کاربران گرامی، سایت این‌تودِی در حال بروزرسانی می‌باشد در این هنگام ممکن است شما با خطا هایی مواجه شوید لطفاً تا پایان اصلاحیه سایت ما را همراهی کنید. باتشکر
خانه / آبشار سیاسرت رامسر

آبشار سیاسرت رامسر

آبشار سیاسرت رامسر

آبشار سیاسرت یکی از جاذبه های طبیعی مازندران و جاهای دیدنی اطراف رامسر واقع در ۳۴ کیلومتری این شهر ، جاده جنت رودبار پس از جنگل دالخانی می باشد که البته برای رسیدن به این بهشت نیمه پنهام باید ۱ ساعتی را همراه با تجهیزات در مسیری پر چالش پیاده روی کنید! اگر اکنون در شهر رامسر حضور دارید و یا قصد سفر به رامسر را در سر دارید خوب است برای بازدید از این جاذبه برنامه ای ۸ ساعته تنظیم کنید.

این آبشار در مرکز نواحی جنگلی توسط درختان سر به فلک کشیده محاصره شده که با صدای دلنشینش از چند کیلومتری مشخص می شود، در زیر آن یک حوضچه عمیق ۲ متری وجود دارد که باید دقت کنید در آن به هیچ وجه شیرجه نزنید! در مسیر جنگلی هم دقت کنید که وارد عمق این طبیعت نایاب نشوید!

آبشار سیاسرت رامسر

برای دسترسی ابتدا به سمت تنکابن حرکت کنید با عبور از مناطق کتالم و سادات شهر با تابلوی جاده ی جنت رودبار روبرو خواهید شد، این جاده دو طرفه و خطرناک را ۲۴ کیلومتر ادامه دهید تا با تابلوی آبشار سیاسرت روبرو شوید، از نکات مهم این طبیعت گردی این است که این محل بدرد خردسالان و افراد سالمند نمی خورد! در ایام تعطیل و تابستان ها اینجا ملو از جمعیت می شود، منتظر سوالات و تجربیات شما درباره این آبشار طبیعی و زیبا هستیم.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
https://intoday.ir/?p=66613

کوروش ابریشمی

اینکه رشته نرم افزار خوندم و هیچ کمکی تو زندگی بهم نکرد داشت نا امیدم می کرد تا بعد از آزمون و خطاهای متعدد با شغل گردشگری آمیخته شدم ، همین که به کارم علاقه دارم ایزد رو شکر می کنم هر روز.

مطالب مرتبط
ساحل شهربازی رامسر
ترلان کمیلی
0 دیدگاه
آبشار راشنه جواهرده
پروانه ماندگار
4 دیدگاه
پارک جنگلی صیقل محله جواهرده
امیر رضا شاهرخی
0 دیدگاه
آبشار جواهرده
آیدا قوام
3 دیدگاه
هتل شایان جواهرده
الهه شاکردوست
6 دیدگاه
باغ بامبو رامسر
آتنا بنی اسدی
0 دیدگاه

2 پاسخ

  1. سلام
    اینقدر عکسهای موجود در اینترنت برای آبشار سیاسرت متفاوت است که بالاخره میمانیم کدام درست است
    بعضی مثل شما آبشاری بلند و قطره ای و خزه ای و بعضی عکسی از آبشاری کوتاه با حوضچه سبز زیر آن را
    بالاخره کدام درست است؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس