معرفی آکواریوم پاتایا به همراه تصاویر و آدرس

 برای افزایش کیفیت سفر شما در پاتایا در این پست به صورت ویژه با آکواریوم پاتایا بیشتر اشنا شوید، این آکواریوم یکی از بهترین تفریحات پاتایا می باشد که روزانه گردشگران فراوانی از آن بازدید به عمل می آورند، در ادامه همراه ما باشید.

عکس آکواریوم پاتایا عکس آکواریوم پاتایا

آکواریوم پاتایا 

در ابتدای ورودی این آکواریوم با محیطی باز روبرو خواهید شد که ابزیان کم خطر از جمله لاک پشت های استوایی و ماهی های مختلف در آن قرار دارند و شما در این قسمت می توانید با تهیه مواد خوراکی مخصوص این ابزیان به آنها با دست خودتون غذا بدین و لذت رابطه انسا ها با حیوانات را بچشید.

عکس آکواریوم پاتایا عکس آکواریوم پاتایا

در قسمت هیجانی تر اکواریوم پاتایا وارد تونل هایی خواهید شد که از دل آب های شور عبور کرده و دقیقا در محیط 180 درجه بالای شما خطرناک ترین ابزیان اب شور و اقیانوس ها را می بینید که از جمله انها می توان به سفره ماهی های غول پیکر دریای جنوبی، کوسه های بزرگ اقیانوس هند، لاک پشت های بزرگ جثه و سایر ابزیان زیبا و غیر قابل مشاهده در سطح دریاها اشاره کرد.

عکس آکواریوم پاتایا عکس آکواریوم پاتایا

تنوع ابزیان دریایی در جهان زیر آب پاتایای تایلند به بیش از 250 نوع مختلف حیوانات دریایی می رسد و در قاره آسیا جز سه آکواریوم بزرگ و زیبا و همچنین توریستی می باشد.

میزان حجم آب های جمع شده در جهان زیر اب پاتایا به 3.9 میلیون لیتر می رسد و در نوع خود در دنیا جز سه اکواریوم بزرگ آبی می باشد و تعداد کل همه این جانداران 5500 نوع می باشد.

عکس آکواریوم پاتایا

هزینه ورود به جهان زیر اب پاتایا تایلند : 

هر نفر بزرگسال به واحد پولی تایلند 500 بات

هر نفر خردسال به واحد پولی تایلند 300 بات

آدرس دقیق آکواریوم و جهان زیر آب پاتایا : تایلند، پاتایا، بزرگراه سوخومیت، 200 متر بعد از مرکز خرید تسکولوتوس، جهان زیر آب پاتایا

ساعات بازدید از آکواریوم پاتایا : از ساعت 9 صبح تا 17 همه روزه

شماره تماس مستقیم : +66 38 756 877

عکس آکواریوم پاتایا عکس آکواریوم پاتایا

امکانات رفاهی آکواریوم پاتایا

در آکواریوم پاتایا امکانات رفاهی خوبی نظیر کافه رستوران های متعدد با سرو انواع غذاهای تایلندی و بین المللی، فست فود، راهنمای گردشگری، سرویس های بهداشتی، خودپرداز، بخش گمشده ها، صندلی ویژه استراحت، بخش استودیوی عکاسی و تاکسی سرویس در نظر گرفته شده است.

در هنگام مراجعه به این آکواریوم بهتر است همراه خود وجه نقد، موبایل، مونوپاد، دوربین عکاسی، کارت بانکی و کفش راحتی داشته باشید تا در طول گردش دچار مشکل نشوید و با بهترین کیفیت بازدید خود را به اتمام برسانید.

عکس آکواریوم پاتایا عکس آکواریوم پاتایا

سخن پایانی

شما می توانید سوالات، تجربیات و نظرات خود را درباره آکواریوم پاتایا در کشور تایلند در بخش زیر کامنت کنید و یا در انجمن گردشگری این تودی با دیگران به بحث بگذارید.

منبع : این تودی بلیط هواپیما

به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک گذاری