طلبد. این شهر که در استان خود مختار وویودینا واقع است و مرکز اداری باچکا می باشد، در طی سالیان گذشته، دوران سخت و دشواری را در زیر پرچم حکومت های مختلف سپری کرده است. در واقع در طول تاریخ، مردمان این منطقه و این شهر مشکلات بسیاری را تحمل کردند، اما استوار و پایدار ماندند.

لینک های پیشنهادیرزرو هتل کیش☀️ رزرو هتل استانبول☀️ رزرو هتل دبی

شهر سومبور (سامبور) Sombor

ویژگی ها

حاکمان مجار و عثمانی سال ها بر این نواحی سیطره داشتند. طبق آنچه که در تاریخ سومبور بیان شده، پادشاهان مجار تا قرن 16 میلادی حاکم اینجا بودند. البته عثمانی ها حکومت را از چنگ مجارها بیرون کشیدند و خود بر این نواحی حکومت کردند. نکته مهم در این دوران تغییر نام این شهر است. بعد از اینکه عثمانی ها اداره ی این شهر و منطقه را بدست گرفتند، این شهر را سونبور نامیدند. با تمام این تغییرات و تحولات اکنون اینجا یکی از شهرهای دیدنی صربستان محسوب می شود. سرسبزی و فضای طبیعی این شهر بیش از هر چیز توجه گردشگران و توریست ها را به خود جلب می کند. طبیعتی که شادابی و نشاط را به تمام مسافران تزریق می کند و زیبایی خاصی دارد.

شهر سومبور (سامبور) Sombor

اگر از محیط این شهر جدا شویم و سری به نقاط مختلف آن بزنیم، متوجه سازه ها و ساختمان های قدیمی می شویم. وقتی شما به شهر سومبور امروزی می رسید و در خیابان ها و محلات آن پیاده روی می کنید، احساس خوبی بدست می آورید. اگر چه سازه ها و ساختمان های قدیمی همچنان در سومبور دیده می شوند، اما فقط به عنوان یک جاذبه ی گردشگری و تاریخی اهمیت دارند.

من به شما پیشنهاد می کنم شهر سومبور را بعنوان یکی از گزینه های گردشگری خود در صربستان مد نظر قرار دهید. این شهر زیبایی ها و جذابیت هایی دارد که قطعا شما از سفر به آن راضی خواهید بود.

شهر سومبور (سامبور) Sombor


بیشتر بخوانید

لینک های پیشنهادیخرید بلیط اتوبوس☀️ خرید بلیط اتوبوس مشهد☀️ بلیط اتوبوس تهران

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا