جاذبه های گردشگری تهرانخیابان

زیباترین خیابان های تهران برای پیاده روی

FavoriteLoadingافزودن به لیست علاقه مندی

اینکه کجای تهران قدم بزنیم و زیباترین خیابان های تهران برای پیاده روی کدامند را در این پست جذاب مورد بررسی قرار داده ایم، بهترین مکان ها برای پیاده روی در تهران شامل بلوار میرداماد، بلوار کشاور، خیابان ولیعصر و تقاطع های معروف آنهاست، در ادامه معرفی جاذبه  های گردشگری تهران و در این پست با زیباترین خیابان های تهران برای پیاده روی آشنا خواهید شد، همراه  من در این تودی باشید.

لینک های پیشنهادیرزرو هتل کیش☀️ رزرو هتل استانبول☀️ رزرو هتل دبی

بلوار میرداماد

بلوار میرداماد ویژه قدم زدن در تهران

درختان سر به فلک کشیده اطراف خیابان جوی پراب و عریض و صدای پرندگان در فصل بهار از خیابان میرداماد یک خیان ایده ال برای پاده روی ساخته شده است، خیابان میرداماد سه تقاطع معروف دارد که به زیبایی معروف هستند، تقاطع جردن -میرداماد، تقاطع محسنی – میرداماد و تقاطع مدرس – میرداماد از زیباترین تقاطع های این منطقه برای قدم زدن می باشند.

بلوار کشاورز

بلوار کشاورز ویژه پیاده روی در تهران

بلوار کشاورز 2,2 کیلومتر طول دارد که از سمت غرب به خیابان دکتر قریب و از سمت شرق به میدان ولیعصر ختم می شود،  این خیابان در گذشته یکی از اصلی ترین تفریحگاه تهران بوده است وجود محوطه سبز و درختان زیبا در میان بلوار و نهری که از میانه بلوار عبور می کند زیبایی خیابان بخشیده است، اینجا مکانی مناسب و دوست داشتنی برای پیاده روی های انفرادی یا گروهی شماست.

نوشته های مشابه

خیابان سی تیر

خیابان سی تیر ویژه یپاده روی های شبانه در تهران

قدیمی ترها به این خیابان قوام السطنه میگفتند که بعدا به نام سی تیر تغییر پیدا کرد، این خیابان شمالی – جنوبی از خیابان امام خمینی به جنوب می رسد که تا خیابان میرزا کوچک خان در شمال امتداد می یابد، استریت فود سی تیر یکی از مراکز تاریخ و فرهنگ پایتخت است که برای پیاده روی در تهران پیشنهاد می شود؛ ساعات پس از غروب آفتاب برای پیاده روی در این منطقه پیشنهاد می شود.

خیابان عودلاجان

خیابان عودلاجان ویژه پیاده روی های تاریخی در تهران

لینک های پیشنهادیخرید بلیط اتوبوس☀️ خرید بلیط اتوبوس مشهد☀️ بلیط اتوبوس تهران

در لیست زیباترین خیابان های تهران برای پیاده روی همیشه نام منطقه عودلاجان به چشم می خورد، یکی از سوژه های بی نظیر پایتخت برای عکاسی است،  خیابان های قدیمی بازارهای سنتی خانه های سنتی که اکنون تبدیل به موزه شده اند و همه یادگاری از تاریخ گذشه این شهر است.

خیابان جانبازان

خیابان جانبازان برای قدم زدن در تهران

خیابان جانبازان یا همان خیابان گلبرگ سابق یکی از خیابان های معروف شرق تهران است که محلات شرقی را به هم متصل است، وجود فضای سبز حاکم در نوار وسط و کناری خیابان جلوه ای ویژه در فصول مختلف سال دارد، اینجا جز مناطق دنج تهران برای قدم زدن محسوب می شود که ساعات عصرگاهی بهترین تایم این پروسه می باشد.

خیابان ولیعصر

خیابان ولیعصر از زیباترین خیابان های تهران برای پیاده روی

این خیابان در ابتدا خیابان پهلوی نام داشت که مسیر مخصوص دربار و اشرافیان بود این یعنی عموم مردم حق تردد در آن را نداشتند، اما بعد مدتی تردد در این خیابان عمومی شد، خیابان ولیعصر به طول 18 کیلومتر طولانی ترین خیابان خاورمیانه است، این خیابان زیبا که شمال وجنوب تهران را به هم متصل می کند با چنارهای بلند و جوهای آب اطرافش شناخته می شود.

سخن پایانی

حال که با لیست زیباترین خیابان های تهران برای پیاده روی اشنا شدید می توانید می توانید مقاله بهترین پارک ها برای پیاده روی و دویدن در تهران را هم مطالعه کنید، در بخش زیر مسیرهای قدم زدن در تهران از نظر خود را کامنت کنید تا سایر مردم بتوانند از این اطلاعات مفید شما بهره ببرند.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۴ رای

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا