کاربران گرامی، سایت این‌تودِی در حال بروزرسانی می‌باشد در این هنگام ممکن است شما با خطا هایی مواجه شوید لطفاً تا پایان اصلاحیه سایت ما را همراهی کنید. باتشکر
خانه / دریاچه سد تبارک

دریاچه سد تبارک

دریاچه سد تبارک

دریاچه سد تبارک در فاصله ۲۱ متری شهر قوچان و در نزدیکی روستای تبارک و ۱۳۷ کیلومتری شهر مقدس مشهد می باشد. دریاچه ای زیبا که پذیرای آب های رودخانه اترک است و در آن ماهی کپور به وفور دیده می شود که این خود می تواند مکانی مناسب برای تفریح ماهیگیری باشد. پس اگر مسافر شهر مشهد شدید فراموش نکنید که در تور تفریحی خود حتما گزینه بازدید از دریاچه و سد تبارک را قرار دهید. این محل که با هدف کنترل سیلاب های شدید در سال ۹۴ ساخته شد امروزه توسط یک فنس وسیع محافظت می شود و تقریبا مردم نمی توانند همانند سابق از آن دیدن کنند، اما برخی از قسمت های فنس خراب شده که مسافران از داخل آن بخش ها تا نزدیکی آب مراجعه می کنند، به طور کلی این محل خطرناک، دارای عمق و بدون امکانات بوده که از همین رو چندان توصیه ای برای بازدید نمی شود، منتظر نظر و امتیاز شما هستیم.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
https://intoday.ir/?p=73145

ترلان کمیلی

بسیار سفر باید کرد تا پخته شود خامی

مطالب مرتبط
پاساژ مهتاب مشهد
بهنام خیریه
6 دیدگاه
برج آلتون مشهد
ترلان کمیلی
11 دیدگاه
جمعه بازار کتاب مدرس مشهد
بهنام خیریه
6 دیدگاه
بازار جنت مشهد
پروانه ماندگار
5 دیدگاه
باغ گیاه‌شناسی مشهد
امیر رضا شاهرخی
9 دیدگاه
پارک ژوراسیک مشهد
امیر رضا شاهرخی
8 دیدگاه

2 پاسخ

  1. سد زیبای هست، اطراف اون را فنس و حفاظ کشیدن و تابلوهای زیادی هست که روش نوشته شنا و ماهیگیری ممنوع، اما بعضی قسمتها فنس خراب شده و مردم تا دم آب میروند، درختی در اطراف نیست که محل را مناسب کمپ کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس