دانستنی های گردشگریراهنمای سفر

شرکت های هواپیمایی برتر جهان در سال 2021

FavoriteLoadingافزودن به لیست علاقه مندی

شرکت های هواپیمایی برتر جهان طی یک نظر سنجی از مسافران و گردشگرانی که با خطوط هوایی مختلف به سراسر دنیا سفر کردند، صورت گرفت. توجه به بسیاری نکات از جمله نحوه ارائه خدمات به مسافران و اهمیت دادن به جان و مال آنها و همچنین نظم و انضباط شاید از نکات مهم این شرکت های هواپیمایی باشد. علاوه بر فرودگاه های برتر جهان، خطوط هوایی هم از اهمیت بسیاری در حمل و نقل هوایی برخوردار هستند. برای آشنایی شما با این شرکت ها در این مطلب به معرفی آنها می پردازیم.

هواپیمایی قطر

در مدت زمان نسبتاً کوتاهی، قطر ایرویز به بیش از 140 مقصد در سراسر جهان رشد کرده است و سطوح خدمات عالی را ارائه می دهد که به این شرکت برنده جوایز کمک کرد تا بهترین در جهان شود. شبکه قطر ایرویز مقاصد تجاری و تفریحی در سراسر اروپا، خاورمیانه، آفریقا، آسیا و اقیانوسیه، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی را در بر می گیرد. این شرکت برترین شرکت هواپیمایی در جهان است.

شرکت های هواپیمایی برتر جهان در سال 2021

هواپیمایی سنگاپور

خطوط هوایی سنگاپور یکی از معتبرترین برندهای مسافرتی در سراسر جهان است. Singapore Girl با پرواز یکی از جوانترین ناوگان هواپیما در جهان به مقاصدی که شبکه ای را در شش قاره در بر می گیرد، نماد بین المللی شناخته شده ای است که استانداردهای بالای مراقبت و خدماتی را ارائه می دهد که مشتریان از خطوط هوایی سنگاپور انتظار داشتند.

هواپیمایی  ANA ژاپن

ANA All Nippon Airways بزرگترین شرکت هواپیمایی در ژاپن است. شرکت هواپیمایی ANA که در سال 1952 تأسیس شد، به حدود 80 مسیر بین المللی و بیش از 110 مسیر داخلی پرواز می کند. ANA از سال 1999 عضو Star Alliance بوده است. برنامه پروازهای مکرر آن، ANA Mileage Club، بیش از 29 میلیون عضو دارد. ANA مشتری پرتاب و بزرگترین اپراتور بوئینگ است. این شرکت یکی از شرکت های هواپیمایی برتر جهان است.

هواپیمایی امارات

امارات که در سال 1985 تأسیس شد و تنها با دو هواپیما از دبی پرواز کرد، اکنون ناوگانی متشکل از 230 هواپیما دارد و در حال حاضر به بیش از 140 مقصد در بیش از 80 کشور در سراسر جهان پرواز می کند. شبکه امارات به طور مداوم در حال گسترش است، با بیش از 1500 پرواز هر هفته از دبی در مسیر خود به مقصدهای شش قاره جهان.

شرکت های هواپیمایی برتر جهان در سال 2021

هواپیمایی ژاپن

ژاپن ایرلاینز در سال 1951 تاسیس شد و اولین ایرلاین بین المللی در ژاپن شد. این شرکت هواپیمایی که یکی از اعضای اتحاد oneworld است، اکنون به همراه شرکای مشترک خود به 430 فرودگاه در 66 کشور و منطقه می رسد. به‌عنوان یکی از وقت‌شناس‌ترین خطوط هوایی بین‌المللی و دارای گواهینامه 5 ستاره هواپیمایی Skytrax است.

هواپیمایی Cathay Pacific هنگ کنگ

گروه Cathay Pacific مستقر در هنگ کنگ با استفاده از ناوگانی متشکل از 200 هواپیما، خدمات مسافری و باری برنامه ریزی شده را به بیش از 200 مقصد در آسیا، آمریکای شمالی، استرالیا، اروپا و آفریقا ارائه می دهد. Cathay Pacific یکی از بنیانگذاران اتحاد جهانی oneworld است.

شرکت های هواپیمایی برتر جهان در سال 2021

هواپیمایی EVA  تایوان

EVA Air در سال 1989 تاسیس شد و عضو Star Alliance است. شرکت هواپیمایی EVA به یک شبکه جهانی خدمت می کند که آسیا و سرزمین اصلی چین را به اروپا، آمریکای شمالی و اقیانوسیه متصل می کند و بیش از 60 مقصد تجاری و توریستی اصلی را به هم مرتبط می کند. EVA از مرکز آنها در فرودگاه بین المللی Taoyuan در تایوان فعالیت می کند.

شرکت های هواپیمایی برتر جهان در سال 2021

هواپیمایی کانتاس استرالیا

کانتاس که در سال 1920 تأسیس شد، حامل پرچم استرالیا و یکی از اعضای موسس اتحاد خطوط هوایی Oneworld است. کانتاس اکنون بزرگترین شرکت هواپیمایی داخلی و بین المللی استرالیا است.

هواپیمایی هاینان چین

خطوط هوایی هاینان در ژانویه 1993 در استان هاینان تاسیس شد. در پایان ژوئن 2018، خطوط هوایی هاینان و شرکت های تابعه آن بیش از 400 هواپیما در حال فعالیت و 24 شرکت پایگاه/شعبه داشتند. شبکه هواپیمایی هاینان چین، نقاط متعددی در آسیا را پوشش می دهد و به اروپا، آمریکای شمالی و اقیانوس آرام جنوبی گسترش می یابد.

شرکت های هواپیمایی برتر جهان در سال 2021

هواپیمایی ایرفرانس

از سال 1933، ایرفرانس در حال تبلیغ و برجسته کردن فرانسه در سراسر جهان بوده است. بیش از 42000 پرسنل که نیروی کار آن را تشکیل می دهند به طور روزانه متعهد هستند که به هر مشتری یک تجربه سفر منحصر به فرد را ارائه دهند. ایرفرانس سلامت و ایمنی مشتریان و کارکنان خود را در مرکز اولویت های خود قرار می دهد.

شرکت های هواپیمایی برتر جهان در سال 2021


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا